Stronghold Crusader 2 | PC

06647666644345408294.jpg

سازنده : Firefly Studios
سبک :RTS
پلتفرم : PC
تاریخ انتشار : 2014

جزئیات:
موتور گرافیکی بازی یک موتور 2D نیست بلکه یک موتور 3D Vision است. این موتور انجین نسخه 3 بازی Stronghold نیست یک موتور گرافیکی جدید است که AI و فیریک بازی را بهبود داده‌اند.
16 شخصیت AI در بازی وجود دارند که ویژگی‌های ذیل را دارا هستند:
Bailusis Shah یک شخصیت ترسو و ضعیف است. Kalef هوش منصوعی خوبی را داراست و انتقام‌گیر است. Caliph یا خلیفه بغداد به همراه Richard the Lionheart نیز حضور دارند.
8 شخصیت AI در skirmish بازی حضور دارند. در هر موقعیت مثل نسخه اول شخصیت‌های دیالوگ‌ها و رفتارهای خاصی دارند.
AI هوش منصوعی بخش مولتی پلیر مانند بازی کردن با گیمران دیگر است و بسته به موقعیت رفتار می‌کند هر پادشاه هوش منصوعی خاص خود را دارد.
20 نیرو جدید در بازی است که تیم اعراب 10 نیرو جدید دارد. نیرو‌های تایید شده فعلی شامل:
the Dervish, Slavedriver, Sassanid Knight, Ranger, Christian Sergeant, Templar,
Assassin, slaves و Healer به همراه Horse Archer هستند. هر نیرو قابلیت‌های مخصوص خود را دارد. نیرو‌های عربی نیست مثل نسخه اول عربی صحبت خواهندکرد.
نقشه‌های بازی Dynamic هستند یعنی در مراحل بازی نیز اتفاقاتی مانند طوفان شن را خواهید دید.
استفاده از ابزار الات جنگی برای تخریب قلعه دشمن به جای استفاده از روش معمول melee attack.
سیستم جدید خانه سازی مانند Stronghold 3.
تغییرات در رابطه کاربری بازی. اضافه شدن قابلیت‌هایی قدرتی مانند Crusader Extreme که شامل پرتاپ سنگ و تیر‌های آسمانی می‌شد.
Co-op مولتی پلیر با همکاری یک یار به اشتراک گذاری منابع در این بخش و تقسیم بخش نظامی و اقتصادی بین یک دیگر

سایت بازی:
Stronghold Crusader 2

http://forum.bazicenter.com/thread67369/

Update Soon

آخرین ویرایش:

Chuck Berry

کاربر سایت
Oct 1, 2013
285
دوستان بازی دیگه به این بدی که میگید نیست و بنظرمن از اون نسخه سوم و دوم بازی خیلی بهتره! ماموریت های بازی خیلی هاشون جالب و پر از چالش هستن و بازی اصلا مناسب تازه کارای این سبک نیست. Unit های جدید مثل Healer یا اون شلاغ زن برده ها خیلی جالب از کار دراومدن و سرباز های عربی بازی هم خیلی خوب طراحی شدن و صداگزاریشون هم خوبه. موسیقی سنتی بازی هم واقعا خوب کار شده. فقط یکم از نظر گرافیکی و بعضی از المان های گیم پلی مثل همین Economy ضعیفه که اونا هم با مُد و پچ های جدید مشکلشون برطرف میشه. درکل بنظرمن ارزش یه بار بازی کردن رو داره چون بازی خوب توی این سبک الان کم پیدا میشه.

iCe m@n

کاربر سایت
Jun 14, 2010
841
مثل این که لینک جداش وجود نداره فعلا..خودم دنبالش بودم ولی میگن جداش هنوز منتشر نشده

چرا عزیز توی سایت خود 3dm هست ولی کلا زبانش چینیه لامصب آدم هیچی نمیفهمه حجمش هم 340 مگابایت هست
از طرفی هم قند شکن میخواد برای ورود به سایت و دانلود
من دنبال لینک بدون ***** هستم

Steven

کاربر سایت
Oct 24, 2007
472
من یکو نصب کردم تا دوباره همون یکو بازی کنم . آخه این چیه . واقعا بدترین نسخه ی این بازی بود

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

دقیقا درست میگید این نسخه اصلا جذابیت نداره یادمه من دوره ای که شماره یکشو بازی میکردم نمیدونم چند سال قبل بود 8 سال یا 9 سال قبل.... تا از هنرستان میومدم میشنستم پای اون همچین شده بود دیگه تو خونه بهم میگفتن سرباز کماندار عرب :d

تا اینکه پارسال بود که نسخه HD اومد GOG اونو نصب کردم با کیفیت HD واقعا لذت بخش تر میشد با دوبله دارینوس

MiladKhafan

کاربر سایت
Mar 17, 2014
1,227
نام
میلادشهبازی
دقیقا درست میگید این نسخه اصلا جذابیت نداره یادمه من دوره ای که شماره یکشو بازی میکردم نمیدونم چند سال قبل بود 8 سال یا 9 سال قبل.... تا از هنرستان میومدم میشنستم پای اون همچین شده بود دیگه تو خونه بهم میگفتن سرباز کماندار عرب :d

تا اینکه پارسال بود که نسخه HD اومد GOG اونو نصب کردم با کیفیت HD واقعا لذت بخش تر میشد با دوبله دارینوس

میگم حس نمی کنید نسخه 1 گرافیکش از این بیشتره؟ توی اون جا جزئیات از اینجا واضح تره

باور کنید سازنده های بازی به کل عوض شدن فقط اسم استدیو مونده روشون وگرنه به نظرم همه چیش از نسخه 3 ضعیف تر بود

Agent47

کاربر سایت
Oct 30, 2005
2,525
نام
Masood
دوستان بازی دیگه به این بدی که میگید نیست و بنظرمن از اون نسخه سوم و دوم بازی خیلی بهتره! ماموریت های بازی خیلی هاشون جالب و پر از چالش هستن و بازی اصلا مناسب تازه کارای این سبک نیست. Unit های جدید مثل Healer یا اون شلاغ زن برده ها خیلی جالب از کار دراومدن و سرباز های عربی بازی هم خیلی خوب طراحی شدن و صداگزاریشون هم خوبه. موسیقی سنتی بازی هم واقعا خوب کار شده. فقط یکم از نظر گرافیکی و بعضی از المان های گیم پلی مثل همین Economy ضعیفه که اونا هم با مُد و پچ های جدید مشکلشون برطرف میشه. درکل بنظرمن ارزش یه بار بازی کردن رو داره چون بازی خوب توی این سبک الان کم پیدا میشه.

اون هیلر که یه کپی کشی از سری Age of empire هست.صدا گذاری بازی بنظرم خیلی خوب نیست معمولیه مثلا چه چیز خاصی داره؟
اگر قرار باشه بازی ساخته بشه بعد یه مدت با وصله پینه و پچ و مد این قرطی بازیا اینجور ایرادات اساسیش گرفته شه همون ساخته نشه بهتره!:d

Steven

کاربر سایت
Oct 24, 2007
472
میگم حس نمی کنید نسخه 1 گرافیکش از این بیشتره؟ توی اون جا جزئیات از اینجا واضح تره

باور کنید سازنده های بازی به کل عوض شدن فقط اسم استدیو مونده روشون وگرنه به نظرم همه چیش از نسخه 3 ضعیف تر بود

چرا نسخه یک به نظر خودمم گرافیکش بهرته مخصوصا اون نسخه GOG که به صورت hd دادش بیرون مخصوصا اون حالت کارترها واقعا یک حس صحرای و بیابانی بی نظیری به انسان میده , ولی این نسخه اصلا کاش حداقل همون نسخه قبلی رو میداد ولی با کارترهای بیشتر و سلاح های بهتر و پیشرفته تر مخصوص به همون قرون

tosmachogh

کاربر سایت
Aug 6, 2008
14
سلام
من نسخه codex رو دانلود کردم ولی اکانت استیم میخواد برای ورود به بازی میشه کمک کنید و اگر کرک میخواد کرکش رو لطف کنید.

ممنون.

tosmachogh

کاربر سایت
Aug 6, 2008
14

داداش ممنون از محبتت ولی ظاهرا" کرک ایراد داره تو بازی میره ولی بعد از دموی اول بازی صفحه سیاه میشه. کرک دیگه ای هم هست ؟

ممنون

- - -ویرایش - - -

ok شد ممنون از دایرکتس بود که بانصبش مشکل حل شد . ممنون

P.A.T.R.I.O.T

کاربر سایت
Jul 22, 2012
380
نام
Taha
خب من تا به اینجا با دوتا از AI ها مبارزه کردم و بد نبودن !
Sultan که عشقش ساختن قلعست و اولای بازی کاملا بی دفاعه :d و Rat که استیلش تهاجمیه و از همون اول شروع میکنه به حمله کردن :| !!!
در کل به پایه قلعه ی 1 نمیرسه اما از قلعه 2 و 3 بهتره ...

راستی من ورژن بازیم 1.0.19066 , الان یه آپدیت اومده واسه ی بازی با حجم 350 مگ !!! بگیرمش یا ارزششو نداره ؟
در ضمن تغییراتی که تو این آپدیت ایجاد شده رو هم اگه میدونین بگین !!!

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر