هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

abolfazlvmp

کاربر سایت
Jul 1, 2017
1
سلام.من چند ماهی میشه ps4 گرفتم اما بازیهام یکم افت فریم دارن مثل دیس انرد 2 و انچارتد و...
میخواستم بدونم مشکل از تلویزیونه یا از کنسول؟راه حل چیه؟
ممنون میشم راهنمایی کنید

misagh72

کاربر سایت
Sep 7, 2013
1,717
سلام.من چند ماهی میشه ps4 گرفتم اما بازیهام یکم افت فریم دارن مثل دیس انرد 2 و انچارتد و...
ممنون میشم راهنمایی کنید
مشکل از بازی هست اگر باید اپدیت درست شد که هیچ اگه نشد کاری نمی تونید بکنید

Sent from my EVA-L19 using Tapatalk

GameMasterr

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,205
نام
على
ممنون میشم راهنمایی کنید
هیچکدام مشکل از بازیهاست
اگه پچ و اپدیت دارن دان کنید اگه تاثیری نکرد دیگه کاری نمیشه کرد تا اپدیت بعدی (اگه بدن بیرون)

پی اس4

کاربر سایت
Sep 28, 2013
494
نام
مهدی
سلام دوستان.کابل HDMI دستگاه رو مجبور شدم جای دیگه استفاده کنم.یک کابل HDMI موقت به قیمت 10 هزار تومن خریدم.می خواستم ببینم آیا با استفاده از این کابل کیفیت تصویر نمیاد پایین؟به دستگاه آسیبی نمی رسه؟

reza7272

کاربر سایت
Dec 15, 2013
329
نام
علیرضا
سلام دوستان.کابل HDMI دستگاه رو مجبور شدم جای دیگه استفاده کنم.یک کابل HDMI موقت به قیمت 10 هزار تومن خریدم.می خواستم ببینم آیا با استفاده از این کابل کیفیت تصویر نمیاد پایین؟به دستگاه آسیبی نمی رسه؟
آسیب که بعید میدونم ولی افت کیفیت شاااااااید داشته باشین
اساتیدم حالا نظراتشونو میگن

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

• Like
Reactions: پی اس4

Inanc

DaYanc
کاربر سایت
Mar 28, 2014
356
نام
Alp
دوستان درود
منکه میخام بفروشم کنسولو
اکانت ام رو نیازه که کار خاصی کنم تا پاک بشه کلا؟
میخام هیچ اثری:grin: از اکانتم و اینا روی کنسول نمونه وقتی میدمش به یه نفر دیگه؟
با سپاس

reza7272

کاربر سایت
Dec 15, 2013
329
نام
علیرضا
دوستان درود
منکه میخام بفروشم کنسولو
اکانت ام رو نیازه که کار خاصی کنم تا پاک بشه کلا؟
میخام هیچ اثری:grin: از اکانتم و اینا روی کنسول نمونه وقتی میدمش به یه نفر دیگه؟
با سپاس
دلیت یوزر بزن از تو ستینگ

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
سلام دوستان . شاید این سوالم تکراری باشه. اما میخوام بدونم ps4 pro ارزش خرید داره؟تلویزیونمون هم فعلا 40 samsung full hd هس
درود
اول اینکه اگر دارید که 500بیشتر بدید که قطعا برید سراغ pro(الان پرو حدود1600 هست)
ثانیا اگر قصد خریدن tv 4k دارین در اینده ی نه چندان دور(یعنی کمتر از 1 سال دیگه)باز هم پیشنهاد میکنم همون pro بگیرید

• Like
Reactions: hanif36

4058423

کاربر سایت
Sep 28, 2009
889
نام
فرناندو
سلام دوستان . شاید این سوالم تکراری باشه. اما میخوام بدونم ps4 pro ارزش خرید داره؟تلویزیونمون هم فعلا 40 samsung full hd هس
برای اون تلوزیون معمولی بخر دوست عزیز الکی پول بیشتر نده

بین کابل های HDMI هیچ تفاوتی نیست ، اگه صدا و تصویر رو دارید یعنی کابل سالمه و این کابلی که سالمه و 10 هزار تومن خریدید همون کاری رو میکنه که کابل 1 ملیونی ! هم بخرید میخواد انجام بده ، در کل فروشنده ها در ایران به خاطر کاسبی خودشون یه سری اسم من درآوردی درست کردن به اسم کابل اصلی و با کیفیت و ... ! در صورتی که یه سرچ ساده بکنید تو گوگل هزار تا مقاله براتون میاره که متوجه بشید کابل ها با هم هیچ فرقی ندارن ، کابل اگه معیوب باشه صدا و تصویر رو انتقال نمیده و اگه سالم باشه انتقال میده همین و همین و همین و همین ! :)

گول فروشنده هارو نخورید تورو خدا ! منبع فوق العاده از اطلاعات به نام اینترنت برای اینه که گول هر چرندی رو نخوریم ! :>

دوستان دیروز با مقدار کمی اب و یه دستمال قسمت جلویی کنسول رو تمیز کردم.کنسول های سری جدید همینجور که میدونید لمسی نیستن و دکمه دارن برای پاور و ایجکت
این دکمه ها بعد اینکه من دستمال کشیدم قسمت جلویی کنسول که پاک بشه الان گیر کردن و مثل قبل دیگه دکمه ها ازاد نیستن برای پاور و ایجکت هرکاری هم میکنم در نمیان که حالت قبلی رو بگیرن.چیکار کنم اوکی بشن؟ایجکت و پاور خیلی سخته شده جوری که باید کلی فشار بدم تا کار کنن.
باد گرم بهشون بگیر درست میشن ، البته اگه تا الان درست نشدن ، با سشوار و دمای شماره 1 اون میتونی به راحتی باد گرم رو به دکمه ها بدی

Last edited by a moderator:

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,797
نام
حامد
یکسری بازی ها رو که الان دیجیتالی تخفیف خوردن رو میخوام بخرم که برای همیشه داشته باشم ولی خوب با محدودیت هارد کنسول شاید لازم بشه که دیتاش رو بعد یه مدت پاک کنم.
حالا چون اون بازی ها روی اکانت هستن یه وقت کنسول خود به خود شروع به دانلودشون نمیکنه؟

• Like
Reactions: reza7272

reza7272

کاربر سایت
Dec 15, 2013
329
نام
علیرضا
یکسری بازی ها رو که الان دیجیتالی تخفیف خوردن رو میخوام بخرم که برای همیشه داشته باشم ولی خوب با محدودیت هارد کنسول شاید لازم بشه که دیتاش رو بعد یه مدت پاک کنم.
حالا چون اون بازی ها روی اکانت هستن یه وقت کنسول خود به خود شروع به دانلودشون نمیکنه؟
کنسول وقتی شروع میکنه به دانلود که شما بازیت رو توی لیست دانلود قرار بدی اگر نه دانلودی در کار نیست هر وقت لازم بشه دیتا رو پاک میکنی و هروقت نیازت بشه اد میکنی توی لیست دانلودت
برای محدودیت هارد هم اگر بودجه شو داشته باشی یه هارد اکسترنال ۵۰۰ گیگم که داشته باشی کارتو حل میکنه

• Like
Reactions: Kirk-Hammedd

amindead

کاربر سایت
Jul 21, 2010
629
سلام
این کابل های ارزون کیفیت خوبی ندارن و خروجی تصویرشون تاریک تره اگر نمیخواین هزینه کنید همین کابل های سونی که اکثرا با نام اصلی میدن 25 یا 30 تومنی بگیرید
برای تلویزیون 4K دقت کنید ورژن دو باشه، کابل های قدیمی تا 24 فریم و کابل های جدید ورژن دو تا 60 فریم ساپرت میکنن
کابل به دستگاه آسیبی وارد نمیکنه اما تفاوت کیفیت بین کابل های مختلف وجود داره

بین کابل های HDMI هیچ تفاوتی نیست ، اگه صدا و تصویر رو دارید یعنی کابل سالمه و این کابلی که سالمه و 10 هزار تومن خریدید همون کاری رو میکنه که کابل 1 ملیونی ! هم بخرید میخواد انجام بده ، در کل فروشنده ها در ایران به خاطر کاسبی خودشون یه سری اسم من درآوردی درست کردن به اسم کابل اصلی و با کیفیت و ... ! در صورتی که یه سرچ ساده بکنید تو گوگل هزار تا مقاله براتون میاره که متوجه بشید کابل ها با هم هیچ فرقی ندارن ، کابل اگه معیوب باشه صدا و تصویر رو انتقال نمیده و اگه سالم باشه انتقال میده همین و همین و همین و همین ! :)

گول فروشنده هارو نخورید تورو خدا ! منبع فوق العاده از اطلاعات به نام اینترنت برای اینه که گول هر چرندی رو نخوریم ! :>
سلام
هر کابل و سیمی نسبت به کیفیت ساخت شون با هم تفاوت دارند و مطئن باشید کیفیت ساخت تاثیر مستقیمی تو کیفیت خروجی داره
من کابل های HDMI مختلفی تست کردم البته غیر از گرون قیمت ها و بیشترین تفاوتی که متوجه شدم کابل های ارزون خروجی تصویر تاریک تری داشتند
یادمه موقع دیدن فیلم ها بعضی مواقع تغییر رنگ احساس میکردم و اوایل فکر میکردم بخاطر انکود فیلم هاست اما بعدا فهمیدم بخاطر بی کیفت بودن کانکتور کابل HDMI بود خم شدن کابل فشار آورد به کانکتور و آسیب زده بود
در حال حاضر از کابل KabelDirekt و 9to5Cables استفاده میکنم و راضی هستم

همونطور که تو عکس میبینید کابل های با کیفیت کانکتور کامل دارن
34y_www_copy.png

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,797
نام
حامد
پلاس یک ساله تقریبا چند تموم میشه؟
یکی از دوستان میگفت که کردیت خریده بوده دلاری 3300. میشه خصوصی همچین جایی رو معرفی کنید لطفا!
حتما باید کارت پلاس بخرم؟ یا اینکه میشه حسابم رو مثلا 300 دلار شارژ کنم که بتونم با اون هم بازی و هم هر وقت خواستم پلاس بگیرم
همه بازی ها توی پلاس تخفیف خوردن یا اینکه تخفیف ها seasonal هستن؟

GameMasterr

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,205
نام
على
پلاس یک ساله تقریبا چند تموم میشه؟
یکی از دوستان میگفت که کردیت خریده بوده دلاری 3300. میشه خصوصی همچین جایی رو معرفی کنید لطفا!
حتما باید کارت پلاس بخرم؟ یا اینکه میشه حسابم رو مثلا 300 دلار شارژ کنم که بتونم با اون هم بازی و هم هر وقت خواستم پلاس بگیرم
همه بازی ها توی پلاس تخفیف خوردن یا اینکه تخفیف ها seasonal هستن؟
پلاس تخفیفاش بیشتره مثلا اگه معمولی ۳۰ برای پلاس ۵۰ می افته
پلاس هم میتونین از طریق استور بخرین بهمراه بقیه موارد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر