حذف تالار بازارچه

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

susha

کاربر سایت
Jun 11, 2011
3,009
نام
مجید
سفسطه
شده برنامه 90 :D کلمات عجیب و غریب میشنویم نمی فهمیم چی میگه :D زیر دیپلمی یعنی چی ؟
......................
خارج از شوخی : چرا باید جواب اتش با اتش داد ؟ رفتار صمیمی اما قاطع ! .... اقایون مدیر جهت یاد اوری :
کاربران هنگام ارسال پیام در بخش های سایت که شامل: انجمن ها، صفحات شخصی (پروفایل)، کلوب ها، بلاگ های شخصی، نظرات و ... می شود می بایست از کلمات و جملات مناسب استفاده کنند. در صورت مشاهده کلمات زشت و رکیک، بدون تذکر دسترسی فرد خاطی از انجمن ها به مدت 2 هفته و یا به صورت دائمی قطع خواهد شد.
در مورد بازار سنتر باید بگم این کار باعث ساماندهی میشه و کار رو برای کسانی که قصد خرید، فروش و تعویض راحت تر می کنه و در این که تصمیم درست بوده شکی نیست.
..........................
کاربران: یکبار مخالفت خودتون بخونید، اکثرا گفتید که مخالفید اما خوب بگید چرا ؟ ... خودم هم مخالف هستم
.........................
دلیل مخالفت من : ببینید امکانات بازارسنتر کمتر از بازارچه نباشه شاید بیشتر و حتی بهترم باشه اما یک مشکل داره
من خودم رو مثال میزنم: من یک فرد معمولی هستم که مثل اکثر کاربرها برای اطلاع از دنیای گیم، بحث و تبادل نظر و ... به این سایت میام و مسلما قصد من خرید یا فروش نیست البته کسانی هم هستند که برای خرید و فروش مراجعه می کنند. اما چرا این کار اشتباهست ؟
ببینید یک نفر میاد کنسول x360 خودش رو میزاره برای فروش با این عنوان مثلا ( فروش فوری X360 slim ) .. هستند کسانی که مثل من که ناخوداگاه به سمت این تاپیک میروند تا ببیند حداقل با چه قیمتی اون فرد می خواد کنسول خودش رو بفروشه ... ممکنه جهت کنجکاوی باشه، ممکنه بخواد بدونه اگر روزی قصد داشت کنسول خودشم بفروشه حدودا چند می ارزه ... ممکنه قیمتش خوب بود برای فرزندش بگیره
به این ترتیب تعدادی به سمت تاپیک میرن، و باعث میشه در اون تاپیک در مورد کالا بحث بشه
مثالهایی از نظراتی که مکن هست در اونجا بدن:
1-من از این فرد قبلا خرید کردم معتبره
2-چقدر گرون .. بچه داری 100 تومان زیاد می فروشی
3-وای قیمتش عالیه اگر کنسول نداشتم حتما ازت میخریدم
4-اون بازی رو جدا میفروشی ؟
5-من برای بچم می خوام کمتر بده ازت بخرم
6-نفروشیا ، صبر کن داره کنسول گرون میشه ، یک مدتی دیگه صبر کن
و .....
فوایدش این بود که
اگر یک نفر قصد خرید یا فروش داشت زودتر به نتیجه میرسه
اگر کسی قصد کلاه برداری داره بقیه میتونند سریعتر گوش زد کنند
اگر کسی قصد فروش داشت و با توصیه دیگران راحت تر می تونه بفروشه
اگر قرار بود کلاه برداری تو کار باشه مدیران سریع تر خبر دار میشوند
یعنی کلی تو چشم خیلی هاست !
........................
مدیر عزیز اقا بهزاد گفت من برای دوستم میخواستم کنسول بخرم 25 دقیقه داشتم تاپیک های مختلف می چرخیدم ... درسته این عیبش بود و دردسر بیشتری کشیدی اما چون حتما می خواستی پس گشتی
توی بازار سنتر فقط کسانی میروند که قصد خرید و فروش و یا تعویض دارند که این باعث میشه یکم فضا سوت و کورتر باشه
.........................
مثلا همین الان من داشتم این نظر تاپی میکردم توی امضای {The Phenom} ( اقا حامد ) دیدم زده فروشنده تبلت اندروید که ناخود اگاه رفتم ببینم مدلش چیه و قیمتش چنده که دیدم -- این تیکه ویرایش شد -- :D
.
.
.
در اخر امیدوارم منظورم درست فهمونده باشم
موفق باشید

آخرین ویرایش:

foodix

کاربر سایت
Aug 17, 2010
305
نام
فواد
واقعا بازارسنتر خیلی بهتر هستش و از بیش از حد و اندازه بزرگ کردن برخی کاربرا جلوگیری میکنه!
همه چی که به پریمیوم بودن نیست!
اونایی که 12هزارتومان دادن که فقط آدم نیستن!همه بازیسنتر سرای من است!(گفته یکی ازکاربرا)
ممنون بابت باازارسنتر!
براحتی میشه محصول مورد نظر یافت بشه و از شلوغی هایی مثل تایپیک جلوگیری!

*Black Roze*

کاربر سایت
Jun 5, 2012
1,982
نام
محسن
آقا به پیر به پیغمبر مداران سایت که نمیخوان شورش کنن.
که همتون یه نظرات مخالف هممم......... میگید.
در ضمن الان بازار سنتر با بازارچه فرقی چندانی نداره.
مگه میخواهید توش چت کنید که میگید محیطش تنگ و گنگ هست.
خیلی هم راحت تر میشه کالای مورد نظر رو پیدا کرد.
ولی باید ناظم های زیادی براش تعیین بشه تا خدایی نکرده مشکلی پیش نیاد.

Medusa

کاربر سایت
Jul 6, 2008
2,729
نام
Javad
مدیرا حق دارن شاکی باشن :D

یعنی عمرا یک نفر هم نگاه نکرده امکانات را :D

افزودن محصولات جدید و بزنی نوع معامله رو میتونی انتخاب کنی خرید-فروش-تعویض

اگر خرید و انتخاب کنی یک لوگو هم تو لیست کنارش میزاره به عنوان خرید محصول

آخرین گزینه تو صفحه 1 یا 2 رو ببین

تازه الان رفتم نگاه کردم و اون اوایل این قسمت وجود نداشت یا حداقل من ندیده بودم !
خیلی کامل تر از قبل شده !
دلیلی برای مخالفت هم نمیبینم :d
هر چند که خودم قبلا از جبهه مخالفین بودم :d

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
مجید جان دست شما درد نکنه :|
ولی برای ناخودآگاه رفتن کلیک کردن رو تاپیک میشه تو امضا لینک بازار سنتر جنستونو بزارید!

Lord Adhinos

کاربر سایت
Oct 7, 2012
256
نام
محمد مهدی اسپیرز
من که تا حالا از بازارچه استفاده نکرده ام
ولی اینطور که به نظر میاد محیط بازارچه دوستانه تر و امن تر بود
و احتمال کلاهبرداری در بازار سنتر زیاده

siamkogames

کاربر سایت
May 25, 2009
485
نام
Ashkan
داداش شما می خواین اون راه بیوفته در اینو تخته میکنی البت کارت خیلی اشتباه باعث میشه من و خیلی ها بریم فروم های همسایه که بازارچش بازه اونجا جنس بخریم بفروشیم............

چرا چون طرف رو میشناسم من خودم چیزی برا فروش نمیزارم چون پریمیوم هم نیستم اما هر وقت خواستم خرید کنم اومد از اینجا از رفیقام و بچه ها خریدم چون حس میکنم همه با هم

رفیقن نه قریبه عزیزم..........:-o

DariushDe

کاربر سایت
Jan 11, 2006
57
نام
داریوش
یک مطلب کلی میگم روی صحبت ام هم با هیچکس نیست.
اصولا تغییرات تو محیط مجازی و غیر مجازی با مخالفت ٨٠ تا ٩٠ درصد اعضای اون محیط روبرو میشه، اینم خصوصیت آدم هاست و فقط مربوط به ایرانی ها نیست که بگیم "ما ایرانی ها اینطوری هستیم" ، مثال خیلی سادش هم سایت بزرگ Youtube هستش که هر یک تا دو سال قالب و برخی از امکاناتش رو عوض میکنه ، تا ٢ ماه اول هر کامنتی که زیر ویدئو ها میخونید اعتراض کاربرها به این تغییر هستش ، حتی بزرگترین یوتوبر ها که شغل اصلیشون ساختن ویدئو هست هم به تغییرات اینچنینی اعتراض میکنند ولی بعد از مدتی هدف اصلی پشت این کار رو میبینند. ١٠٠% شرکت بزرگی مثل Google هم این تغییرات رو بی دلیل انجام نمیده و تقریبا میتونم بگم که همه ی ما به قوی بودن و کیفیت بالای شرکت ایمان داریم، ولی با وجود این تغییراتی که این شرکت انجام میده رو زیر سوال میبریم فقط برای اینکه به اون هنوز "عادت " نداریم. بعد از ٢ سال هم که تغییر جدیدی قراره انجام شه شروع به دفاع از چیزی که الان هست میکنیم در حالی که این چیزی که ازش دفاع میکنیم ٢ سال پیش مورد انتقاد شدید خودمون بود.
هدف از همه ی این حرف ها، اگه سایت بازیسنتر تا الان کارهایی که کرده مورد قبولتون بوده، یه کوچولو به نظر مدیران و طراحان سایت اعتماد کنید و مطمئن باشید هیچکس هدف خراب کردن این سایت رو نداره.
با درجا زدن ، پیشرفت کردن غیر ممکنه !

Piji

کاربر سایت
Dec 5, 2009
13
خب مگه چی میشه دوتاش با هم باشه؟ آخه یه نظرسنجی چیزی... :((

S.V.R

کاربر سایت
Dec 12, 2008
541
من شخصا مخالفم :d ، اما حداقل ...
من یک پیشنهادی دارم که همه به هدف ــشون برسند .
yahoo_4.gif
( حالا کی گوش میکنه؟! )
اونم اینه که اگه بشه این دو نوع سیستم رو با هم ترکیب کرد خیلی خوب میشه ، مثلا کسایی که میخوان تو بازارچه تاپیک بزنن یک چیزی شبیه فرم پر کنند که باعث بشه راحت محصولات طبقه بندی بشن ، اینطوری لازم نیست بازارچه حذف بشه. برای اینکه مفهوم رو بهتر برسونم مثال میزنم .
مثلا من میخوام یک عدد موس رو برای فروش بزارم توی بازارچه ... تاپیک رو که میخوام درست کنم جدا از مسائل معمول ( توی این بخش یک فرم اضافه بشه که بر اساس اون محصولات رو در بازارسنتر طبقه بندی بکنه ) ، محصولی که میخوام بفروشم
جز ــه قطعات کامپیوتر ← موس ← مدل و ... ،( شاید توی اون فرم خیلی گزینه های دیگه هم باشه ... قیمت ، مکان ، محل اپلود عکس و... )
اینجوری با ایجاد هر تاپیک تو بازارچه ، محصولمون رو تو بازار سنتر هم معرفی میکنیم ... . مثلا میشه تو قسمت بازارسنتر هم یک گزینه گذاشت برای هر محصول که تاپیک داره بنام "تاپیک مربوطه" که اگه روش کلیک کنیم به تاپیک بازارچه هدایت بشیم .
اگه اینطوری بشه :
1.کسایی که میخوان تو بازارچه تاپیک درست کنن باید با پر کردن اون فرم محصولشون رو تو بازارسنتر هم معرفی کنند .
2.ولی کسایی که میخوان تو بازارسنتر محصولشون رو معرفی کنند نیازی به درست کردن تاپیک و استفاده از بازارچه ندارن .
پس اینطوری دیگه نیازی به حذف بازارچه نیست ... .

حالا مدیران خودشون میدونند ...
yahoo_4.gif
.

آخرین ویرایش:

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,818
نام
مرتضی
بازارچه مشکل خاصی نداره بزرگترین چیزی هم که هست اینه که واسه پریمیوم ها رایگان هست که فکر کنم جای گله ای رو باقی نذاره در واقع همون بازارچه تکامل یافته تر و پیشرفته تر هست

Lord Adhinos

کاربر سایت
Oct 7, 2012
256
نام
محمد مهدی اسپیرز
یک مطلب کلی میگم روی صحبت ام هم با هیچکس نیست.
اصولا تغییرات تو محیط مجازی و غیر مجازی با مخالفت ٨٠ تا ٩٠ درصد اعضای اون محیط روبرو میشه، اینم خصوصیت آدم هاست و فقط مربوط به ایرانی ها نیست که بگیم "ما ایرانی ها اینطوری هستیم" ، مثال خیلی سادش هم سایت بزرگ Youtube هستش که هر یک تا دو سال قالب و برخی از امکاناتش رو عوض میکنه ، تا ٢ ماه اول هر کامنتی که زیر ویدئو ها میخونید اعتراض کاربرها به این تغییر هستش ، حتی بزرگترین یوتوبر ها که شغل اصلیشون ساختن ویدئو هست هم به تغییرات اینچنینی اعتراض میکنند ولی بعد از مدتی هدف اصلی پشت این کار رو میبینند. ١٠٠% شرکت بزرگی مثل Google هم این تغییرات رو بی دلیل انجام نمیده و تقریبا میتونم بگم که همه ی ما به قوی بودن و کیفیت بالای شرکت ایمان داریم، ولی با وجود این تغییراتی که این شرکت انجام میده رو زیر سوال میبریم فقط برای اینکه به اون هنوز "عادت " نداریم. بعد از ٢ سال هم که تغییر جدیدی قراره انجام شه شروع به دفاع از چیزی که الان هست میکنیم در حالی که این چیزی که ازش دفاع میکنیم ٢ سال پیش مورد انتقاد شدید خودمون بود.
هدف از همه ی این حرف ها، اگه سایت بازیسنتر تا الان کارهایی که کرده مورد قبولتون بوده، یه کوچولو به نظر مدیران و طراحان سایت اعتماد کنید و مطمئن باشید هیچکس هدف خراب کردن این سایت رو نداره.
با درجا زدن ، پیشرفت کردن غیر ممکنه !

بازی سنتر را با گوگل و یوتاب مقایسه میکنی؟! :-/
به نظرت بازی سنتر و گوگل و یوتاب در یک سطح هستند؟ :-/

ash@ash

کاربر سایت
Oct 15, 2012
955

معلومه سطج بازار سنتر از Google و YouTube بالاتره، نیاز به پرسیدن نداره که :-??

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,004
نام
آریا
چیزی که داریوش جان گفت ، ربطی به مقایسه مستقیم سایت هایی مثل گوگل و یوتوب با بازیسنتر نداشت و فقط یه مثال به جا بود در مورد عدم پذیرش تغییرات از سوی کاربران. برای مثال زدن هم معمولاً معروف ترین و ملموس ترین گزینه ها انتخاب میشن تا همه باهاشون آشنایی داشته باشن و مثال رو بهتر متوجه بشن ، وگرنه مشخصه که بازیسنتر از نظر بزرگی و ابعاد ربطی به گوگل و یوتوب نداره.
همون طور که داریوش جان گفت ، توی خیلی از سایت های معروف هم از این اتفاقات می افته و بعد از مدتی تغییراتی ایجاد میشه و اکثراً هم در اوایل با کلی مخالفت همراه هست. ولی بعد از یه مدت و عادت کردن همه به تغییرات ، دیگه مخالفت ها هم از بین میره و شرایط مثل قبل میشه ، ولی با امکانات بیشتر و مناسب تر.

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر