سوالات و مشکلات و راهنمای درباره Wii U

71games

کاربر سایت
Jan 22, 2015
122
نام
حسین
ممنونم رفیق دمت گرم.:x

- - -ویرایش - - -

بال درود به همه دوستان بازی سنتری عزیز...
یه سوال مهم داشت:-/
من سرعت اینترنت خیلی خوبی دارم اما وقتی میخوام که به ای شاپ وصل شم خیلی کند کار میکنه و کلا بحث اینترنت در وی یو خیلی اعصاب خورد کن شده:(()x
راه حلی کسی داره؟؟؟:-/
آیا میشه با کابل به اینترنت وصل شد یا حتما باید با وای فای وصل شد؟؟؟:-/
ممنونم:x;):d:):|:))

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
ممنونم رفیق دمت گرم.:x

- - -ویرایش - - -

بال درود به همه دوستان بازی سنتری عزیز...
یه سوال مهم داشت:-/
من سرعت اینترنت خیلی خوبی دارم اما وقتی میخوام که به ای شاپ وصل شم خیلی کند کار میکنه و کلا بحث اینترنت در وی یو خیلی اعصاب خورد کن شده:(()x
راه حلی کسی داره؟؟؟:-/
آیا میشه با کابل به اینترنت وصل شد یا حتما باید با وای فای وصل شد؟؟؟:-/
ممنونم:x;):d:):|:))

dns زیر رو بزنید ببینید حل میشه مشکلتون یا نه >>
8.8.8.8
8.8.4.4

hanif36

کاربر سایت
May 22, 2012
122
آیا تو این وضعیت wii u ارزش خرید داره؟
قیمت آکبندش چنده؟ کجا میشناسید بفروشن؟ باندل هم داره؟
حافظه داخلی داره مثل ps4 و xbox one؟
کپی خور شده؟ اگر آره - سخت افزاری یا نرم افزاری؟
نه ارزش نداره. ۱/۲۵۰ شروع میشه . باندل های مختلف داره . ۳۲ گیگ حافظه داره. آره کپی خور شده. نرم افزاری

hanif36

کاربر سایت
May 22, 2012
122
یعنی انقدر وضعش بده؟ بازی خوب نداره؟
بازیای خوبش بیشتر از ۴-۵تا نمیشه . وضعش خیلی بده .کلا ۱۲ میلیون بیشتر نفروخته . درحالی که۴۰میلیون ps4 بفروش رفته. اگر تا حالا کنسول نسل ۸ نداشتی برو سمت ps4. منم یه مدت تو کفش بودم ولی اینو در نظر گرفتم که عمر این کنسول ۲۰۱۷ به پایان میرسه و ارزش این رو نداره فقط برای چندتا ماریو یه wii u بخرم

• Like
Reactions: xbox*360

hanif36

کاربر سایت
May 22, 2012
122
الان داشتم تاپیک ها wii u نگاه میکردم انگار شبیه سازشم اومده . سال 2017 وقتی nx بیاد این کنسول دیگه ساپورت نمیشه؟
چقدر بازی کم داره مگه میشه 4 تا 5 بازی خوب داشته باشه :|
نه کنسولا نسل هشتی ندارم و نداشتم
میخواستم psvita بخرم تو سایت سوال پرسیدم بهم گفتن نخر بدر نمیخوره - wii u هم که میگید بدرد نمیخوره - تو قسمت xbox one هم پرسیدم اونام گفتن نخر کلا -- playstation tv هم که تو بازار نیست
اصلا سمتvita نرو . اگه کنسول دستی میخوای برو یه3ds بخر حدودا ۸۰۰-۹۰۰ تومان برات آب میخوره اما 3dsهم اوضاع جالبی نداره چون تا حالا ۶۰ میلیون فروش کرده درحاالی که ds تو نسل قبلی ۱۴۵ میلیون فروخت ونشون میده که بازار کنسولای دستی هم کم کم داره جایگاه خودشو از دست میده . بهترین انتخاب به نظر من ps4 هست و در مورد قیمت های بازی هم نمیخواد نگران باشید بعد از یه مدت که بازی قدیمی شد با قیمت ۷۰- ۸۰ تومان دست دوم میتونید بخرید . یا از اکانت های هک شد استفاده کنید. که من این کار رو توصیه نمیکنم.

hanif36

کاربر سایت
May 22, 2012
122
ویتا که دوستان گفتن بدرد نمیخوره نخر - 3ds هم تو گوگل 3ds game screenshot سرچ کردم از بازیاش خوشم نیومد همش rpg بود که من دوست ندارم - wii u هم که شما میگی بدرد نمیخوره بازی نداره
ps4 زیاد علاقه ای ندارم - پس باید برم xbox one بخرم اما اونم الان خوندم که انگار داره سری slim ش میاد
اگه برات ماشین بازیو و فوتبال مهم نیس wii u بخر ولی خوب حداقل تا ۳ سال دیگه برا ایکس باکس بازی میاد ولی برا wii uنه اما خوب از یه طرف وی یو هک شده و دیگه نیازی نیست پول بابت بازی بدید . به هر حال بین x1 و wii u اگه جای شما بودم . x1میخریدم چون خیلی فوتبالی هستم و همینطور اهل gta:D

hanif36

کاربر سایت
May 22, 2012
122
نه اصلا فوتبالی نیستم آخرین فوتبالی که بازی کردم pes 2006 بود :)) ولی اهل رالی هستم , فکر کنم بیشتر از 3 سال بازی برای xbox one میاد همین xbox 360 که سال 2005 اومد الان که هنوز 2016 هستیم تک و توک بازی براش میاد چه برسه برای xbox one
wii u کپی خور شده و این مزیت بزرگشه و اجرا بازیا wii ش , اما خوب بازیاشم کمه
خودمم موندم
آخه الان پول خریدم 3 تا xbox one باهمم دارم :D ولی دلم نمیاد برای هر بازی 200 هزار بدم , با 200 هزار میشه تبلت خرید یا یه wii در حد خرید یا .................... ولی از اون ورم بزیاش خیلی شاخه
شما کدوم شهری؟
wiiu یه بازی داره به اسمهmario kartینی خدای ماشین بازیه ولی خوب تو سبک آرکیده و واقعی نیست ولی من خودم هر روز mario kart 7رو باشبیه ساز بازی میکنم و کلی حال میکنم حالا تو نت راجع به این بازیه یه سرچ بزن خودت میبینی. من تهرانم

• Like
Reactions: bazicon

Pooya HL

کاربر سایت
May 15, 2015
106
نام
پویا
آدم ۲ به شک میشه آخه
نمیدونم wii u بخرم یا وایسم nx بیاد بخرم
از اون‌ور شبیه سازشم اومده اما خوب هیچی خود‌ کنسول نمیشه
مسعله ساپورت کنسوله wii u ه

بهتره صبر کنید تا NX بیاد و بعد ببینید شرایط چطوریه. الان با توجه به قیمتی که Wii U داره خریدش اصلا به صرفه نیست. در مورد ساپورت باید بگم که معمولا نینتندو تا یکسال بعد از اتمام ساخت کنسول هم به حمایت ادامه میده و در این مورد شک نکنید.

bazicon

کاربر سایت
Jul 26, 2016
198
سلام به همه شما دوستان گرامی

بنده , بشخصه یه xbox one دارم که به tv lcd که تو حال هست وصل کردم ( خانواده از tv استفاده میکنن و ساعت بازی کردن من کمه ) , یه تلویزیون معمولی لامپی هم دارم که تو اتاقمه
و بخاطر آپدیت ها سنگین xbox one که با اینترنت من چند روز طول مکیشه , و گرون بودن بازیا هاش تصمیم گرفتم بفروشمش
و یه کنسول دستی و یه کنسول خونگی کپی خور بدون دردسر بخرم

در مورد کنسول خونگی هم اول رفتم سراغ xbox 360 چون میخوام دیگه کنسول به تلویزیون lcd تو حال خونه نزنم و بزنم به تلویزیون لامپی تو اتاقم
بعد از تحقیق از چند نفر و پرسیدن سوال در چندین فروم , خیلی ها گفتن تصویر xbox 360 رو این تلویزیون ها قدیمی اصلا خوب نیست , نوشته ها ناخواناست و ....... , برام تعبج بر انگیز بود با اینکه کنسول فیش 3 فیش همراهشه مگه میشه این مشکل داشته باشه؟
تو اینترنت تو سایت ها خارجی سرچ کردم دیدم واقعا همینطوره!!!
از خرید xbox 360 پشیمون شدم

رسیدم به کنسول ps3 و wii u
که ps3 بخاطر اینکه پسر همسایمون داشت منم همیشه پیشش بودم بازی هاشو بازی کردم
فقط موند wii u ( چون خروجی تصویر 3 فیش داره )

حالا میخوام درباره خرید wii u کمکم کنید , قیمت الان کنسول چنده؟ قیمت بازی هاش چنده؟
آیا کپی خور شده؟
اگر کپی خور شده خود فروشنده کپی خور میکنه؟ یا کسی هست ببرم پیشش کپی خور کنه؟ بازی هاشو کسی هست بفروشه مثل روی دیسک یا هارد و ....؟
لوازم جانبی چیا میخواد؟ مثلا محافظ صفحه نمایش دسته اش هست؟ چنده؟ قلم اضافه باید خرید؟
یا اگر دسته اش خراب بشه اصلا گیر میاد؟
چند سال دیگه بازی براش میاد؟ بازی خوب داره؟
غیر از بازیا خودش بازیا کنسول دیگه یا قبلی رو اجرا میکنه؟ اونام میشه کپی بازی کرد؟
فقط همین یه دسته تبلتی مانند داره یا دسته ها دیگه ام داره؟ آدم میترسه خراب بشه حیف میاد آدم

اگر کسی این کنسول داره یه کمکی بکنه تجربیاتشو به هام منتقل کنه
ممنون

در نظر دارم در کنار این کنسول یه کنسول دستی 3ds هم بخرم , البته اول میخواستم ویتا بخرم بخاطر بازیا با گرافیک بالاش بعد از مقایسه همه جوانب و دیدن کلی کلیپ تو سایت یوتیوب تصمیم گرفتم 3ds بخرم احتمالا قرمر رنگ براقشو

Pooya HL

کاربر سایت
May 15, 2015
106
نام
پویا
سلام به همه شما دوستان گرامی

حالا میخوام درباره خرید wii u کمکم کنید , قیمت الان کنسول چنده؟ قیمت بازی هاش چنده؟
آیا کپی خور شده؟
اگر کپی خور شده خود فروشنده کپی خور میکنه؟ یا کسی هست ببرم پیشش کپی خور کنه؟ بازی هاشو کسی هست بفروشه مثل روی دیسک یا هارد و ....؟
لوازم جانبی چیا میخواد؟ مثلا محافظ صفحه نمایش دسته اش هست؟ چنده؟ قلم اضافه باید خرید؟
یا اگر دسته اش خراب بشه اصلا گیر میاد؟
چند سال دیگه بازی براش میاد؟ بازی خوب داره؟
غیر از بازیا خودش بازیا کنسول دیگه یا قبلی رو اجرا میکنه؟ اونام میشه کپی بازی کرد؟
فقط همین یه دسته تبلتی مانند داره یا دسته ها دیگه ام داره؟ آدم میترسه خراب بشه حیف میاد آدم

درود.
قیمت کنسول معمولی (Wii U Deluxe) حدود یک و سیصد هستش. این کنسولی که تو DC گذاشتن ریفر هستش و اصلا طرفش نرید. اگه باندل باشه به مراتب گرونتر در میاد و میفته رو یک و پانصد.
بازی های Wii U خیلی سخت گیر میاد و اگه بتونید پیدا کنید بیشتر از ۱۳۰ تومنه. بازی های تاپش هم کلا زیر ۱۷۰ تومن پیدا نمی کنید.
در مورد کپی خور هم باید بگم دردسرش خیلی زیاده و هنوز هم شرایط کپی خوریش بصورت کامل مشخص نشده و امکان آسیب رسیدن به کنسول هست. قسمت Wii کنسول کپی خور شده و میتونید بازی هارو از طریق هارد بازی کنید.
در مورد کپی خور و اطلاعات بیشتر هم تشریف بیارید انجمن نینتندولند اونجا به تمام سوالاتتون جواب داده میشه.
لوازم جانبی چیز زیادی نمیخواد. بله محافظ دسته هست که حدود ۴۰ تومنه. نیاز به قلم نیست چون صفحه نمایش دسته خازنیه.
اگه دسته خراب بشه میتونید دسته تبلتی گیر بیارید یا از کنترولر معمولی که نینتندو عرضه کرده استفاده کنید.
پشتیبانی از Wii U خیلی کمه. مخصوصا که بزودی NX هم میاد. تولید Wii U سال ۲۰۱۸ متوقف میشه.
بازی های Wii رو اجرا میکنه و میتونید قسمت Wii رو کپی کنید و بازی کنید.
شخصا اصلا خرید این کنسول با این قیمت و شرایط موجود رو پیشنهاد نمیکنم. سرش خیلی ضرر خواهید داد.

• Like

bazicon

کاربر سایت
Jul 26, 2016
198
درود.
قیمت کنسول معمولی (Wii U Deluxe) حدود یک و سیصد هستش. این کنسولی که تو DC گذاشتن ریفر هستش و اصلا طرفش نرید. اگه باندل باشه به مراتب گرونتر در میاد و میفته رو یک و پانصد.
بازی های Wii U خیلی سخت گیر میاد و اگه بتونید پیدا کنید بیشتر از ۱۳۰ تومنه. بازی های تاپش هم کلا زیر ۱۷۰ تومن پیدا نمی کنید.
در مورد کپی خور هم باید بگم دردسرش خیلی زیاده و هنوز هم شرایط کپی خوریش بصورت کامل مشخص نشده و امکان آسیب رسیدن به کنسول هست. قسمت Wii کنسول کپی خور شده و میتونید بازی هارو از طریق هارد بازی کنید.
در مورد کپی خور و اطلاعات بیشتر هم تشریف بیارید انجمن نینتندولند اونجا به تمام سوالاتتون جواب داده میشه.
لوازم جانبی چیز زیادی نمیخواد. بله محافظ دسته هست که حدود ۴۰ تومنه. نیاز به قلم نیست چون صفحه نمایش دسته خازنیه.
اگه دسته خراب بشه میتونید دسته تبلتی گیر بیارید یا از کنترولر معمولی که نینتندو عرضه کرده استفاده کنید.
پشتیبانی از Wii U خیلی کمه. مخصوصا که بزودی NX هم میاد. تولید Wii U سال ۲۰۱۸ متوقف میشه.
بازی های Wii رو اجرا میکنه و میتونید قسمت Wii رو کپی کنید و بازی کنید.
شخصا اصلا خرید این کنسول با این قیمت و شرایط موجود رو پیشنهاد نمیکنم. سرش خیلی ضرر خواهید داد.

ریفر یعنی چی؟
کنسول wii u قیمتش 1.300 ه؟!!! پس هم قیمت ps4 ه , مگه ps4 حدود 100 دلار گرونتر از wii u نیست چطوری هم قیمتن؟!!
کنسول معمولی خرید بهتره یا باندل؟ چه باندلایی داره؟
بازیا اورجینالشم که گرونه خیلی پس همون کپی خور شه بهتره

تو همین سایت قسمت wii u آموزش هکشو دیدم بنظر ساده میومد

40 هزار برای محافظ دسته خوبه , البته میشه برد علائدین دسته رو بدیم محافظ صفحه تبلت که 7 اینچه یکمی ببره روی دستگاه بندازه
پس اگر خازینه اصلا قلم لازم نداره

اینطوری هم خوبه چون فکر نکنم دسته تبلتی گیر بیاد چون خود کنسولم من گشتم کمتر جایی دارن

یعنی دیگه ساپورتش نمیشه؟ اگر تا 2018 تولید شه یعنی ساپورت میشه دیگه , تازه تا جایی که میدونم کنسول خط تولیدش متوقف شه تا چند سال بعدشم ساپورت نرم افزاری میشه

یعنی میگید نخرم ارزش نداره؟

Pooya HL

کاربر سایت
May 15, 2015
106
نام
پویا
ریفر یعنی چی؟
کنسول wii u قیمتش 1.300 ه؟!!! پس هم قیمت ps4 ه , مگه ps4 حدود 100 دلار گرونتر از wii u نیست چطوری هم قیمتن؟!!
کنسول معمولی خرید بهتره یا باندل؟ چه باندلایی داره؟
بازیا اورجینالشم که گرونه خیلی پس همون کپی خور شه بهتره

تو همین سایت قسمت wii u آموزش هکشو دیدم بنظر ساده میومد

40 هزار برای محافظ دسته خوبه , البته میشه برد علائدین دسته رو بدیم محافظ صفحه تبلت که 7 اینچه یکمی ببره روی دستگاه بندازه
پس اگر خازینه اصلا قلم لازم نداره

اینطوری هم خوبه چون فکر نکنم دسته تبلتی گیر بیاد چون خود کنسولم من گشتم کمتر جایی دارن

یعنی دیگه ساپورتش نمیشه؟ اگر تا 2018 تولید شه یعنی ساپورت میشه دیگه , تازه تا جایی که میدونم کنسول خط تولیدش متوقف شه تا چند سال بعدشم ساپورت نرم افزاری میشه

یعنی میگید نخرم ارزش نداره؟

ریفر یعنی باز شده و یه سری قطعه از جعبه برداشته شده. یعنی پس فرستاده شده هستش.
چون کنسول خاصیه و مشتری نداره قیمتش گرونه. مغازه دارا سرش خیلی میخورن.
کنسول معمولی گیر نمیارید و اگه گیر بیارید بصرفه تر از باندله. باندل های زیادی داره از ماریو و لوییجی گرفته تا ماریو میکر و بایونتا.
کلا کنسول شکست خوردست و بازی زیادی براش نمیاد. بازی های فوق العاده ای داره ولی توقع نداشته باشید بازی های خوبی براش عرضه بشه.
بله پشتیبانی تا ۲۰۱۹ ازش میشه ولی شاید هر دو سه ماه یکبار چیزی براش عرضه کنن. شرایطش اصلا جالب نیست.
شخصا خریدش رو به هیچکس پیشنهاد نمیکنم.

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

تبلیغات متنی

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر