تجربه ی لذت واقعی بازی در 360 با صدای دالبی

Sweeney Todd

کاربر سایت
Sep 1, 2009
581
نام
محمد علی
سلام
این پسر عمه بنده دچار یه مشکل اساسی شده ... یه اسپیکر لاجیتک x540 خریدیم و وصلش کردیم به 360 ولی همه بازی ها رو با نویز زیاد اجرا می کنه ... با کامپیوتر که ازش استفاده می کنیم عالی و بدون نویز صدا ها رو پخش می کنه ... میدونم مشکل از کابل ها هم نیست تقریبا ... ولی توی بازی ها نویز وحشتناک وجود داره ، هر سه نوع تنظیم صدا توی setting رو هم تست کردم و نویز کماکان هستش ... می خواستم ببینم کسی میدونه مشکل از کجاست که وقتی میریم تو بازی نویز وحشتناک داریم ؟؟؟
اگه کسی این اسپیکر رو به 360 وصل کرده تجربه رو بگه و یه کمکی به ما بکنه که گیریم اساسی ... ممنون

tommy vercetti

کاربر سایت
Aug 5, 2009
96
سلام بچه ها
من یه ضبط سامسونگ دارم، می تونم صدا ازش صدا برای ایکس باکس بگیرم؟
البته می خواستم صدا 5.1 باشه، اما راهش رو نمی دونم.
اگه می شه مرو یه راهنمایی بفرمایید.

Mativ

کاربر سایت
Jun 5, 2009
843
من یه مشکل اساسی با X360 دارم، اونم اینه که نمیتونم خروجی دالبی ۵.۱ به وسیله‌ی سینما خانگی بگیرم ولی با PS3 قشنگ خروجی دالبی ۵. میگیرم
کابل نوری ( Optical ) مستقیم از کنسول به سینما خانگی وضل میکنم!

mhgh40

کاربر سایت
Jul 11, 2008
187
نام
محمد حسین
سلام من xbox ارکید دارم ولی همونطور که میدونین کابل کامپوننت نداره
حالا من اگه بخوام صدای دالبی بگیرم باید علاوه بر کابل اوپتیکال چه کابلی رو بخرم؟
همین که بگم کامپوننت کافیه؟
اخه من یه جا خوندم که کابل hdmi و کامپوننت با هم پشت کنسول جا نمیشن؟؟؟؟؟
اسم دیگه ای داره؟؟؟
لطفا راهنماییم کنین
ممنون

djbaz

کاربر سایت
Jun 25, 2009
55
نام
reza
سلام
اسپیکر من 5.1 هست ولی با سه کابل به کامپیوتر وصل میشه
و من با وصل کردن یکی از اون کابل ها به پشت مانیتور 2261 ال جی میتونم فقط از 2 تا اسپیکرهام استفاده کنم
چه کار کنم که از همش بشه استفاده کرد؟

f-4 phantom

کاربر سایت
Dec 17, 2013
96
من یه led 55اینچ ال جی دارم با سینمای خانگی.کلا صدای تلویزیون و ایکس باکس و هر چی که به tv وصله رو از سینمای خانگی با کیفیت خفن میشنوم.نیازی به دالبی مالبی و 5.1 و 2.1 و 1000.1 و 1000000000000000000000000000.1 اینا هم ندارم:p

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر