قیمت Wii U در فروشگاه های مختلف

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
سلام الان وضعیت خرید و فروش Wiiu و بازیاش چطوره ؟؟ منظورم از لحاظ قیمت و نایابی هست

حمید جان دنبالش نباش زیاد ارزش نداره

ps3 حدود 400 دلاری 1.500 میفروشن wii u حدود 300 دلاری رو 1.550 میدن تازه الانم فکر نکنم آکبند wii u گیر بیاد من که خیلی وقته جایی ندیدم

بازیاشم dc داره از 200 به بالاس

امروز دیدم dc این wii u رو آورده که فکر کنم بازی فیزیکی نداره کد دانلوده

Nintendo Wii U 32GB - Super Mario 3D World Deluxe Set

اینم بازیاش

بازی های WiiU

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
راستی احسان این داستان قیمت بالای وی یو چیه ؟ خیلی عجیبه

ببین نعمت جان قیمت بالا ربطی به کم آوردن wii u نداره به فرض یه نفر کلی ps4 و xbox 1 ثبت سفارش میکنه بار میاد گمرگ و بعد ترخیص میشه بار میاد تهران توزیعش میکنه از تهرانم به بقیه شهر ها میره حالا در کنار بارش هم مثلا تعدادی wii u هم ثبت سفارش میکنه میگیره میاره پس هزینه حمق و نقل و ..... فرقی نمیکنه پس قیمت ارز همونیه که باهاش ps4 و .... ثبت سفارش کرده

این گرونی wii u فقط یه دلیل داره سودجویی و دلالی این وارد کننده هاست وقتی میبینن wii u کمه یا هر چیز دیگه ای کمه با قیمت به مراتب خیلی بالاتر از ارزش واقعیش میفروشن

اگر دلار حتی 3000 هزار تومن حساب کنی wii u که 100 دلار ارزونتره باید 300 هزار تومن ارزونتر در بیاد اما میبینیم حتی از ps4 که 400 دلاره گرونتر میفروشن

از یکی که وارد کننده بود پرسیدم چرا wii u میدی 1.650 گفت چون کم آوردم هزینه ها بیشتر شده . منم گفتم مگه رفتی دوبی یه wii u از مغازه خریدی زدی زیر بغلت آوردیش؟ خودش خنده اش گرفت از حرف خودش

خود من رفتم wii u بخرم از dc که همون امید هست تو پاساژ لباف . wii u باندل نینتندو لند آک 32 گیگ تو سایت زده بود 1.300 بعد رفتم از امید بخرم 1.500 قیمت داد بعد گفتم قیمت که 1.300 گذاشتی گفت آره هواسم نبود آره همون 1.300 ه منم منصرف شدم برگشتم همین اتفاق برای صادق 93 هم افتاد رفت پیش امید بعد به اونم 1.500 قیمت داد

دزدی به صورت واضح و روشن

نینتندو باز بودن تو ایران نمیصرفه چون دلالا فقط دنبال اینن خون نینتندو بازا بکنن تو شیشه

Wii U

کاربر سایت
Feb 23, 2015
10
سلام به همه اهل فن
بعد از ماهها بالاخره گرفتم این کنسول رو
فقط یه سوال دارم
اینکه رجیون uc چه تبدیلی برای برقش باید بگیرم؟
110 به 220؟
چند وات؟

مبارک باشه.
چند خریدی؟
در مورد تبدیل هم باید بگم که ۱۱۰ به ۲۲۰ که برق شهری هست باید بگیرید.

• Like
Reactions: che-jaleb

안정환

کاربر سایت
Jun 7, 2014
765
نام
Im_AhN
ببین نعمت جان قیمت بالا ربطی به کم آوردن wii u نداره به فرض یه نفر کلی ps4 و xbox 1 ثبت سفارش میکنه بار میاد گمرگ و بعد ترخیص میشه بار میاد تهران توزیعش میکنه از تهرانم به بقیه شهر ها میره حالا در کنار بارش هم مثلا تعدادی wii u هم ثبت سفارش میکنه میگیره میاره پس هزینه حمق و نقل و ..... فرقی نمیکنه پس قیمت ارز همونیه که باهاش ps4 و .... ثبت سفارش کرده

این گرونی wii u فقط یه دلیل داره سودجویی و دلالی این وارد کننده هاست وقتی میبینن wii u کمه یا هر چیز دیگه ای کمه با قیمت به مراتب خیلی بالاتر از ارزش واقعیش میفروشن

اگر دلار حتی 3000 هزار تومن حساب کنی wii u که 100 دلار ارزونتره باید 300 هزار تومن ارزونتر در بیاد اما میبینیم حتی از ps4 که 400 دلاره گرونتر میفروشن

از یکی که وارد کننده بود پرسیدم چرا wii u میدی 1.650 گفت چون کم آوردم هزینه ها بیشتر شده . منم گفتم مگه رفتی دوبی یه wii u از مغازه خریدی زدی زیر بغلت آوردیش؟ خودش خنده اش گرفت از حرف خودش

خود من رفتم wii u بخرم از dc که همون امید هست تو پاساژ لباف . wii u باندل نینتندو لند آک 32 گیگ تو سایت زده بود 1.300 بعد رفتم از امید بخرم 1.500 قیمت داد بعد گفتم قیمت که 1.300 گذاشتی گفت آره هواسم نبود آره همون 1.300 ه منم منصرف شدم برگشتم همین اتفاق برای صادق 93 هم افتاد رفت پیش امید بعد به اونم 1.500 قیمت داد

دزدی به صورت واضح و روشن

نینتندو باز بودن تو ایران نمیصرفه چون دلالا فقط دنبال اینن خون نینتندو بازا بکنن تو شیشه
نه فقط نينتندو بلكه همه كنسول ها اما نينتندو به دليل طرفداراي كم ...

• Like
Reactions: che-jaleb

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
دوستان قیمت wii u آکبند الان دقیقا چنده؟

این پک ها جدید شده بیسیک که باندل دار شدن اکشن فیگور دار شدن وارد ایران شدن؟ قیمتشون چنده؟

Wii U

کاربر سایت
Feb 23, 2015
10
دوستان قیمت wii u آکبند الان دقیقا چنده؟

این پک ها جدید شده بیسیک که باندل دار شدن اکشن فیگور دار شدن وارد ایران شدن؟ قیمتشون چنده؟

قیمت آکش یک و چهارصده.
این باندل های جدید رو هم هیچ جایی ندیدم. بعید میدونم تو ایران پیدا کنی. اگه جایی دیدی به منم خبر بده.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

تبلیغات متنی

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر