بازي هاي اول شخص را دوست داريد يا سوم شخص ؟؟

Arsinn

کاربر سایت
May 31, 2015
330
از سوم شخص متنفرم زاویه دید در این سبک محدود هست و زمانیکه سرت رو میگردونی کل صفحه میگرده منکه سرم گیج میره...

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk

jeenas

کاربر سایت
Jul 24, 2014
866
نام
مصطفی
از اول شخص متنفرم

از سوم شخص متنفرم زاویه دید در این سبک محدود هست و زمانیکه سرت رو میگردونی کل صفحه میگرده منکه سرم گیج میره...

داداش تصمیم خودتو بگیر دوچار دوگانگی مزمن شدی :|
اصن سوم شخص یعنی بازی ویدئویی :D

mehran3500

کاربر سایت
Feb 23, 2008
490
نام
master
بازی خوب ساخته بشه هر سبکی باشه عالی میشه. چه اول شخص باشه مثل کال آو 2 و مدرن وارفر 2 -چه سوم شخص مثل مکس پین ها. (استراتژی کماندو. نقش آفرینی روق گالکسی. فوتبال 99-پرو13-فیفا2008) و ...

• Like
Reactions: ehsanservat

Arsinn

کاربر سایت
May 31, 2015
330
داداش تصمیم خودتو بگیر دوچار دوگانگی مزمن شدی :|
اصن سوم شخص یعنی بازی ویدئویی :D
هههه... راستش من اول شخص سوم شخص حالیم نیست سبک شبیه شوتر های سونی مانند Kill zone یا resistance رو خوشم نمیاد و سبک بازیهایی مانند Assassins grid و god of war و metal gear solid رو میپسندم. دلیلش هم بالا گفتم. البته همون کیل زون یکی از بهترین بازیهایی هست که تاحالا دیدم اما ترجیح ميدادم سوم شخص بود

jeenas

کاربر سایت
Jul 24, 2014
866
نام
مصطفی
هههه... راستش من اول شخص سوم شخص حالیم نیست سبک شبیه شوتر های سونی مانند Kill zone یا resistance رو خوشم نمیاد و سبک بازیهایی مانند Assassins grid و god of war و metal gear solid رو میپسندم. دلیلش هم بالا گفتم. البته همون کیل زون یکی از بهترین بازیهایی هست که تاحالا دیدم اما ترجیح ميدادم سوم شخص بود

داداچ اشتباه میزنی Grid نیست Creed ـه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر