Destiny (Age of Triumph)

گفتگو در 'Console Games Community' ایجاد شده توسط ZのMBiE, ‏Feb 22, 2013.

1. ZのMBiE

کاربر سایت

نام:
    SaDegh

سبك Destiny MMO-FPS هست و هميشه بايد انلاين باشيد.
    البته Destiny يك MMO كامل نيست فقط ويژگي هاي MMO هارو داره. مثلا هميشه انلاين باشيد يا توي Raid هاي پلير ها ديگه هم بهتون ملحق ميشن. بين FPS و MMO ميكس شده. و گفتند که حق انتخاب داريد كه با دوستانتون بازي رو ادامه بديد يا بقيه هم بهتون ملحق بشن.جا هايي كه ميتونيد به پلير هاي ديگه بازي كنيد Public event ها هستن، توي The Last City هم ميتونيد با پلير هاي ديگه Trade و... انجام بديد ، تعداد پلير ها هم كنترل شده و محدود هست .
    Bungie هم اسمش Shared World Shooter گذاشته.
    به وسيله device هاي مختلف ميتونيد به بازي دسترسي داشته باشيد
    كلاس ها شامل Hunter, Warlock , Titan ميشه.
    [​IMG][​IMG][​IMG]

نژاد ها شامل Awoken , Exo, HUMAN میشه.
    دشمن های بازی:
    FALLEN

ان ها به شدت از نژاد انسان ها متنفر بوده و دشمن قسم خورده انسان ها هستند هستند.

فالن ها Space pirate هستند و نیازی به Base و... ندارند . اکثرا در کشتی های فضایی خود زندگی میکنند

• Dreg:اکثرا اسحه هایشان یک Shock dagger و Pistol هست . بر عکس بقیه فالن ها 2 دست دارند.

• :Vandal مقام و رنک ان ها بالا تر هست و تجهیزات ان ها مرگ اور تر هست. بعضی اوقات هم اسلحه های دور برد دارند اما برای استفاده دوباره زمان مشخصی چارژ میشه.

• Captain : فکر میکنند که از انسان ها بهترند و زمین به خودشون تعلق داره. قوی ترین و ترسناک ترین از فالن ها Captain هست.

Vex

Vex ها ربات هایی هستند که توانایی سفر در زمان رو دارند و برای بررسی و چک کردن انسان ها امده اند.

البته ان ها کاملا ربات نیستند و قسمت هایی زنده و ارگانیک در بدن خود دارند.

• Goblins: معمولی ترین نیروی vex هستند. در نبردشون با افزایش تعدادشان سعی میکنن پیروز بشن

• Hobgoblins: بزرگ تر و فوی تر از گابلین ها هستند . و یک دم هم دارند.

• Minotaurs:بزرگ تر از 2 دشمن قبلی و شونه های پهن تر و 3 چشم دارند

• Hydras:قابلیت پرواز دارند
    • Harpies:نیروی هوایی کوچیکی هست که به سرعت وارد نبرد شده و خارج میشود.

Cabal

نژاد غول پیکر و با ارمور و اسلحه های قوی هستند. دشمن انسان ها هستند.

در Exclusion Zone مارس قرار دارند.

• legionnaires:سرباز های معولی هستند که یک اسلحه و شیلد حمل میکنند
    .[​IMG]

• Centurions:قوی تر وسخت هستند و جت پک هم دارند.
    • Gladiators: بدن ان ها کاملا پوشیده از ارمور هست و یک Gatling gun حمل میکنه
    • Psions کوچک ترین هست و توانایی استفاده از Space magic دارند.

The Hive

• Thralls:پایین ترین رنک رو دارند و فقط از چنگال و پنجه های خود به عنوان اسلحه استفاده میکنند.

• نیرو های معمولی Hive هستند و از energy weapon ها استفاده میکنند
    .[​IMG]

• Knight:سرباز های Elite هستند و یک شمشیر حمل میکنند .

• Wizard:قدرت جادویی دارند.رنک ان ها از بقیه بالاتر است.

[​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]
    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

#1 ZのMBiE, ‏Feb 22, 2013
    آخرین ویرایش: ‏Sep 10, 2014
    bezad و NaViiDii این نوشته را Like کرده اند.
  2. amirv2

کاربر سایت

من كي گفتم انچارتد تكراريه من عاشق ناتي داگم خواب ديدي خوب تو كه ادعات ميشه بگو tether.aggro.aoe.dot به ترتيب چي ميشه من elo ميدونم چيه سطح بازيكنا تو اسايريس هست

3. amirv2

کاربر سایت

چرا نشه مولتيشون رو با هم مقايسه كرد دووم مولتيش سريع تره حالا اكشن ادونچر هست يا شوتر كواپ رو كاري ندارم مثل تايتنفال ، سال قبل هم تو نامزدا بودن واسه پليگان كه اورواچ برد يعني بازي بهتري هست و شوتر بهتري نسبت به دووم ،درسته كه دووم تو جوايز تو دسته بازي اكشنه و اورواچ يا تايتنفال تو دسته مولتيپلير ولي وقتي بهترين بازي رو انتخاب مي كنن ممكنه نامزد شن و اون موقع مي فهمي كه كدوم شوتر بهتري هست نميدوني بدون

Attached Files:

4. amirv2

کاربر سایت

پس چيجوري داورا بين دووم و اورواچ انتخاب كردن استاد شما كه ميگي نميشه :)>-

5. amirv2

کاربر سایت

همون طور كه مي بينيد دووم تو بازي اكشن اول شد كه تمركز اي ن بخش روي كمبات هست ولي كلا تو goty اورواچ شد كه روي قسمت تكنيكي بازي تمركز داره ، فكر كنم بايد يه كلاس اموزشي بزاريم

Attached Files:

6. amirv2

کاربر سایت

قانع شدي حالا يا بيشتر توضيح بدم

7. FaRd!N

FaRd!N Nothing as it Seems
    کاربر سایت

نام:
    فردین
    دوستان لطفا مشاجره های خصوصیتون رو توی پیام خصوصی ادامه بدید با تشکر.

8. blechh

کاربر سایت

نام:
    حسین
    دوستان اهل فن بازی نسخه کالکشنش تخفیف خورده می خواستم بگیرمش خیلی وقت پیش فقط نسخه اصلیه بازی رو پلی میکردم که توش یه هانتر لول 30 داشتیم:D حالا می خواستم دوباره بازی رو بگیرم که تمام دی ال سی ها رو هم برم حالا می خواستم بپرسم بازی هنوز پلیر داره نریم بازی رو بگیریم بعدش نیم ساعت طول بکشه فقط پلیر پیدا کنه:|:D اصلا جواب میده؟:D

9. FaRd!N

کاربر سایت

نام:
    فردین
    پلیر که داره تا دلت بخواد اما نخر دیگه چون به هیچ جایی نمیتونی برسی چون خیلی عقب موندی دیگه. تو بازی رفتنت هیچ نتیجه ای برات به غیر از گیج شدنت نداره. اصلا نمیفهمی چی به چیه و کی به کیه و گم میشی رسما. منتظر شماره 2 باشید.

10. blechh

کاربر سایت

نام:
    حسین
    فردین مگه تموم کردن دی ال سی ها و بخش داستانی چقدر زمان می خواد؟:D الان تو یه طوری گفتی من گیج شدم:D منظورت دقیقا چه بخشی از بازیه؟ نکنه منظورت ریدهاست که باید با چند نفر بری؟ چون بخش داستانی رو که می تونستی خودت تا اخرش بری در مورد دی ال سی ها هم دقیقا نمیدونم بخش داستانی دارن یا نه:D
    اون زمان برا بدست اوردن یه سری ایتم تا بتونم یه اسلحه رو بخرم باید رید میرفتم از شانس بد ما هم زمان انتشارش هیچکی از دوستامون هم اهله این بازی نبودن پدرمون هم در میود تنهایی میرفتیم دیگه بی خیالش شدیم هنوز تو کف بعضی از اسلحه های بازیم:D
    در کل من ادم صبوریم محتواش عالی باشه پاش میشینم نسه دوم هم اواسط شهریور میاد کل تابستون رو براش وقت دارم یعنی میگی بیشتر از سه ماه وقت می خواد؟ بازیایه دیگه هم که بیاد بیشتر سینگل محورند تو چند روز تمومند:D

#2919 blechh, ‏Apr 26, 2017
    آخرین ویرایش: ‏Apr 26, 2017
    Xenon360 این نوشته را Like کرده است.
  11. FaRd!N

کاربر سایت

نام:
    فردین
    والا اخه بخش داستانی بازی اونطور هم که بدی سرراست نیست که بگی اره مگیرم داستان هم میفهمم و ... کلا این بازی بدون یار و دوست و ... ارزش نداره به نظرم. از این جهت گفتم گیج میشی که الان کلی هم DLC داره بازی و اصلا نمیدونی از کجا باید شروع کنی. بلایی که سر یکی از دوستای خودم اومد و بازی رو ول کرد :|

یا باید یه نفر باشه کنارت که مرحله به مرحله دستت رو بگیره ببیره جلو یا کلا نمیفهمی کی به کیه و گیج میشی حتی تو همون بخش داستانیش.

12. blechh

کاربر سایت

نام:
    حسین
    مولتی نظرت چیه ارزش داره چون همون موقع هم من مولیشو خیلی زیاد بازی میکردم الان که کلی اسلحه جدید با قدرتای جدید اومده؟

13. pro gamer89

کاربر سایت

نام:
    حسین
    دوستان نسخه کالکشن می بایست دی ال سی هاشو دانلود کنیم ؟

14. robb stark

کاربر سایت

نام:
    ایلیا
    یکی از دوستام کالکشنو گرفته بود می‌گفت کد داشت می‌زنی باز میشن برات.حجمشون با اپدیت اصلی بازیه کدو‌ می‌زنی دسترسی محتواشو میده بهت مثل اینکه

pro gamer89 این نوشته را Like کرده است.
  15. pro gamer89

کاربر سایت

نام:
    حسین
    خوب اگه بازی دست دوم بگیرم و این کد استفاده شده باشه چی ؟ من دیگه نمی تونم از دی ال سی هاش استفاده کنم ؟

16. robb stark

کاربر سایت

نام:
    ایلیا
    نه دیگه یبار میشه زد کدو

pro gamer89 این نوشته را Like کرده است.
برچسب ها: