(PS Vita) قیمت به روز بازی های اورجینال در فروشگاه های مختلف

vahid3plove

کاربر سایت
Jun 8, 2011
441
نام
وحید مشیری
دوستان شما چقدر گرون میخرید کارت های PSNرو...برید تو پرشین تولز یا هر جای دیگه ..یه بابایی رو پیدا کنین که اکنت پیپال داره ..معادل دلاری رو بدین اونم از یه جای معتبر کد رو بخره براتون بفرسته.

2flow

کاربر سایت
Dec 14, 2012
472
نام
حسین
دوستان شما چقدر گرون میخرید کارت های PSNرو...برید تو پرشین تولز یا هر جای دیگه ..یه بابایی رو پیدا کنین که اکنت پیپال داره ..معادل دلاری رو بدین اونم از یه جای معتبر کد رو بخره براتون بفرسته.

نسخه های دیجیتال رو دیگه نمیشه فروخت نتیجه این که پولت سوخت میشه....مگر این که مشکل مالی نداشته باشی

VMMAHDI

کاربر سایت
Jun 2, 2013
169
نام
مهدی
سلام دوستان من میخوام فردا برم یک رم 16 و کیلزون و سوال ساکرافیک (نمیدونم درست نوشتم یا نه ) بخرم .
اگر کسی از دوستان جایی رو سراغ داره که هر سه یا یکی از بازی ها و رمو داشته باشه لطفا تا فردا برای من پیغام خصوصی بده.
قیمتش هم مهم نیست ولی نه دیگه بگن بازی ها 200 تومن.

amin_sh

کاربر سایت
Nov 13, 2009
663
نام
امین
دوستان سلام !
یه بازی هست تو پلی استور که رایگان هست و بازی به این شکل هست که باید الماس ها رو جمع کنی بازی پازلی هست و بعضی وقتا باید الماس ها شو بخری ! ممنون میشم اسم کامل این بازی رو بگید چون برای اندروید هم هست میخواستم دانلودش کنم ممنون !

Abadan-Game

کاربر سایت
Nov 21, 2012
925
نام
Sajjad Imanian
217af4eb208349ab2.jpg

من دیروز اینو خریدم 180تومن از آبادان...............

2flow

کاربر سایت
Dec 14, 2012
472
نام
حسین
دوستان سلام !
یه بازی هست تو پلی استور که رایگان هست و بازی به این شکل هست که باید الماس ها رو جمع کنی بازی پازلی هست و بعضی وقتا باید الماس ها شو بخری ! ممنون میشم اسم کامل این بازی رو بگید چون برای اندروید هم هست میخواستم دانلودش کنم ممنون !
treasure of montezuma blitz هست فکر کنم بازی خیلی خوبیه و بسیار لذت بخش

55Street

کاربر سایت
Dec 3, 2013
19
قیمت کیلزون چقدر هستش

ریجن دو اروپا یا انگلستان باشی 30 پوند یعنی 138،000 تومن،

ریجن دو امارات باشی و از سایت ها PSN کارت بخری 35 دلار معادل 150،500 تومن.

ریجن یک(آمریکا) هم 35 دلار معادل 119،000 تومن.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر