فايلهاي Save بازيهاي مختلف كامپيوتر و كنسول

hlozeie

کاربر سایت
Sep 25, 2005
180
نام
Hamed
نوشته شده توسط Konami:
سلام ...
طاهر جون دمت گرم ... اقا يك راهنماي كامل هم براي استفاده بنويس. هر سيو يك پسوند داره و برنامه هاي جداگانه اي احتياج داره ... اموزش و برنامه هاي لازم را بنويسي و بگي كدوم سيو ها با برنامه هماهنگ هست كامل ميشه . اينطوري ديگه لازم نيست سيو هاي با حجم بالا را براي روز مبادا روي مموري نگه داريم و هر وقت احتياج به يك سيو قديمي داشتيم به اين صورت وارد مموري ميكنيم . ممنون .
آقا پس چي شد ما منتظريم آموزششو بذارين ديگه

Brad

کاربر سایت
Sep 22, 2006
191
نام
هومن
یه سیو از سایبریا2 می خوام

آقا میشه یه سیو از بازی سایبریا2 بعد از اونجایی که قلب اسکارو باید دربیاری برام ایمیل کنی.

Esikhafan

کاربر سایت
Jul 5, 2006
1,353
نام
احسان
سلام
ما هم یه بازی غیر اریجنال دستمون افتاد و یه 5 ساعتی روش کار کردیم تا به یه جایی رسیدیم!!
بازی GTA:SA هست
با هزاران مصیبت که بازی رو باز کردم به این نتیجه رسیدم که Start a new game کار نمیکنه!! :eek:
یعنی وقتی میخواد فیلمی که اول بازی جدید نشون میده نشون بده گیر میکنه و دیگه کاری نمیشه کردش!!
یه سیو دانلود کردم دیدم درست شد
الان از یه نفر میخوام که بازی جدید رو شروع کنه و اولین جایی که میشه بازی رو سیو کرد سیو کنه و به من بده راستی تعریف کنید تو اون جایی که من از دست دادم چه اتفاقی افتاد :-"
یه مشکل دیگه هم اینه که از بازی نمیتونم بیرون بیام
مثل همون لود اول بازی :((
حالا کسی هست من رو کمک کنه؟

sat2they

کاربر سایت
Dec 17, 2006
44
نام
فرهاد
Splinter Cell Double Agent

اگر براي شما امكان دارد سيو بازي اسپلينتر سل 4 را هم براي من بگذاريد.

درضمن :
chegone dar bazi "Splinter Cell Double Agent" metavan an mokaab 3D ra ramz goshie kard .(mokaab ba 000,001 va gheyre pour shode ast.:biggrin1:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر