مر جع کامل و دقیق کنسولهایه قدیمی و بازیهاشون

گفتگو در 'Old Consoles' ایجاد شده توسط rmorteza21, ‏Oct 25, 2012.

1. کاربر سایت

نام:
    morteza
    چقدر باحالی امید ..ول کن این حرفارو خودتو عشقست
    خدا به یکی پول میده اون جوری امتحانش میکنه
    به یکیهم حتی نون شبم نمیده اونم اینجوری امتحان میکنه
    قدر سلامتیمونو بدونیم خدا رو هم شکر کنیم
    که هرچی هست از اوست.....

2. کاربر سایت

نام:
    morteza
    تاپیک ابدیت شد تاریخچه چند بازی و دستگاه اضافه شد

3. کاربر سایت

آقا مرتضی عزیز
    با توجه به اینکه مطالب پست اول دقیقا کپی شده کامل مطالب از سایتهای فارسی دیگه (مثل سایت daneshju و دیگر سایتها و فرومهای فارسی که برخی از مطالب مربوط به سالهای 2006 یا حتی قبل تر هستند) هستش (نه ترجمه از انگلیسی به فارسی)، منابع هر قسمت رو هم اگر ذکر کنید بسیار عالی خواهد بود. منظورم به هیچ وجه بی ارزش کردن کار شما نیست اما ذکر منابع اصلی کار شما رو با ارزش تر می کنه و احیانا اگر گذر نویسنده (یا نویسندگان) اصلی به سایت افتاد هم از این کار شما بسیار خشنود خواهند شد.
    موفق باشید

ehsanservat این نوشته را Like کرده است.
  4. کاربر سایت

نام:
    morteza
    بله دوست عزیز قسده خودمم همین هست وبوده
    من نگفتم که تمام مطالب رو خودم به تنهایی نوشتم صد در صد اسم منبع هم ذکر خواهد شد
    این تاپیک مرجع هست یعنی قسدم اینه تمام اطلا عات رو در یکجا جمع کنم
    ولی بیشترشون از ویکیمدیا هست مطالبم ..
    دیدم بهتر این مطالب در یکجا باشن تا دوستان عزیزمون راحت تر بتونن به اطلاعات خودشون دسترسی پیدا کنند

5. کاربر سایت

نام:
    حمید رضا
    دوستان مرتضی راست میگه مثلا همه شماها دیدی که من تو پرشین تولز بازی گیم کیوب فروختم 3000 تومن که 2800 خود مینی دی وی دی خام بود
    همون بازی رو یه عنوان اویل که روش میخورد کپیش میشد 20000 تومن ثانیا دوستان خواهشا اسم نیارید که خدایی نکرده غیبت نشه چون خیلی از دوستان حضور ندارند که از خودشون دفاع کنن
    چیزی که جای تعجب داره اینه که تو روزگاری که خیلی از مردم نمیتونن یه کیلو گوشت بخرن بعضیا میان 340 هزار پول بازی میدن فقط یعنی از خود دستگاه مربوطه گرونتر؟؟!!!
    امروز هم دلار اومد زیر 3000 امیدوارم ای بی مسخره از مرجع بودن هم بیافته شما اگه جنسیرو گرون بدی این میافته تو یه چرخه اقتصادی نهایتا خودتم باید گرون خریداری کنی پس سودی نبردی
    خواهشا بهم تهمت نزنیم و اروم باشیم بیبنیم چی میشه این بازار تا ابد اشفته نمیمونه

6. کاربر سایت

خداوند این بازار جنس های استوک رو از شر باند های جنس گرون کن و فکر منحرف کن >:)به نفع خود به امان بداره.بیاین دعا کنیم دوستان .فقط برا ختم این جلسه یه امین بایدگفت.o:-)

---------- نوشته در 01:01 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:47 PM ارسال شده بود ----------

مارو یه بنده خدایی یه روزی سر یه مسله ای ومعامله ای که ربطی به این صنف نداره نصیحتی کرد . گفت شده از جایی مثلا فلان منبع جنسی رو دوبرابر تهیه کنی تهیه کن اما یک قرون به ادم سو استفاده گر و کسی که نیت بدی داره چیزی نگیر. به بچه های تایپیک بر نخوره . منظور اینجا نبود.

7. کاربر سایت

نام:
    رضا
    تهمت چیه حمید آقا درسته صحبتای من یکی یکم تند بود ولی خدا میدونه روی صحبتام با هیچ یک از بچه های فروم نبود. نه شما و نه مرتضی دوستان عزیز. هر کی هم قیمت بالا میگه ممکنه واقعا خودش بالا خریده باشه.. مزایده هم همینه ولی این قیمت ها خداییش....
    یکی فکر کنم پارسال توی ebay یک کارتریج nes رو 35 هزار دلار قیمت گذاری کرد. اگه یک بازوکا میداشتم... یعنی ممکنه کار یکی از اون دو هموطن عزیز باشه؟!:))

8. کاربر سایت

نام:
    حمید رضا
    نه رضای عزیز میدونم شما چی میگی برخی دوستان اخه اسم اوردن روی صحبتم با اونا بود

9. کاربر سایت

نام:
    morteza
    love mario

آخرین ویرایش: ‏Nov 13, 2012
  10. کاربر سایت

ﺑﺤﺚ ﻗﻴﻤﺖ ﻛﻪ ﺷﺪ ﻓﻬﻤﻴﺪﻡ ﻣﺮﺟﻌﻲ ﻧﺪﺍﺭﻳﻢ
    ﺍﻟﺒﺘﻪ ﻣﻴﺪﻭﻧﻴﺪ ﻛﻪ ﺑﺴﺘﮕﯽ ﺑﻪ ﺧﺮﯾﺪﺍﺭ ﺩﺍﺭﻩ
    ﻭ ﻫﻤﭽﻨﯿﻦ ﻧﺎﯾﺎﺏ ﺑﻮﺩﻥ ﺩﺳﺘﮕﺎﻩ . ﺍﺧﻪ ﺧﺪﺍﯾﯿﺶ ﺍﮔﻪ ﺩﺳﺘﮕﺎﻫﯽ ﺗﻮﯼ ﺍﯾﺮﺍﻥ ﮐﻢ ﺑﺎﺷﻪ ﻧﺒﺎﯾﺪ ﺍﻧﺘﻈﺎﺭ ﺩﺍﺷﺘﻪ ﺑﺎﺷﯿﻢ ﻃﺮﻑ ﻓﺮﻭﺷﻨﺪﻩ ﺍﺭﺯﻭﻥ ﺑﻔﺮﻭﺷﻪ . ﻭ ﺍﻟﺒﺘﻪ ﺩﻧﺪﻭﻥ ﮔﺮﺩﯼ ﺧﯿﻠﯽ ﺑﺪﺗﺮﻩ

ﺣﺎﻻ ﻣﯿﺘﻮﻧﯿﺪ ﻣﻨﺼﻔﺎﻧﻪ ﺑﮕﯿﺪ ﺍﯾﻦ ﺳﮕﺎ ﺍﻭﺭﺟﯿﻨﺎﻝ ﭼﻨﺪ ﺍﺭﺯﺵ ﺩﺍﺭﻩ
    ﻣﺮﺳﯽ

11. کاربر سایت

تو سگا جنسیس این بازی رو خیلی دوست داشتم
    البته سخته ام بود

این صفحه را به اشتراک بگذارید