راهنمای کامل بازی FARCRY 3

tezar6872

کاربر سایت
May 25, 2012
77
نام
پوریا
سلام دوستان
من این بازی رو تموم کردم و فکر کنم دو پایان متفاوت داره ، اون آخر کار که چاقو دستشه و گذاشته رو گردن دوستش دو گذینه میاد که فکر کنم اینجوری بود save friend و join caria ،من save friend رو انتخاب کردم که دوستشو نکشت و بازش کرد و ...
خیلی دوست دارم بدونم اگه اون گذینه رو میزدم چی میشد اما حوصله از اول بازی کردن رو ندارم! کسی بازیو تموم کرده که اون گذینه رو زده باشه؟ ممنون میشم اگه پایان بازی رو برام بگین
هیچی یه صحنه +18 نشون میده بعد اون دختره با چاقو میکنه تو شکمت میگه دیگه بهت نیازی نداره فقط میخواسته ازت بچه داشته باشه که در اینده بچت رهبری گروهو بدست بگیره :|

.:majid:.

کاربر سایت
Sep 27, 2012
119
نام
majid
سلام دوستان !

کسی راهی بلده ( ترینری یا کدی یا ... ) که باهاش بشه تو بازی پول رو صفر کرد ؟
یه ترینر زدم پولش شد 99999999 !!! یه جورایی دیگه حالگیری شده ...
پول تو بازیه دیگه معنی نمیده ! :d

یا باید با خود همون ترینری که زدی اینجوری شد reset کنی (البته اگه گزینه داشته باشه)
یا از یه سیو دیگه برو ...../

پاپون

کاربر سایت
May 22, 2013
261
نام
علی اصلانی
دوستان یه سوالی دارم از شما.
این سیستم میکشه ای باز رو(پایین ترین گرافیکم بشه مهم نیست برام)
گرافیک:AMD Radeon HD 7670M 2048 MB
پردازنده:Intel 3630QM Core i7 2.4GHz
رم:4 گیگ

میخوره یا نه؟b-)

MK_COD

کاربر سایت
Feb 1, 2013
616
نام
مهدی
دوستان یه سوالی دارم از شما.
این سیستم میکشه ای باز رو(پایین ترین گرافیکم بشه مهم نیست برام)
گرافیک:AMD Radeon HD 7670M 2048 MB
پردازنده:Intel 3630QM Core i7 2.4GHz
رم:4 گیگ

میخوره یا نه؟b-)
آره حتما میکشه
میتونی با خیال راحت بازی کنی

ممد آساسین

کاربر سایت
May 9, 2011
93
نام
محمد
سلام دوستان !

کسی راهی بلده ( ترینری یا کدی یا ... ) که باهاش بشه تو بازی پول رو صفر کرد ؟
یه ترینر زدم پولش شد 99999999 !!! یه جورایی دیگه حالگیری شده ...
پول تو بازیه دیگه معنی نمیده ! :d

داداش.میشه اون ترینرو به ما هم بدی؟اونی که بهت پول میده؟

kaveh20

کاربر سایت
May 18, 2013
13
فقط کرای

سلام دوستان منم مرحله هلی کوپتر موندم هرکاری میکنم میزنن هلی کوپترو.انقد ارپی جی میزننکه نمیشه ردشون کرد.حتی با ترینر هم نشد
دوست عزیزم من کل بازی رو بدون ترینر براحتی رفتم.
توی مرحله ای که باهلی کوپتر فرار میکنه
باید اون چند تا آر پی جی زن رو از داخل هلی کوپتر با اسلحه بزنی بخصوص اونی که روی پشت بومه
البته قبلش هلی کوپتر هایی که رو زمینن رو بزن تا باهاش سراغت نیان
ببخشید مدتی نبودم

- - -ویرایش - - -

سلام کاوه جان ممنون از توضیح کاملت
ولی اینجا ۳ تا عکس هس که تو اون منطقه نیس شکشارشون کنی اون عکسا یکیش پلیکان یکیش مثل نهنگ یکی دیگشم عنکبوت همون مرحله ۳
اصلا میری تو قسمت کرافت میگه کیف انتخاب کن تو میمونه بکم نداره بزنی بیاد بیرون
معلوم نیس چجوریه ممنون میشم راهنمایی کنی
اصلا این حیوانات تو بازی نیست که شکار کنی اون فقط عکسه و احتمالا بعد فتح پایگاهشون جایزه برای شکاره
اگه انگلیسیت خوب باشه نوشته دقیقا چه حیوانی میخواد و منطقه شکارش تو نقشه گوشه بازی معلومه
یا بوفالو یا ببر یا پلنگ یا اژدهای کومودور یا خرس کوسه ...

foot

کاربر سایت
May 30, 2013
1
آقا من یه جای سخت گیر کردم اونجایی که اون طرف بقل اون دره نشسته که ته اون دره چشمه است ماموریت اینه میپری تو دره بعدش یه جا دیگه آدرس میده بری حالا چجوری از این دره بیام بالا

armin_19866

کاربر سایت
Jun 3, 2013
35
سلام دوستان من تازه این بازی رو شروع کردم چند تا سوال دارم :

یکی وقتی با ترینر بازی میکنم چرا سیو نمیخوره بازی یعنی وقتی کامل از بازی بیرون میام و باز دوباره میخوام وارد بازی بشم بازی از اولش شروع میشه ؟

یکی چرا بازی نقشه درست حسابی نداره الان توی مرحله ایی هستم که باید حیوان شکار کنه و گل بکنه ولی اصلا نمیدونم باید کجا برم اگر نقشه خریدنی هستش چه جوری باید خرید و با ترینر چه طوری پولم رو زیاد کنم ؟

ممنون

amirgame20

کاربر سایت
May 25, 2013
22
نام
امیر
کمک

در این موضوع راهنمای کامل بازی FARCRY 3 قرار میگیرد پس اگر دوستان سوال دارن بپرسن من حودم بازی رو تمام کردم امیدوارم بتونم کمکی کنم
سلام من تو مرحله ای که مربوط به کشتی میشه گیر کردم .
ابتدا که داخل کشتی می شوم و همه رو میکشم بعداز اون می رم پشت یه لپ تاپ وکشتی به کل داغون میشه وقتی دارم از کشتی فرار می کنم یه یارو میاد جلوم و دکمه space رو میزنم بعدش هم mash رو نشون میده که نمیدونم تو کیبورد چه دکمه ای رو بزنم ممنون میشم اگه راهنمایی کنی.;)

آخرین ویرایش:

hadi1379

کاربر سایت
Jun 25, 2013
1
دوست عزیزجواب اول شما رو نمی دونم اما دومی شما باید در ان منطقه ای که هستید یک تصویر دکل مخابراتی ببینید از ان بالا رفته و در جعبه ای که علامت جرقه دارد دستورات را انجام دهید تانقشه ان منطقه کامل نمایان شود

arash1357

کاربر سایت
Jun 9, 2012
3
سلام
من در مرحله آتش زدن مزارع چند وقتی گیر کردم.
همین که می خواهم آتش بزنم نیروهای دشمن زیاده و سریع کشته میشه ،چون این تفنگ آتش زن هم توان مقابله با دشمن را ندارد.
ممنون میشم اگر راهنمایی کنید.

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
سلام
من در مرحله آتش زدن مزارع چند وقتی گیر کردم.
همین که می خواهم آتش بزنم نیروهای دشمن زیاده و سریع کشته میشه ،چون این تفنگ آتش زن هم توان مقابله با دشمن را ندارد.
ممنون میشم اگر راهنمایی کنید.
خوب دوست عزیز نصف پایه بازی بر اساس مخفی کاری هست! بیشتر مراحلو میشه با مخفی کاری رفت!
جوری باید آتیش بزنی که کسی متوجه نشه! یعنی متوجه میشن ولی تو رو نبینن! من چند بار این مرحله رو رد کردم! 2 بار کاملا مخفی کاری رد کردم و یک بار هم متوجه شدن رفتم توی یکی از اون اتاقک ها و همشونو به ترتیب میومدن تو میکشتم!
از ککتول ملتوو هم میتونی استفاده کنی!

3!NA

کاربر سایت
Aug 30, 2009
739
نام
31NA
سلام من تو مرحله ای که مربوط به کشتی میشه گیر کردم .
ابتدا که داخل کشتی می شوم و همه رو میکشم بعداز اون می رم پشت یه لپ تاپ وکشتی به کل داغون میشه وقتی دارم از کشتی فرار می کنم یه یارو میاد جلوم و دکمه space رو میزنم بعدش هم mash رو نشون میده که نمیدونم تو کیبورد چه دکمه ای رو بزنم ممنون میشم اگه راهنمایی کنی.;)
راستش دوست عزیز وقتی اون میگه Space بعد میگه mash یعنی باید Space رو چندبار هی مرتب پشت سر هم بزنی...:D

- - -ویرایش - - -

آقا من یه جای سخت گیر کردم اونجایی که اون طرف بقل اون دره نشسته که ته اون دره چشمه است ماموریت اینه میپری تو دره بعدش یه جا دیگه آدرس میده بری حالا چجوری از این دره بیام بالا

شما از دره می پری پایین بعد سمت چپتو یه نگاه میندازی، میبینی که انگار یه راهرویی هست پله مانند، به سمت بالا، بعد ازش میری بالا، بعد میرسی به یه ساقه درخت مانند تقریبا که باید ازش بری بالا، بعد میرین روبروتون یه در هست و بقیش دیگه معلومه...:D

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر