هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

mohsen_75

کاربر سایت
Jul 8, 2017
21
اگه با دوستات باشی واقعن حال میده چون پارتی میزنین صحبت میکنین.
در کل اگه GTA رو بازی کرده باشین ، یه بازی جهان باز (اوپن ورلد) هست و توی آنلاینش با چند ده نفر داخل یه سرور (مپ ) هستین که توی شهر یه سری ماموریت رو میتونین انجام بدین یا آزاد بچرخین تو شهر.
بیشتر از اون چیزی که فکر کنین بازی خوبیه!
خیلی خیلی ممنون

hamidvictor

کاربر سایت
Apr 13, 2011
65
سلام
توی بازی battlefield 1 پینگم رو 140-150 ولی امروز اکثرا میره رو 200 و تا 5 دقیقه پایین نمیاد و بعد مجددا بعد 30 ثانیه پینگ میره بالا در حالی که وقتی با pc پینگ میگیرم(همون لحظه) پینگ هیچ مشکلی نداره.ایا پینگ کنسول کلا بالاتر از pc ؟ممکنه چون bf1 روی pc فیلتره (نرم افزار origin) اینجا اینجوری خودشو نشون بده؟
nate type من 3 عه اون که مشکلی ایجاد نمیکنه واسه پینگ؟!! TD-LTE ایرانسل دارم
سلام بهترین کار اینه مودمو در بهترین شرایط آنتن دهی خونه قرار بدین و کابل لن به ps4 وصل کنین و سایر اتصالاتو قطع کنین!!! کلا خیلیا با td lte و انلاین ps4 مشکل دارن !!!
بعدم که چیدمانو بر اساس پینگ بذارینو به بالاترین وصل بشین ( برای من معمولا 3 تا آنتن سرور هست ) پینگ 150

xbox s

کاربر سایت
Nov 6, 2011
106
نام
حسین
يه مانيتور سامسونگ sync master دارم خروجي dvi داره قبلا روش به راحتي xbox 360متصل مي كردم و بازي ميكردم .( با استفاده از يه تبديل ) .الان ps4وصل ميكنم بهش تصوير مياد ولي قطع وصل ميشه . اما تبديل جنس ديگه هستش . اشكال از تبديل هستش يا مانيتور ؟! لطفا يه راهكار بديد .

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,792
نام
حامد
سایتی نیست که هم داخلی باشه هم پراکسی بده برای دانلود بازی ها و اپدیت ها که دیگه نیاز نباشه از psx استفاده کنیم؟

4058423

کاربر سایت
Sep 28, 2009
889
نام
فرناندو
سایتی نیست که هم داخلی باشه هم پراکسی بده برای دانلود بازی ها و اپدیت ها که دیگه نیاز نباشه از psx استفاده کنیم؟
فکر نمیکنم باشه ، خیلی گشتم اما همچین سایتی ندیدم تا حالا

• Like
Reactions: Kirk-Hammedd

rezaa2016

کاربر سایت
Apr 24, 2016
102
دوستان من تو قسمت دمو .. رفتم دمو pes2017 رو گزاشتم برای دانلود. جالب اینکه پلاس هم ندارم و رفت تو لیست دانلود..! یه سوال؟ این دمو چندد تا تیم داره؟ ارزش داره دانلود کنم؟ چون حجمش تقریبا 21 گیگ هست.. خود بازی اصلی رو ندارم. مرسی

mortal10

کاربر سایت
Jun 18, 2014
350
دوستان من تو قسمت دمو .. رفتم دمو pes2017 رو گزاشتم برای دانلود. جالب اینکه پلاس هم ندارم و رفت تو لیست دانلود..! یه سوال؟ این دمو چندد تا تیم داره؟ ارزش داره دانلود کنم؟ چون حجمش تقریبا 21 گیگ هست.. خود بازی اصلی رو ندارم. مرسی
دمو ها و بازی های رایگان پلاس نمیخوان !
اگه فوتبالی هستی که نسخه کامل بگیر اگرم نیستی واس سرگرمی میخوای بری یکی دو دست بازی کنی دانلود کن !

• Like
Reactions: rezaa2016

mohsen_75

کاربر سایت
Jul 8, 2017
21
چه جوری میشه فهمید دستگاه ps4 pro دستگاه تعمیراتیه؟
یعنی تو ایران یه همچین چیزی هست؟که مثلا دستگاهی مشکلی داشته باشه و گارانتی مثل بانیان پرتو داشت هباشه.بعد شرکت اون دستگاه رو بگیره و یه دستگاه جدید به طرف بده.اون دستگاه قبلی رو هم تعمیر کنه و باز دوباره به اسم نو واصل بفروشه.ایا تو ایران هست یه همچین چیزی؟
و اگه هست از کجا میشه فهمید این مساله رو؟
بعد اینکه تاریخ ساخت کنسول رو کجا زده؟
مممون میشم یکی راهنماییم کنه خیلی گیرم

GameMasterr

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,205
نام
على
چه جوری میشه فهمید دستگاه ps4 pro دستگاه تعمیراتیه؟
یعنی تو ایران یه همچین چیزی هست؟که مثلا دستگاهی مشکلی داشته باشه و گارانتی مثل بانیان پرتو داشت هباشه.بعد شرکت اون دستگاه رو بگیره و یه دستگاه جدید به طرف بده.اون دستگاه قبلی رو هم تعمیر کنه و باز دوباره به اسم نو واصل بفروشه.ایا تو ایران هست یه همچین چیزی؟
و اگه هست از کجا میشه فهمید این مساله رو؟
بعد اینکه تاریخ ساخت کنسول رو کجا زده؟
مممون میشم یکی راهنماییم کنه خیلی گیرم
بله که میشه حتی خود مقازه دار هم میکنه چ برسه به این شرکتا
از نظر باز شدن جای پیچا میشه فهمید
تاریخ ساخت و یکی توضیح داده بود اینجا پیداش کنم میزارمش

P@rtex

کاربر سایت
Jul 1, 2017
31
شهر ما جایی نداره واسه خرید PS4 و بازی‌هاش منم مجبورن آنلاین میخرم
الان میبینم اختلاف قیمت بین سایت ها زیاده و بعضی سایت ها قیمت های خیلی پرتی میدن
لطفا سایت یا پیجی که بازی‌هارو به قیمت معقول میده رو معرفی کنید.
اگرم خلاف قوانینه لطف کنید تو پروفایل بهم معرفی کنید
مرسی

mohsen_75

کاربر سایت
Jul 8, 2017
21
بله که میشه حتی خود مقازه دار هم میکنه چ برسه به این شرکتا
از نظر باز شدن جای پیچا میشه فهمید
تاریخ ساخت و یکی توضیح داده بود اینجا پیداش کنم میزارمش
سپاس گذارم بابت پاسخگویی
فقط چه جوری میشه از پیچا فهمید؟

الان میبینم اختلاف قیمت بین سایت ها زیاده و بعضی سایت ها قیمت های خیلی پرتی میدن
مرسی
ببین تو دیوار هم میتونی دنبال بازی مورد نظرت بگردی.بازی های دست دوم و معمولا قیمتا هم خوبه. فقط باید ببینی تو شهرتون باشه دیگه و خیلی دور نباشه

Last edited by a moderator:

GameMasterr

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,205
نام
على
مرسی
از سایتای فروش دست دو مثل دیوار
سایتی هست که قیمت دست دوش خیلی خوبه براتون پخ میکنم اسم سایتشو
سپاس گذارم بابت پاسخگویی
فقط چه جوری میشه از پیچا فهمید؟
خاهش-برای پیچ هرچقدر هم دقیق باشه طرف خوردگی ایجاد میشه چون اونارو ماین میبنده ولی برا باز کردنش زور انسانی
این شرکتهای که ادعا میکنن گارانتی میکنن فقط برا پوله منکه ندیم به وعدشون عمل کنن

• Like
Reactions: mohsen_75

mohsen_75

کاربر سایت
Jul 8, 2017
21
راستی اینجا کسی بازی sherlock holmes devil daughter دست دوم رو داره؟
چرا اینقدر این بازی کمه اصلا پیداش نمیکنم.اگه کسی داره من خریدارم
و اگه سایتی یا جایی رو میشناسین اگه معرفی کنین ممنون میشم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر