70% ساخت Halo: Reach به پایان رسیده است.

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,108
این روزها چقدر از Reach خبر میاد. :D مجله Edge هم با Bungie گفتگویی داشته که در آن شاهد اطلاعات جدیدی هستیم :

Z2XhNgIP4T_O9ZDbei4cfuJ78FKLOzb_

• ساخت 70% بازی تکمیل شده است.
  • آنها Engine قبلی بازی را به طور کامل و از اول ارتقا دادند و هیچ قسمت گرافیکی را دست نخورده باقی نگذاشتند (یعنی تمام قسمتها پیشرفت داشتند).
  • راداری 3 بُعدی در بازی وجود دارد و HUD میتواند قسمتهای مختلف محیط را مشخص کند و اطلاعاتی از آن نمایش بدهد.
  • Night Vision ـی که در ODST وجود داشت در این بازی هم هست.
  • در منوی Pause، گزینه هایی به نام grades و credits وجود دارد که بانجی هنوز نمیتواند در مورد آن صحبت کند و احتمالا مربوط به سیستم شخصی سازی (Costumize) کاراکترها می شود.
  • اسلحه Assualt Rifle هنگام شلیک، آتش و دود برجای می گذارد. انفجارها به طور کامل از ابتدا طراحی و ساخته شدند و بسیار عظیم هستند.
  • کشتن مخفیانه (که با نگه داشتن دکمه Melee انجام می شود) در Multiplayer هم وجود خواهد داشت و ضربات با اسلحه Halo ـهای قبلی حذف شده اند! بانجی با Beta بازی قصد امتحان کردن این ویژگی را دارد.
  • محیط های بازی بسیار بزرگ و با Draw Distance بالا هستند که تمام آنها قابل دسترسی است. مثلا در Coop شما ممکن است دوست خود را در فاصله خیلی دوری در حال جنگیدن ببینید!
  • بانجی تا تا جایی که می شود از قدرت Xbox استفاده می کند و به آن فشار می آورد.
  • یکی از سازندگان می گوید سورپرایز های بزرگی در بخش داستانی مشاهده خواهید کرد.
  • باران در بازی وجود دارد که در هنگام آن محیط های بیرونی خیس و محیط های داخلی کاملا خشک خواهند بود.
  • هوش مصنوعی Elite ـها بسیار پیشرفت کرده است. به عنوان مثال آنها ممکن است در حال تعمیر کردن دری باشند (!) که ناگهان چیزی به آنها حمله کند، و وقتی که خطر را رفع کردند دوباره به سرکار خود برمی گردند!
  • بازیابی سلامتی زره در Reach به سرعت Halo 3 نخواهد بود.
  • Lehto قبول کرده که از Halo 1 تا ODST پیشرفت زیادی در انیمیشن ها صورت نگرفته اما در Reach کیفیت آن ها و انیمیشن های صورت در حد تریلر VGAs خواهد بود.

منبع

孢子

کاربر سایت
Oct 24, 2008
1,319
من از بانجی نه گرافیک بالا میخوام نه چیزی ! فقط زودتر یه تریلر بده بیرون و زودتر بازی رو عرضه کنه ! به نظرم اگه کسی عاشق هیلو باشه گرافیک براش مهم نیست

Isildur

Rise and Shine Mr. Freeman
کاربر سایت
Dec 10, 2006
9,253
نام
امیرحسین
من از بانجی نه گرافیک بالا میخوام نه چیزی ! فقط زودتر یه تریلر بده بیرون و زودتر بازی رو عرضه کنه ! به نظرم اگه کسی عاشق هیلو باشه گرافیک براش مهم نیست
واقعا چرا اینقدر همه از گرافیک این سری نا امید شدن؟؟:(
بابا ناسلامتی زمون XBOX هیلو اوج گرافیک بود بنچ مارکی بود برا خودش...:cool:
حالا هم باید همینطور بشه...:mad:
درسته گیم پلیش ارجحیت داره به همه چیش
ولی هیلو همیشه یک عنوان بی نقص بود وب باید دوباره به همون حالت برگرده.

Death Proxy

مدیر انجمن
Mar 7, 2006
3,685
نام
محمد طالبیان
دوستان و نوابغ گرامی دیگه دارم به این نتیجه میرسم که یه guide برای درک و فهم جملات فارسی باید توی بازیسنتر نوشته بشه.

amin10000

کاربر سایت
Dec 28, 2009
6
halo odst که خیلی ناامیدم کرد.امیدوارم این یکی جبرانش کنه.
گرافیکش هم امیدوارم خیلی بهتر بشه.ناسلامتی کنسول نسل هفتمه ها;)
حداقل به اندازه modern warfare 2 پیشرفت کنه.

ДядsЙ

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,384
نام
AяasЙ
ممنون بابک، خسته نباشی، بسیار عالی و کامل بود. تو رو خدا بذار من منتظر این بازی باشم دیگه! نمیمیری که!:biggrin1:
محیط های بازی بسیار بزرگ و با Draw Distance بالا هستند که تمام آنها قابل دسترسی است.
من با این تیکه ش بسیار حال نمودم.:D:love:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر