قیمت WII U و لوازم جانبی در خارج و داخل ایران

Pooya HL

کاربر سایت
May 15, 2015
106
نام
پویا
من گشتم کلا 2 جا داشتم یکی تماشا داشت که باندل ماریو میکر بود - یه جا دیگه هم بود باندل ماریو میکر و باندل Splatoon اما طرف قیمت 1.850 و 1.650 داد
اگر جا دیگه میشناسید بگید کدوم فروشگاه برم ببینم چند میده بگیرم

مثلا این تاپیک ببین
فروشنده - فروش جدیدترین کنسول های بازی PS4 ، XboxOne , Wii u با قیمت مناسب
wii u باندل ماریو کارت زده 1.320 ( این پک بازی فیزیکی داره ) -- پیام دادم میخوام اما طرف نیست جواب نمیده

پک ها بیسیک جدید خوبن چون هم 2 تا بازی دارن هم فیزیکی هستن هم یه ویموت اصلی دارن - آره مشکیش قشنگه اما رنگ مشکی کنسول ها نینتندو خیلی خیلی حساسه حتی با تمیز کردن با دستمال ها خص هم بازم خش میفته و اثر انگشت میمونه
محافظ برای کنسول مهمه اگر جایی رو میشناسی بگی تهیه کنم ممنونت میشم - محافظ صفحه نمایش گیم پد به برچسب محافظ فروشا موبایل و تبلت علائدین بدم خودشون میبرن میچسبونن

بله یکیش منظورم همون تماشا (امیر منصوریان) بود. اون یکی رو دقیق الان یادم نمیاد ولی پشت ویترینش باندل اسپلاتون قشنگ معلوم بود.
کلا نمیشه کنسول Wii U قیمت منصفانه پیدا کرد.
اگه تونستید از همون تاپیک بگیرید عالیه مخصوصا که کنسول باندل ماریو کارت پک فیزیکی هم هست. انصافا قیمتشم خوبه.
والله من پک بیسیک تو ایران ندیدم. کلا دلوکسم به سختی پیدا میشه چه برسه به بیسیک. بله مشکی هاش خیلی راحت خط میفتن ولی خب با محافظ میشه یجوری جلوگیری کرد.
برای محافظ به یکی از دوستان نینتندویی پیام بدید تا تو گروه تلگرامی هوادارای نینتندو عضوتون کنن. اونجا راحت میتونید برای کپی خور و پلیت و محافظ و باقی قضایا جواب بگیرید.

• Like
Reactions: xbox*360

Pooya HL

کاربر سایت
May 15, 2015
106
نام
پویا
البته تماشا خیلی ارزون میده میگفت 1.400باندل ماریو میکر , تعجب کردم شمارشو برداشتم 2 ساعت بعد زنگ زدم گفت 1.480
بعد به یکی از دوستان نینتندو بازم گفتم ماجررا رو , گفت یکی از دوستانش رفته بخره دیده دستگاه خط و خش داره یعنی استفاده شده بوده - یکی دیگه هم کد دانلود بازی نداشته

همون تاپیک سایت فروشم داره به اسم دریم کالا , این باندل تو فروشگاهش داره البته خیلی دوره آدرس زده مینی سیتی , تا برم کنسول تست کنم بخرم
من دیدم پک بیسیک اما قدیم همون اوایل , مشکل اینجاست مشکی براقه اگر مات بود خوب بود

آیدی تلگراممو میدم منو اد کن دیگه :D

یه شخصی هست تو پرشین تولز به اسم Taker Sos اگه تونستید با ایشون تماس بگیرید ایشون هم شخص معتبریه. اسم ایشون وحیده. از خیلی جاها منصفانه تر قیمت میده و لوازم جانبی هم داره.
قاعدتا مهلت تست داره و میتونید بخرید و تو خونه تست کنید.

خودم تو گروه نیستم. تو گروه بودم تلگرامم مشکل پیدا کرد از گروه خارج شدم و دیگه نتونستن برم گردونن.
به کاربر Smoker پیام بدید ایشون کمکتون میکنه.

• Like
Reactions: xbox*360

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

تبلیغات متنی

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر