هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

Alirezav

کاربر سایت
Jul 3, 2017
3
سلام.
من حدود چند روزی میشه وقتی جی تی ای انلاین ps4 رو اجرا میکنم زمان لود کردنش یه ذره طولانی میشه و در اخر ارور time out loading player data رو میده قبلش بازی به راحتی اجرا میشد. در داخل بازی هم چندین بار وارد میشم همونطوره .اینترنت هم سرعتش مناسبه و بازی های دیگه مثل بتلفیلد 1 بخش انلاینش رو راحت اجرا میکنه میخواستم بدونم دلیل این مشکل چیه ؟ ایا بخش انلاین جی تی ای شیلتر شده ؟لطفا پاسخ بدید . ممنون.

goodi

کاربر سایت
Jun 18, 2011
132
نام
محمد
سلام دوستان بهترین سرویس دهنده اینترنت تو شیراز چیه? کمترین پینگ با بالا ترین سرعت داشته باشه.سمت سرا دارالرحمه هستم.

Dr.Trax

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,054
السلام علیک یا عزیزان دل.
یکی از دوستان بنده قصد داره PS4 بخره، چند تا سوال ذهنش رو مشغول کرده. اگر محبت کنید جواب بدید سپاسگزارم.

اول اینکه، برای انجام بازی به صورت آنلاین، حتما باید PLUS خریداری بشه؟
دوم اینکه، داستان این اکانت های هَکی چطوریه؟ آیا با اکانت های هَکی می شه آنلاین بازی کرد؟ آیا اکانت های هَکی باعث بَن شدن دستگاه می شه؟
سوم اینکه، بازی های قدیمی چقدر اُفت قیمت پیدا می کنن؟ شما خرید بازی به صورت فیزیکی پیشنهاد می کنید یا به صورت دیجیتالی و تبدیل ارز؟
پنجم اینکه، دیتاها و آپدیت های بازی رو می شه به صورت آفلاین تهیه کرد و بدون اتصال کنسول به اینترنت اون ها رو به بازی شناسوند؟
سوال آخر اینکه، آیا می شه به کنسول ماوس و کیبورد متصل کرد و بدون هیچ مشکلی بازی های شوتینگ رو آنلاین زد؟ (می دونم ماوس و کیبورد مخصوص خودش رو داره)
ممنونم.

Grand Theft

کاربر سایت
Dec 16, 2013
814
نام
علی
یکی از دوستان بنده قصد داره PS4 بخره، چند تا سوال ذهنش رو مشغول کرده. اگر محبت کنید جواب بدید سپاسگزارم.

دوم اینکه، داستان این اکانت های هَکی چطوریه؟ آیا با اکانت های هَکی می شه آنلاین بازی کرد؟ آیا اکانت های هَکی باعث بَن شدن دستگاه می شه؟
سوم اینکه، بازی های قدیمی چقدر اُفت قیمت پیدا می کنن؟ شما خرید بازی به صورت فیزیکی پیشنهاد می کنید یا به صورت دیجیتالی و تبدیل ارز؟
پنجم اینکه، دیتاها و آپدیت های بازی رو می شه به صورت آفلاین تهیه کرد و بدون اتصال کنسول به اینترنت اون ها رو به بازی شناسوند؟
سوال آخر اینکه، آیا می شه به کنسول ماوس و کیبورد متصل کرد و بدون هیچ مشکلی بازی های شوتینگ رو آنلاین زد؟ (می دونم ماوس و کیبورد مخصوص خودش رو داره)
ممنونم.

علیک سلام

بله نیازه

اطلاع دقیقی ندارم ولی میدونم باعث بن میشه، بهترین راه استفاده کاملاً آفلاینه

افت قیمت خوبه، پیشنهاد من تعویض بازیهای جدید و خرید بازیهای قدیمیه، استور هم بعضی وقتها تخفیفهای خولی میزنه که خریدو خیلی به صرفه میکنه

میشه آفلاین تهیه کرد ولی نمیشه آفلاین منتقل کرد، به اتصال اینترنت نیازه

تا اونجایی که میدونم بله میشه، ولی برای به هم نخوردن بالانس بازی برای بازیکنهای دیگه، پیشنهاد نمیدم

Sent from my E6833 using Tapatalk

• Like
Reactions: Dr.Trax

hojjjat2

کاربر سایت
Feb 19, 2016
516

ممنونم.
برای چندنفره بازی کردن انلاین نیازه
دقت کنید انلاین بازی کردن با چند نفره بازی کردن فرق داره
اکانت فرد خارجی هک میشه و شما وارد دستگاهش میکنی و بازی هاشو دانلود میکنی مورد بن داشتم اماااا خیلی کم
بازی قدیمی افت خودشو میکنه و پس از ی مدت قیمتش ثابت میشه
اگر دسترسی به بازار خوبی در رابطه با دیسک داری قطعا خرید و فروش دیسک خوبه
بله میتونی به psx به کنسول انتقال بدی
خیر البته تعداد محدودی بازی میشه مثل فاینال فانتزی

• Like
Reactions: kohyar and Dr.Trax

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,795
نام
حامد
تشکر از دوستانی که راهنمایی کردن. واقعا ممنونم
1610 گرفتم کد 7016B رو به اضافه یه دسته به قیمت 165 تومن

photo_2017-07-03_17-53-53.jpg

من اکانت psn از قدیم دارم.
برای خرید کردیت و دانلود و خرید بازی دیجیتال از کجا بفهمم اکانتم ریجن چنده ؟ صرفا همین که ادرسم رو توی امریکا وارد کردم اکانتم ریجن 1 میشه؟
اگه میشه دوستان منو هم اد کنن
kirk-hammedd

من الان اگه این رو بخرم. میشه انلاین زد؟ یا اینکه حتما باید سیزن پس ها رو کامل بخرم؟

Last edited by a moderator:
  • Like
Reactions: kohyar

Dr.Trax

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,054
علیک سلام

بله نیازه

اطلاع دقیقی ندارم ولی میدونم باعث بن میشه، بهترین راه استفاده کاملاً آفلاینه

افت قیمت خوبه، پیشنهاد من تعویض بازیهای جدید و خرید بازیهای قدیمیه، استور هم بعضی وقتها تخفیفهای خولی میزنه که خریدو خیلی به صرفه میکنه

میشه آفلاین تهیه کرد ولی نمیشه آفلاین منتقل کرد، به اتصال اینترنت نیازه

تا اونجایی که میدونم بله میشه، ولی برای به هم نخوردن بالانس بازی برای بازیکنهای دیگه، پیشنهاد نمیدم

Sent from my E6833 using Tapatalk
برای چندنفره بازی کردن انلاین نیازه
دقت کنید انلاین بازی کردن با چند نفره بازی کردن فرق داره
اکانت فرد خارجی هک میشه و شما وارد دستگاهش میکنی و بازی هاشو دانلود میکنی مورد بن داشتم اماااا خیلی کم
بازی قدیمی افت خودشو میکنه و پس از ی مدت قیمتش ثابت میشه
اگر دسترسی به بازار خوبی در رابطه با دیسک داری قطعا خرید و فروش دیسک خوبه
بله میتونی به psx به کنسول انتقال بدی
خیر البته تعداد محدودی بازی میشه مثل فاینال فانتزی

ممنون برای پاسختون.
یک سوال دیگه.
این بازی های اشتراکی چطوریه؟ شنیدم می شه یک بازی رو بین 3-4 نفر تقسیم کرد. داستان این بازی ها چطوریه؟ یعنی سه نفر همزمان می تونن آنلاین بازی کنن یا نه، فقط برای آفلاینه؟
یکی بنده خدائی می گفت مثلا بازی های 200 تومنی رو اینطوری می شه 60 تومن خرید!!!!!
توضیح بدید ممنون می شم.

kohyar

کاربر سایت
May 19, 2014
61
دوستان در حالت رست مود وقتي ةانلود ميكنيم فن دستكاه بايد كار كنه يا بايد هيج صدايي از دستكاه نياد؟وقتي دانلود نميكنم در حالت رست مود هيج صدايي نداره

aidin0000

کاربر سایت
May 19, 2008
726
دوستان در حالت رست مود وقتي ةانلود ميكنيم فن دستكاه بايد كار كنه يا بايد هيج صدايي از دستكاه نياد؟وقتي دانلود نميكنم در حالت رست مود هيج صدايي نداره
انقدر رو این صدای فن حساس نباشید
نرماله

darkworld

کاربر سایت
Oct 22, 2011
2,569
یه سوال دارم
یکی از دوستام یه دستگاه داشت فروخت میومد پیش من بازی میکرد. بعد از مدتی بازی بازم رفت یه مدل اسلیم خرید. الان میخواد بازی nioh که داشت تو دستگاه من بازی میکرد رو تو دستگاه خودش بازی کنه ولی تو انتقال سیوهاش مشکل داره. میخواد فقط سیواش بره تو دستگاه و اکانت خودش. باید چی کار کنه؟ راهی داره؟

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
یه سوال دارم
یکی از دوستام یه دستگاه داشت فروخت میومد پیش من بازی میکرد. بعد از مدتی بازی بازم رفت یه مدل اسلیم خرید. الان میخواد بازی nioh که داشت تو دستگاه من بازی میکرد رو تو دستگاه خودش بازی کنه ولی تو انتقال سیوهاش مشکل داره. میخواد فقط سیواش بره تو دستگاه و اکانت خودش. باید چی کار کنه؟ راهی داره؟
هیچ راهی نیست تمام سیو ها روی پروفایل لاک هستن مگر اینکه اکانت شمارو بزنه و با همون اکانت بازی کنه که باید افلاین باشه وگرنه آنلاین شدن شما از اکانت خارج میشید

• Like
Reactions: voldmort

darkworld

کاربر سایت
Oct 22, 2011
2,569
هیچ راهی نیست تمام سیو ها روی پروفایل لاک هستن مگر اینکه اکانت شمارو بزنه و با همون اکانت بازی کنه که باید افلاین باشه وگرنه آنلاین شدن شما از اکانت خارج میشید
پس این داستان impart saves چیه تو setting دستگاه؟

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
پس این داستان impart saves چیه تو setting دستگاه؟
import؟
اون برای وقتیه که سیو رو پاک میکنید و بصورت افلاین روش فلش ریخته باشیدش میتونید برگردونید یا مثلا از نسخه فیزیکی به دیجیتالی بخواید انتقال بدید ممکنه باگ بشه و سیو رو نخونه که از این روش میشه درستش کرد
هیچ سیوی رو نمیشه از یه پروفایل به پروفایل دیگه انتقال داد

• Like
Reactions: voldmort

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر