هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

porfesor

کاربر سایت
Jan 30, 2013
2,488
نام
Farhad
بچها یه مشکلی دارم تو قسمت live from PlayStation ویدئو که پخش میکنم ارور میده can't connect to server قبلا ایطوری نبود فیلتر شده؟؟

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
دوستان یه بازی اکشن که انفجار های قوی و طبیعی داشته باشه معرفی کنید.. مثلا از بین کال اف دیوتی و بتیلفیلید1 کدوم جذاب تر و انفجار طبیعی تر.. و کلن حس حال اکشن بودن و جنگی ترداره؟ اگه بازی غیر از این ها هم هست معرفی کنین.
دوتاش ک خوبه من بازی کردم
بتل طبیعی تره قطعا اما گیم پلیش داستانی نیست
کال هم بهتره از چند سری گذشته درست شده و مراحل داستانی خیلی طولانی تری نسبت به بتل داره
کلا اگر اهل انلاین باری کردن هستید احتمالا بتل پیشنهاد بهتریه

trophyhunter

کاربر سایت
May 29, 2017
20
نام
parsa mosi
دوستان بازی fifa 17 رو تازه گرفتم نصب کردم بعد یه آپدیت اومده واسش حدود سه گیگ حجمشه تا نصفه رفت بعد قطع شد راهی هست از طریق دانلود منیجر کل آپدیت رو دانلود کنم بعد با فلش انتقال بدم.
سلام آره میشه منتهی باید لینک آپدیتشو پیدا کنی. توی سایت ها بگرد اگر نبود از فروشنده های دیتا توی تلگرام لینکشو بگیر با IDM دانلودش کن. بعد با PSX خیلی راحت انتقال بده به کنسول. عین ریختن دیتای بازیهای معمولی.

• Like
Reactions: Murkyheima

ehsas1

کاربر سایت
Apr 5, 2014
2,093
نام
احسان
دوستان لینک پیج بازی Life is Strange رو کسی داره؟بازیی که برای پلاس این ماه رایگان شده
آخه بصورت اپیزودی هست نمیدونم بازی اصلیش کدومه

o|d man

کاربر سایت
Jul 29, 2014
255
نام
محمد رضا
  • Like
Reactions: .::PUИK::.

4058423

کاربر سایت
Sep 28, 2009
889
نام
فرناندو
سلام هارد اکسترنال برای ps4 میخوام چه مارکی بهتره یک ترا بایت میخوام لطفا راهنمایی کنید
اکسترنال دیگه مخصوص ps4 که نداره یکی از هارد های بازار رو بگیر فرقی ندارن با هم

اما به نظرم وسترن دیجیتال بگیر عمرش بالاست

• Like
Reactions: hamed619

raminlove

کاربر سایت
Nov 17, 2010
229
نام
mehdi
سلام دوستان عزیز
دوست من ps4 خرید کنسول اورد پیشم واسش اکانت خریدم گرفتم
الان برد و روشن کرد صفحه مشکی میاد میگه کنسول با usb شارژ کن خاموش روشنم کرده این ارور میده
باید چیکاز کنیم چرا اینجوری شده

rezaa2016

کاربر سایت
Apr 24, 2016
102
بچه ها اپدیت جدید رو چطوری با خود دستگا دانلود کنم؟ با این که اپدیت 470 اومده ولی نوتیفکشنش برام نیومده.. میخام با خود کنسول دانلود کنم

o|d man

کاربر سایت
Jul 29, 2014
255
نام
محمد رضا
سلام دوستان . کسی با این کیت های موس و کیبوردی که مخصوص ps4 ساخته شده آشنایی داره ؟ چطورن ارزش خرید دارن ؟

hanif36

کاربر سایت
May 22, 2012
122
سلام هارد اکسترنال برای ps4 میخوام چه مارکی بهتره یک ترا بایت میخوام لطفا راهنمایی کنید
توشیبا وسترن سیگیت . این سه تا همیشه عالی بودن. ترنسند هم خوبه. اصلا سمت ای دیتا و سیلیکون پاور نرو

• Like
Reactions: hamed619

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر