هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

Amir MD

کاربر سایت
Jul 31, 2017
5
سلام یه سوال داشتم
من قبلا ps4 معمولی داشتم و چند وقتیه که بجاش ps4 slim گرفتم و یه مشکلی داره اونم اینه که وقتی دیسکی رور وارد دستگاه میکنم تا چند دقیقه صدای آزار دهنده ای داره (یه چیزی مثل صدای آبمیوه گیری ! ) و بعدش آروم میشه (البته فقط برای اولین دیسک اینطور هست بعدش کلا صداش میخوابه)...میخواستم بدونم آیا طبیعیه یا دستگاهم مشکل خاصی داره آخه تازه گرفتم و قطعا نباید مشکلی داشته باشه حتما جواب بدید دوستان.
ممنون :)

Grand Theft

کاربر سایت
Dec 16, 2013
814
نام
علی
سلام یه سوال داشتم
من قبلا ps4 معمولی داشتم و چند وقتیه که بجاش ps4 slim گرفتم و یه مشکلی داره اونم اینه که وقتی دیسکی رور وارد دستگاه میکنم تا چند دقیقه صدای آزار دهنده ای داره (یه چیزی مثل صدای آبمیوه گیری ! ) و بعدش آروم میشه (البته فقط برای اولین دیسک اینطور هست بعدش کلا صداش میخوابه)...میخواستم بدونم آیا طبیعیه یا دستگاهم مشکل خاصی داره آخه تازه گرفتم و قطعا نباید مشکلی داشته باشه حتما جواب بدید دوستان.
ممنون :)

مال منم همینطوره
مشکلی نداره حساس نشو

• Like
Reactions: Amir MD and rezab

hamed.k71

کاربر سایت
Jul 31, 2017
1
کمک کنین لطفا . من همیشه psn pluse اصلی می گرفتم. اما این سری که تموم شد psn pluse هکی از یه id تو تلگرام گرفتم بعد 2 روز استفاده کرده دیگه کنسولم به network اصلا نشد و ارور WS-37339-4 میده که تو سایت سونی خوندم یعنی کتسول شما بن دائم شده حتی به پشتیبانی سونی ایمیل دادم گفت هیچ کاری از دستمون بر نمیاد. چه کار کنم؟؟؟

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
کمک کنین لطفا . من همیشه psn pluse اصلی می گرفتم. اما این سری که تموم شد psn pluse هکی از یه id تو تلگرام گرفتم بعد 2 روز استفاده کرده دیگه کنسولم به network اصلا نشد و ارور WS-37339-4 میده که تو سایت سونی خوندم یعنی کتسول شما بن دائم شده حتی به پشتیبانی سونی ایمیل دادم گفت هیچ کاری از دستمون بر نمیاد. چه کار کنم؟؟؟
اگه مدت دار باشه بعد از چند ماه از بن درمیاد (احتمالا لایو چت میتونه مدتش رو بهتون بگه)
اگه دائم باشه هیچ کاری نمیتونید بکنید یا بازی دیسکی افلاین استفاده کنید یا کنسولو با قیمت پایین بفروشید یکی دیگه بگیرید

• Like
Reactions: rezab

mgh2225

کاربر سایت
Apr 30, 2017
810

سونی جدیدا این مواردو خیلی سریع پیگیری میکنه.

منم تمام تلاشمو میکنم بازیهارو قانونی بگیرم اما دیگه هزینه خریدن پلاس علاوه بر هزینه بازی از توان مالی خیلیا خارجه.
تا جایی که باید بین بازی نکردن و خریدن اکانت هکی یکی رو انتخاب کنیم.

حالا شما تو لایو چت بگید دیگه استفاده نمیکنید شاید دستگاه رو از بن در بیارن

• Like
Reactions: hamed.k71

rezab

کاربر سایت
Mar 7, 2011
650
نام
Reza
دوستان من يه دستگاه ps4 مدل يک ترا اسليم خريدم بعضى اوقات سر بعضى بازى ها برميگرده منوى اصلى و ميگه يا بازى بايد آپديت بشه يا فريمور سيستم در صورتى که هر دو مورد رو به آخرين ورژن هميشه آپديت ميکنم!!!ريکاورى intiallize با usb به آخرين ورژن 4.72هم کردم intiallize هم به صورت full انجام دادم rebuilind data هم از منوى ريکاورى انجام دادم اما بعضى اوقات اين مشکل بوجود مياد راه حلش چيه؟؟

آخرین ویرایش:

ClaP TraP

کاربر سایت
Oct 5, 2014
460
نام
علی
دوستان من الان بخوام کنسولم رو بفروشم چقدر ارزش داره؟
کنسول از اون سری اولاس 500 گیگ تو بازی بتمن و فیفا 17 و Shadow Mordor و Metro Last Light داره
با یه دستگیره اضافه سفید رنگ؟
چقدر بفروشمش خوبه؟

arash_sard

کاربر سایت
Mar 31, 2013
246
دوستان ریجن بازی رو کیفیت بازی آنلاین تاثیر داره؟ به طور مثال نزدیکی سرورها و...
همونطور که دوستون گفتن فقط بازی مورتال و pes ، این دو تا رجیون لاک هستن و حتما رجیون دو بگیرید که بتونید با حریف اروپایی بازی کنید وگرنه رجیون یک بگیرید سخت بتونید حریف پیدا کنید . بقیه بازی ها مهم نیست چه رجیونی بگیرید . فقط برای ارزانتر شدن dlc ها پیشنهاد میشه رجیون یک بگیرید چون دلار ارزانتر از پوند و یورو هست .

• Like
Reactions: rezab and B!G_BosS

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,299
نام
مهدی
دوستان من الان بخوام کنسولم رو بفروشم چقدر ارزش داره؟
کنسول از اون سری اولاس 500 گیگ تو بازی بتمن و فیفا 17 و Shadow Mordor و Metro Last Light داره
با یه دستگیره اضافه سفید رنگ؟
چقدر بفروشمش خوبه؟
کنسولت 750 تومن.دستتم 110 تومن.بازی هاتو اطلاع ندارم ولی اگر ترکیبی یا هکین ارزشی ندارن چون میگنت بازی با کنسول باهم برمیداریم اما اگر دیسکن بگو قیمت بدم.

• Like
Reactions: voldmort

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر