DualShock 4

yavar-mac

کاربر سایت
Nov 22, 2013
14
,جالبه واقعا ! ps4 کنسولش کیفیت ساختش خیلی خوبه و ظاهر فوق العاده شیکی داره من که رنگ سفیدشو دارم هروقت میبینمش واسم جذابه ..
دسته تو نسل قبل 360 خیلی بهتر از ps3 بود ولی DS4 واقعا خوبه و هیچ نقصی نداره نمیدونم چه جوری انالوگشو بعضیا میکنن احتمالا ناخونشون بلنده

داداش تازه خریدی احتمالا یه خورده از دسته ها کار بکش متوجه میشی چی میگم کلا سونی دسته هاش ضعیف هستن دسته ایکس باکس دستت میگیر ی اصلا متوجه میشی که چه کیفتی داره من چهار سال داشتمش اخ نگفتن ....... مثل روز اولشون بودن ولی تو سونی باید خیلی مراقب باشی یعنی یه بازی فایت بازی کنی دسته دست یه ناشی بدی مطمن باش به فنا میره دستت

Atal Matal

کاربر سایت
Jun 3, 2015
81
دقیقا همینطوره. R2 و L2 رو که فشار میدم صدای جیرجیرک میده. پسد داییم اولین بار دسته ی من رو دید گفت مواد بازیافتیه؟؟؟
سونی نمیخواد بفهمه کنترلر بخش مهمی از گیم هست؟ولی باز خدا رو شکر از ps3 بهتره .
من فعلا 360 هم دارم . وقتی میگیرم دستم و با ماله 4 مقایسه میکنم اشک تو چشمام جمع میشه.دسته ی 360 بهترین کنترولری هست که تو عمرم دیدم

اون صدای جیر جیر که گفتی همه دسته ها ندارن و مثلا واسه من مشکلی نداره ولی دسته مثل واسه تو هم دیدم و جالبیش اینه از روز اول صدا میداده!
طراحی دسته Ps4 خوبه ولی کیفیت ساختش خیلی پایینه!:|

دسته Xbox One ببینی چی میگی!!!:">
دسته وان از 360 خیلی با کیفیت تره!;)
جزئیات آنالوگ میبینی دلت نمیاد با دسته بازی کنی!:d

Arsalan655

کاربر سایت
Jun 30, 2014
306
نام
ارسلان
داداش تازه خریدی احتمالا یه خورده از دسته ها کار بکش متوجه میشی چی میگم کلا سونی دسته هاش ضعیف هستن دسته ایکس باکس دستت میگیر ی اصلا متوجه میشی که چه کیفتی داره من چهار سال داشتمش اخ نگفتن ....... مثل روز اولشون بودن ولی تو سونی باید خیلی مراقب باشی یعنی یه بازی فایت بازی کنی دسته دست یه ناشی بدی مطمن باش به فنا میره دستت
نه تازه هم نخریدم .. من قبلش به کامپیوتر دسته ps2 وصل میکردم بازی میکردم با اونم حتی مشکلی نداشتم .b-)

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
اون صدای جیر جیر که گفتی همه دسته ها ندارن و مثلا واسه من مشکلی نداره ولی دسته مثل واسه تو هم دیدم و جالبیش اینه از روز اول صدا میداده!
طراحی دسته Ps4 خوبه ولی کیفیت ساختش خیلی پایینه!:|

دسته Xbox One ببینی چی میگی!!!:">
دسته وان از 360 خیلی با کیفیت تره!;)
جزئیات آنالوگ میبینی دلت نمیاد با دسته بازی کنی!:d

والا. دسته فور خیلی مزایا و طراحی خوبی داره ولی کیفیت صفره :( تا حدی که الان مربع گیر میکنه خیلی وقتا. L2 و r2 هم که صداش بماند. ادم با خودش میگه الانه که بشکنه :|
کیفیت دکمه های اصلی 360 و وانم نداره حتی... 360 عالی بود. وان طراحیش شاهکاره!

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
واقعا کیفیتش پایینه؟

والا من 5-6 ماهه دارم کلی ازش استفاده میکنم هیچیش نشده :d نمیدونم دوستان چجوری با کنترلر رفتار میکنن که این همه باهاش مشکل دارن :d

به نظرم دسته معرکه ای هم هست و هیچ مشکلی توش پیدا نکردم

Ray

کاربر سایت
Aug 3, 2010
350
نام
Maziar
والا من که 2 تا رو دارم هر دو تا خوبن . هر دو راحتن و خوش دست . تا الانم جفتشون بدون مشکل در حال کار کردن بودن نه آنالوگ استیک نه جای دیگشون دچار هیچ مشکلی نشده :| دوستان حتما با دسته بد رفتار میکنن که دکمه ها و L1 R1ـشون گیر میکنه :d اتفاقا برعکس چیزی که خیلیا میگن که دسته ی X1 بهتره من با DS4 خیلی راحت تر بازی میکنم علاوه بر اینکه خاصیت عرق گیریش هم نسبتا از کنترلر X1 بهتره . اما در کل هیچ تفاوتی بین کنترلر دو تا کنسول نمیبینم من . حالا نمیدونم منظور دوستان از کیفیت دقیقا چیه که میگن DS4 کیفیتش خوب نیست .
====
اینکه بعضی دوستان میگن دسترو انداختیم زمین و روکش آنالوگو کندیم دیگه واقعا تقصیر سونی نیست . جنس دسته فولاد نیست که , باور کنین دسته ها X1ـم از همین جنسه :d

آخرین ویرایش:

Dead Walker

کاربر سایت
Mar 31, 2013
78
صد رحمت به دسته اصلی که روی کنسول هست.
یه هفته میشه یه دونه دسته اضافه پک کوتاه گرفتم در مقایسه با دسته اصلی باید بگم افتضاحه از همون روز اول که R2,L2 صدای جیر جیر میداد کیفیت پلاستیکش هم به نطرم پایین تره به خصوص جهت ها.

gamerrr

کاربر سایت
Apr 22, 2015
25
اره کیفیت دسته ها پایینه

- - -ویرایش - - -

یه هفته میشه یه دونه دسته اضافه پک کوتاه گرفتم در مقایسه با دسته اصلی باید بگم افتضاحه از همون روز اول که R2,L2 صدای جیر جیر میداد کیفیت پلاستیکش هم به نطرم پایین تره به خصوص جهت ه

porsche20

کاربر سایت
Aug 17, 2015
22
اره کیفیت دسته ها پایینه

- - -ویرایش - - -

یه هفته میشه یه دونه دسته اضافه پک کوتاه گرفتم در مقایسه با دسته اصلی باید بگم افتضاحه از همون روز اول که R2,L2 صدای جیر جیر میداد کیفیت پلاستیکش هم به نطرم پایین تره به خصوص جهت ه
کیفیت بدی که نداره!!!!

yazdan1990

کاربر سایت
Nov 21, 2015
12
دوستان یک سوال داشتم
کیفیت دسته ps4 خوبه یا xboxone یا xbox360 میخوام یک دسته برای کامپیوتر بگیریم از بین این سه مدل و وقاعا موندم کیفیت کدوم بهتره منظورم امکانات نیست کیفیت جنس بدنه از لحاظ خرابی و ......
و اینکه تفاوت اصل و بدلشون در چیه

Grand Theft

کاربر سایت
Dec 16, 2013
814
نام
علی
دوستان یک سوال داشتم
کیفیت دسته ps4 خوبه یا xboxone یا xbox360 میخوام یک دسته برای کامپیوتر بگیریم از بین این سه مدل و وقاعا موندم کیفیت کدوم بهتره منظورم امکانات نیست کیفیت جنس بدنه از لحاظ خرابی و ......
و اینکه تفاوت اصل و بدلشون در چیه
برای pc دسته ی xone بهتر هست دوست عزیز
جنس بدنه ی عالی داره و خیلی راحت وصل میشه

من تا حالا دسته ی xone تقلبی تو بازار ندیدم
اما خب بهتره از یه جای معتبر خرید کنی تا مشکلی پیش نیاد
واینکه قیمت دسته اصلی حدود 200تومن هست...

yazdan1990

کاربر سایت
Nov 21, 2015
12
برای pc دسته ی xone بهتر هست دوست عزیز
جنس بدنه ی عالی داره و خیلی راحت وصل میشه

من تا حالا دسته ی xone تقلبی تو بازار ندیدم
اما خب بهتره از یه جای معتبر خرید کنی تا مشکلی پیش نیاد
واینکه قیمت دسته اصلی حدود 200تومن هست...

والا راحتی نصب برام مهم نیست نصبش میکنم قبلا همه دسته ps3 داشتم
میخوام بدونم کدوم دیرتر خراب میشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر