هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,907
با سلام
دنبال بازی های کاملا مجانی ( کل بازی ) Ps4 هستم که واقعا ارزش بازی کردن داشته باشه ( حجمش هم مهم نیست )

ممنون میشم چند تاش رو معرفی کنید

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
با سلام
دنبال بازی های کاملا مجانی ( کل بازی ) Ps4 هستم که واقعا ارزش بازی کردن داشته باشه ( حجمش هم مهم نیست )

ممنون میشم چند تاش رو معرفی کنید
درود
منظورتون از مجانی چیه!؟!؟
مگه آب خوردن هم مجانی میدن که بازی بدن؟:D
دیسک مجانی که کلا وجود نداره
ولی اگر پلاس داشته باشین هرماه بازی مجانی واسه دانلود در دسترس هست
الان انتیل دان مجانیه که هم کامل هست و هم ارزش بازی رو داره منتهی گفتم باید پلاس داشته باشید!

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,907
درود
منظورتون از مجانی چیه!؟!؟
مگه آب خوردن هم مجانی میدن که بازی بدن؟:D
دیسک مجانی که کلا وجود نداره
ولی اگر پلاس داشته باشین هرماه بازی مجانی واسه دانلود در دسترس هست
الان انتیل دان مجانیه که هم کامل هست و هم ارزش بازی رو داره منتهی گفتم باید پلاس داشته باشید!
ممنون دوست عزیز
آخه دیدم بازی هایی مثل world of tank و یک سری دیگه نوشته Free پس داستان این ها چیه ؟

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,931
یه PS4 اسلیم با دو تا دسته گرفتم. بعد چند روز الان دسته دوم که شارژش تا ته خالی شده بود دیگه شارژ نمیگیره و فقط یه لحظه روشن خاموش میشه. دستگاه آکه و دستها. چرا اینطوری شده؟

hamidvictor

کاربر سایت
Apr 13, 2011
65
یه PS4 اسلیم با دو تا دسته گرفتم. بعد چند روز الان دسته دوم که شارژش تا ته خالی شده بود دیگه شارژ نمیگیره و فقط یه لحظه روشن خاموش میشه. دستگاه آکه و دستها. چرا اینطوری شده؟
یک سوراخ پشت دسته ps4 داره ریستش کنین ببینین درست میشه !!

• Like
Reactions: Cait Sith

GameMasterr

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,205
نام
على
ممنون دوست عزیز
آخه دیدم بازی هایی مثل world of tank و یک سری دیگه نوشته Free پس داستان این ها چیه ؟
بله اونا فری هستن ولی همراه با قابلیت پرداخت درون بازی
مثلا همین بازی که مثال زدید اگه بخاین بهترین تانک بدست بیارین تو حالت فری خیلی طول یا غبر ممکنه ولی با پرداخت پول بهترین تجهیزات در بازی براتون باز میشه

• Like
Reactions: dooste.man83

N!ma

کاربر سایت
Sep 13, 2011
2,467
نام
نیما
سلام دوستان.من بازی کرش رو دیجیتالی خریدم ولی وقتی میخوام دانلود کنم میکه to download the content you must delete unnecessary content from system storage
380 گیگ هم فضای خالی دارم! چیکار کنم؟

R.rasa

کاربر سایت
Jun 21, 2017
11
سلام یه جا خوندم میشه دسته ps2 رو به ps4 وصل کرد اگه کسی این کار رو کرده یا دربارهش میدونه لطفا تعریف کنه

من دیسکی بازی میکنم زمانی که بازیم تموم شد حتما باید بازی رو از ps4 خارج کنم یا اگه توش بمونه مشکلی پیش نمیاد

Last edited by a moderator:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر