Diablo III

یکی از بزرگترین سوپرایز های کنفرانس Playstation Meeting 2013 خبر انتشار Diablo III برای کنسول خانگی های Sony بود ، این عنوان در آینده ای نزدیک برای PS3 و PS4 عرضه خواهد شد .

در اواسط سال 2012 میلادی این عنوان با سر و صدای بسیار زیاد برای کامپیوتر های خانگی عرضه شد ، این عنوان خوش ساخت به علت ایراد هایی که در ابتدای عرضه بازی برای سرور هایش به وجود آمده بود ، و به لطف نیاز همیشگی بازی به آنلاین بودن ( راهکاری بسیار موفق برای جلوگیری از نشر غیر قانونی بازی ) نمرات جالبی را از سوی سایت ها و مجلات دریافت نکرد ولی این موضوع چیزی از ارزش های خود بازی کم نمی کند !

هنوز تصویری از نسخه PS4 بازی در دسترس نیست ولی Blizzard اعلام کرده که نسخه کنسولی این بازی بر پایه نسخه PC آن خواهد بود ( Lead Platform = PC ( مثل روز روشن بود ! ) ) و بازی بر روی دیسک شامل تمامی آپدیت ها خواهد بود ، تمام مراحل جدید از جمله Infernal Machine event, Monster Power, Brawling از ابتدا در دسترس خواهد بود . کنترل بازی کاملا متناسب با کنسول ها بهینه شده و دوربین بازی نیز برای هماهنگی هر چه بیشتر با کنسول ها تغییر کرده است !

نسخه PS3 بازی در نمایشگاه PAX در ماه آینده به صورت کامل نشان داده خواهد شد .

برای شناخت هر چه بیشتر بازی خواندن نقد نسخه PC این بازی رو به شما پیشنهاد میدم :

http://www.bazicenter.com/pc/diablo-iii/reviews/347/page/1

تصاویری از نسخه PS3 :

آپدیت : با توجه به این موضوع که نسخه PC بازی نیاز به اتصال دائم به اینترنت برای انجام بازی داشته و سرور های Blizzard نیز نسبت به ایران تـــحـــریـــم میباشد ، برای کسانی که منتظر بازی هستند این نگرانی به وجود آمد که برای انجام بازی روی کنسول خانگیشان با مشکل روبرو خواهند شد ! ولی Blizzard اعلام نمود که نسخه کنسولی بازی به صورت Offline نیز قابل انجام می باشد !​

آخرین ویرایش:

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
یکی از تروفی ها گرفتن ۵۰۰ هزار تا سکه ی طلا هست که من با اینکه از مرز ۵۰۰ هزار تا هم گذشتم برام باز نشده! باگه؟!
البته یه احتمال دادم که شاید با توجه به اینکه گفته pick up شاید فقط سکه هایی محسوب شده کا از رو زمین جمع می کنیم و شامل اون سکه هایی که بعد اتمام هر مرحله خود بازی می ده نمیشه! درسته؟!
بر حسبه gold هایی هست که روی زمین میریزه :)
توی طوله بازی خلاصه انلاک میشه. زیاد سخت نیست.

Siamak_r60

کاربر سایت
Oct 28, 2014
40
نام
سیامک
دوستان یه توضیحی در مورد قسمت آنلاین بازی میدید؟
فقط میشه با 4 نفر همزمان بازی کرد که اونام حتما باید تو لسیت دوستان باشن؟
ممنون میشم راهنمایی کنید
منم ادد کنید تو بازی Siamak_r60

god of shadow

کاربر سایت
Jul 19, 2009
409
درود

دوستان من بخش داستانیو تموم کردم با demon hunter . هیچ کدوم از پاراگونهامو set نکردم هنوز چون نمیدونم به چه ترتیبی باید بزنم . اساتید منو یاری کنید

سوال دوم اینکه الان میخوام با یه کرکتر دیگه شروع کنم ( بربر ) . الان دوباره بخش داستانی برم یا برم Adventure ؟؟؟

saeedscorpion

کاربر سایت
Mar 28, 2010
1,682
نام
saeed
درود

دوستان من بخش داستانیو تموم کردم با demon hunter . هیچ کدوم از پاراگونهامو set نکردم هنوز چون نمیدونم به چه ترتیبی باید بزنم . اساتید منو یاری کنید

سوال دوم اینکه الان میخوام با یه کرکتر دیگه شروع کنم ( بربر ) . الان دوباره بخش داستانی برم یا برم Adventure ؟؟؟

سلام
دیگه نیاز ب بخش داستانی نیس ادونچر برو روو هارد یا بالاتر زود لول اپ میشی / مود هاردکور هم فراموش نکن که اصل لذتش توو هاردکوره

دوستان یه توضیحی در مورد قسمت آنلاین بازی میدید؟
فقط میشه با 4 نفر همزمان بازی کرد که اونام حتما باید تو لسیت دوستان باشن؟
ممنون میشم راهنمایی کنید
منم ادد کنید تو بازی Siamak_r60

سلام
لزوما نیاز نیس توو لیست دوستات باشن شما بازیتو روو public باشی میتونی توو بازیه بقیه جوین شی یا اونا بهت جوین شن / ولی خب به خاطر پینگ و نت ایران یکمشاید اذیت شی /

Last edited by a moderator:

Siamak_r60

کاربر سایت
Oct 28, 2014
40
نام
سیامک
سلام
لزوما نیاز نیس توو لیست دوستات باشن شما بازیتو روو public باشی میتونی توو بازیه بقیه جوین شی یا اونا بهت جوین شن / ولی خب به خاطر پینگ و نت ایران یکمشاید اذیت شی /

اخه هر کار میکنم فقط میزنه اینوایت فرندز (Invite friends) و همین طور میمونه
نمیتونم جوین کسی بشم
تو حالت های مولتی میروم رو گزینه آخر

saeedscorpion

کاربر سایت
Mar 28, 2010
1,682
نام
saeed
اخه هر کار میکنم فقط میزنه اینوایت فرندز (Invite friends) و همین طور میمونه
نمیتونم جوین کسی بشم
تو حالت های مولتی میروم رو گزینه آخر

از توو منو گزینه quick match رو انتخاب کن و موودی که دوس داریو وردار بقیشم ملومه...

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,462
نام
امین
چقدر این بازی اپدیت با حجم بالای 1 گیگ میده!
بازیو نصب کردم ولی هنوز شروع نکردم.
یه سوال دوستان.
بازی رو میشه co op افلاین رفت؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر