pspتون چند تا پیکسلش سوخته؟

pspتون چند تا پیکسل سوخته داره؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    92

duke_nukem

کاربر سایت
Dec 30, 2006
1,080
نام
مانی
من یه هفتس psp گرفتم اولش فکر می کردم همون اول پیکسلش سوخته ولی فهمیدم که اونا گردو خاک هست ولی بعد سه روز فهمیدم یه نقطه سفید رو lcd هست که پاک نمیشه و قتی تصویر سیاه میشه معلوم میشه وو قتی خاموش میشه دیده نمیشه تازه فهمیدم پیکسل سوخته اینجوریه گذشت تا دیروز که به lcd دقت کردم دیدم یه پیکسل دیگه یه ذره اونورتر از اون یکی سفید شده ولی اندازش 1/4 اون یکی هست خیلی ریز بود بعد گفتم شاید بازم باشه دقت که کردم دیدم از این دومیا چهار پنج تا ی دیگه هم هست.می خواستم ببینم اینا هم سوختن یا فقط اون بزرگه سوخته؟سوختن پیکسل ها متوقف نمیشه؟
تو نظر سنجی هم شرکت کنین

jack sparrows

کاربر سایت
Nov 3, 2006
1,034
نام
هادی
من یه سوال دارم،چی میشه که پیکسل میسوزه؟؟
کلا تمام LCD ها یه تعداد کمی پیکسل سوخته دارند حتی وقتی که نوع هستند اما اگر این تعداد از یه حدی بیشتر بشود شما میتوانید جنس خریداری شده خودتون رو مرجوع کنید و مشمول گارانتی تعویض میشود در رابطه با psp هم سونی این همین جمله رو گفته .

duke_nukem

کاربر سایت
Dec 30, 2006
1,080
نام
مانی
کلا تمام LCD ها یه تعداد کمی پیکسل سوخته دارند حتی وقتی که نوع هستند اما اگر این تعداد از یه حدی بیشتر بشود شما میتوانید جنس خریداری شده خودتون رو مرجوع کنید و مشمول گارانتی تعویض میشود در رابطه با psp هم سونی این همین جمله رو گفته .

حالا این حد چه قدر هست که مشمول گارانتی شه؟مال من با 4 تا تو یه هفته اول رکورد داره:biggrin1:

jack sparrows

کاربر سایت
Nov 3, 2006
1,034
نام
هادی
حالا این حد چه قدر هست که مشمول گارانتی شه؟مال من با 4 تا تو یه هفته اول رکورد داره:biggrin1:
تو psp اگه این تعداد باعث بشه شما هنگام بازی مشکل پیدا کنید برای شما تعویض میکنند
راستی تا یادم نرفته بگم که اینجا ایران هست و حق با مشتری نیست بلکه با فروشنده هست:(

RoOozbeh

کاربر سایت
Dec 2, 2005
21
ببینید حالا به جای آمار دادن به هم که چند تا پیکسل سوزوندین بیاین
بگین چکار کنیم تا پیکسل های ال سی دی نسوزه منظورم استفاده
بهینه هست مثلا زیاد با نور صفحه بازی نکنیم و یا اینکه پی اس پی
رو در مواقع مصرف نکردن یا استارت وسط بازی در استند بای بزاریم

jack sparrows

کاربر سایت
Nov 3, 2006
1,034
نام
هادی
شما زمین نزن دستگاه رو و اگه میخای LCD خاموش بشه اون دکمه کم وزیاد نور رو 3 ثانیه نگه دار لازم نیست دستگاه رو stand by بکنی

IL.AR

کاربر سایت
Sep 13, 2007
26
برا من یکیش سوخته
خیلی هم تابلو نیست اما یک مشکل دیگه هم داره و اون اینکه چون همیشه بقل کامپیوترمه و کامپیوترم هم همیشه روشنه میدان مغناطیسی رو صفحه ایجاد کرده و یه بخشی از صفحه کدر شده.
اگه بهش آهنربا نزدیک کنم هم درست می شه!!!
شما این نکان رو داشته باش،psp ات برا بچه ات به یادگار می مونه!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر