1. به منظور درک هر چه بیشتر مشکلات کاربران در ارتباط با نحوه اتصال و پینگ در بازی های آنلاین لطفا به گفتگو های زیر مراجعه و مشکلات خود را بیان نمایید.
    اعلام اسامی بازیهایی که به دلیل PingTime بالا با مشکل یا لگ شدید مواجه هستند
    اعلام اسامی بازیهایی که توسط سیستم فیلترینگ ایران و یا کشور میزبان فیلتر شده
    اعلام بازخور بهبود PingTime
    بستن اطلاعیه

بازی رایگان War Thunder

گفتگو در 'معرفی و بحث پیرامون بازی های آنلاين و تحت شبكه' ایجاد شده توسط SiavashRC2, ‏Dec 31, 2012.

1. کاربر سایت

نام:
    علیرضا
    اگه تحت استیم هستش بازیتون با والت استیمتون میتونین گلد بخرین...اگه نه از طریق پروفایل گایجین میتونین بخرین...البته پیشنهاد میکنم حتما بارو تحت استیمش کنین بهتره از نظر روش خرید دستتون بازه...

micpet این نوشته را Like کرده است.
  2. کاربر سایت

جالبه، چرا تاحالا ندیده بودم !

3. کاربر سایت

نام:
    بابک
    بازی کاملا اکش اول شخص شده یه تانک رو بعد از یکسال بازی میگیری میری تو بازی یه تیر میزنن میخوره به چرخش کامل منفجر میشه دمتون گرم بابا .

4. کاربر سایت

سلام برای من بازی ارور این ارورو میده چکیار کنم؟
    : 82220002 "Connection to the server is lost. You will be returned to menu.

5. کاربر سایت

نام:
    علیرضا
    دوستان اسکادران Persian Warriors با تگ IRAN (اولین اسکادران اکتیو ایران) پلیر فعال جذب میکنه....رتبه ی کنونی اسکادران : 39 برای عضویت به آدرس تیم اسپیک زیر مراجعه کنین : سپاس

persianwarriors2.myts.ir

6. کاربر سایت

نام:
    علیرضا
    دوستان برای عضویت نیاز به یونیت زمینی و هوایی رنک سه دارین ...تو قسمت منو بخش اسکادران رو انتخاب کنید و از تو قسمت سرچ iran رو سرچ کنید و ریکوئست بفرستید تا اکسپت بشه.

7. کاربر سایت

نام:
    Hamid Anahid
    دوستان کسی جوی استیک بی سیم Logitech freedom 2.4 رو برای این بازی خواست تهیه کنه به من پیغام بده

COH master این نوشته را Like کرده است.

این صفحه را به اشتراک بگذارید