هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

victor hogo

کاربر سایت
Dec 20, 2011
3,749
نام
علی
داداش متاسفانه بن شدی حالا از طریق ساپورت سونی چک کن ببین دائمیه یا موقت اگه دائمی باشه راه حلی نداره
چیکار کردی رمز اکانت هکی رو عوض کردی ؟
من اكانت هكي ندارم كه:|
فقط يكي دور روز قبل اكانتم رو دادم به يكي كه يه بازي رو برخودش active primry كنه
البته plusام هكيه !!
Suport سوني رو از كجا برؤسي كنم ?!

آخرین ویرایش:

Agera1375

کاربر سایت
Dec 10, 2016
2
دوستان كمك به دادم برسيد كمك
smiley-cry.gif
smiley-cry.gif
smiley-cry.gif
يه مسؤل فني كه كار بلدي جواب من بده خواهش ميكنم ديشب دور ور ساعت ١ شب بود كه با ١ ساعت بازي انلابن دستگاه خاموش كردم بعد دور ور ساعت ٦ صبح بود كه مادرم به صداي دستگاه بيدار شد من صدا كرد گفت دستگاه روشن مونده منم رفتم ديدم درايور دستگاه ديسك بازي كشيده بيرون بازم زور ميده بكشه بيرون بعد چراغ دسته هم خاموش بود بعد يه خاموش روشن كردن دستگاه ديسك كشيد توش حتي دواره درش اوردم بعد بازم فرستادمش تو دستگاه رفت. بعد رفتم بخوابم درست بعد دوساعت دوباره دستگاه خود به خود روشن شد و همين كار كرد منم دوباره با يه ريستارت ديسك فرستادم توش و از برق كشيدم چراغ خود دستگاه به رنگ سفيد نه زرد ميشه نه قرمز لطفا يكي كمك كنه ( اینجاش که دستگاه خود به خود روشن میشه من به تعجب انداخته ) دسته رو هم چک کردم مشکلی نداشت بازی هم با یه رستارت میره توش و کامل دستگاه می خونه لطفا کمکم کنید

victor hogo

کاربر سایت
Dec 20, 2011
3,749
نام
علی
كد ارور رو وارد كردم نوشت :
This ps4 console has been permanently banned from play station network
The console has been permanently banned from accessing psn services for violating our terms of service and user agreement
از كجا بدونم موقته يا داعم ?!
با گوشی تونستم وارد پی اس ان بشم ولی با کنسول نمیشه و بن میشه
بن کنسول فقط و فقط برای استفاده از یه پلتس سه چار ماهه هکی زیادی نیس؟!
یعنی هیچ راه حلی نداره از بن در بیاد ؟

آخرین ویرایش:

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,834
نام
علی متالیکا
كد ارور رو وارد كردم نوشت :
This ps4 console has been permanently banned from play station network
The console has been permanently banned from accessing psn services for violating our terms of service and user agreement
از كجا بدونم موقته يا داعم ?!
با گوشی تونستم وارد پی اس ان بشم ولی با کنسول نمیشه و بن میشه
بن کنسول فقط و فقط برای استفاده از یه پلتس سه چار ماهه هکی زیادی نیس؟!
یعنی هیچ راه حلی نداره از بن در بیاد ؟
نوشته Permanently یعنی دائم.
اکانت بن نشده، کنسول بن شده در نتیجه با گوشی و یا کنسول دیگه میشه با اون اکانت Sign In کرد.
دیگه زیاد و کمش رو نمیدونم، قضیه خربزه و لرز و این حرفاست :D
بعید میدونم بتونی کاری کنی، میتونی با ساپورت سونی تماس بگیری مشکل رو بگی، ازشون بپرسی دلیل بنت دقیقا چی بوده شاید اشتباهی بن دائمت کردن.

• Like
Reactions: victor hogo

victor hogo

کاربر سایت
Dec 20, 2011
3,749
نام
علی
نوشته Permanently یعنی دائم.
اکانت بن نشده، کنسول بن شده در نتیجه با گوشی و یا کنسول دیگه میشه با اون اکانت Sign In کرد.
دیگه زیاد و کمش رو نمیدونم، قضیه خربزه و لرز و این حرفاست :D
بعید میدونم بتونی کاری کنی، میتونی با ساپورت سونی تماس بگیری مشکل رو بگی، ازشون بپرسی دلیل بنت دقیقا چی بوده شاید اشتباهی بن دائمت کردن.
خدا لعنت كنه اون دوستي رو كه اون روزي كه ميخواستم plus بخرم نذاشت و كفت ه جاي اينكه ١٨٠ بدي با ١٥ تومن يه دونه از يه بابا تو تله شش ماهه رو بخر!

victor hogo

کاربر سایت
Dec 20, 2011
3,749
نام
علی
باز من مشکوکم که دلیلش این باشه. برا پلاس فوقش اکانت هکیه قفل میشه یا دیگه بخوان خیلییی سختگیری کنن اکانت خودت بن میشه نه دیگه کنسول!!
دیشب داشتم دستنی مولتی میزدم که از بازی لفت خوردم تست کانکشن زدم دیدم دیدم سرعت اومده پایین خاموش کردم رفتم اوبعد نیم ساعت دوباره اومدم دیدم دیگه sign in نمیشه!

Medusa

کاربر سایت
Jul 6, 2008
2,729
نام
Javad
باز من مشکوکم که دلیلش این باشه. برا پلاس فوقش اکانت هکیه قفل میشه یا دیگه بخوان خیلییی سختگیری کنن اکانت خودت بن میشه نه دیگه کنسول!!
دیشب داشتم دستنی مولتی میزدم که از بازی لفت خوردم تست کانکشن زدم دیدم دیدم سرعت اومده پایین خاموش کردم رفتم اوبعد نیم ساعت دوباره اومدم دیدم دیگه sign in نمیشه!
احتمالش هست که اون اکانتی که شما روی کنسول کردی Credit Card یکی داخلش بوده و چیزی از حساب طرف کم شده باشه و شکایت کرده باشه ،بعضی از این اکانت ها هکر میاد اطلاعات یه Credit Card هک شده رو داخل یه اکانت وارد میکنه و باهاش خرید میکنه طرف ممکنه اوایل متوجه نشه و بعدا دوهزاریش بیفته و بقیه داستان .... !

• Like

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617
سلام ، شما اين قسمت رو مطالعه كن، راه حل هم گفته. ايميلت رو هم چك كن ببين در اين باره برات ايميلى اومده يا نه.
Banned and suspended consoles and accounts

• Like

Inanc

DaYanc
کاربر سایت
Mar 28, 2014
356
نام
Alp
سلام
قصد خرید کنسول دارم
میخواستم بدونم آیا 500 گیگ کمه و 1ترا بخرم یا همون 500 کافیه؟
درود
الان دوستانی که که۵۰۰ گیگ داشتن میگن که۱ ترا بهتره
چون حجم بازی ها واقعا بالا رفته
از دید خودم شما که میخوای بخری پس تفاوت آنچنانی تو قیمت هاشون نیس
پس ۱ ترا بگیری خوبه برای آینده

• Like
Reactions: spiderman2007

SON OF HEAV3N

ESTEGHLAL
کاربر سایت
Oct 31, 2011
1,830
نام
روزبه
نمیخوام‌ نمک رو زخم بپاشم ولی خدایی دستگاهی که خریدید بالای ۱میلیون ارزش داره برا یه پلاس که ارزونتر‌ درییاد بن بشید

پلاس رو شریکی بخرید نفری ۸۰نومن میفته دردسر هم نداره براتون
حالا جطور ميشه با suport سوني تماس داشت !?
تو سایت خود playstation برو قسمت ساپورت اونجا توضیح داده چطور ارتباط برقرار کنی

• Like

SON OF HEAV3N

ESTEGHLAL
کاربر سایت
Oct 31, 2011
1,830
نام
روزبه
نمیخوام‌ نمک رو زخم بپاشم ولی خدایی دستگاهی که خریدید بالای ۱میلیون ارزش داره برا یه پلاس که ارزونتر‌ درییاد بن بشید

پلاس رو شریکی بخرید نفری ۸۰نومن میفته دردسر هم نداره براتون
حالا جطور ميشه با suport سوني تماس داشت !?
تو سایت خود playstation برو قسمت ساپورت اونجا توضیح داده چطور ارتباط برقرار کنی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر