چگونگی modingکردن بازی rome:total war

Pzt_Kami

کاربر سایت
Sep 27, 2007
394
نام
کامبیز
فکر می کنم شما در Rise: of PERSIA عضو هستید.
خير ،عضو نيستم
آيا نمی دانید این مد کی تکمیل می شود؟
نميدونم ،ولى گمان ميکنم تا دست کم نو روز کار داشته باشه
اگر تکمیل شود برای فروش به بازار می آِید؟
هيچ كدام از مد ها برای فروش نيستن
شما در ساخت این مد ها همکاری کرده اید؟
همانطور که پيشتر گفتم ،تنها در Invasio Barbarorum ،و نه مدِ ديگه اى
اگر ممکن است بیشتر توضیح دهید. ما مشتاق سخنان شما می باشیم
به زودى
این مد : INVASIO barbarorum را باید به روی نسخه ی الحاقی barbarian invasion نصب کنیم؟
بله

~Kami~

cyrusempire

کاربر سایت
Oct 22, 2007
113
این آقا کامبیز که می بینین فوق العاده کارش عالیه. همین جوری ولش نکنین برای خودش یه پا مرجع ;)
در ضمن این اولین پست من هست. نمی دونم دوستان مودهای دیگه رو دیدن یا نه. مخصوصا مودهای Mtw

khosro-parviz

کاربر سایت
Sep 26, 2007
166
نام
بهرام
درود بر تو دوست عزیز
بله واقعا کار ایشان عالی است.
راستی چتد تا از مودهای بازی مدیوال رو بنویسید و کار آنها را نیز بگویید.
سپاسگزارم.

Pzt_Kami

کاربر سایت
Sep 27, 2007
394
نام
کامبیز
@khosro-parviz & cyrusempire
درود بر شما دوستان
از مهرى كه به من داريد سپاسگزارم ،اما دوستان اشتباه نشه ، من modder نيستم ! من تنها در IBFD كمى از ديده تاريخى كمك كردم ، و شايد هم براشون صداى پارسى ضبط كنم ، همين ... در واقع حتى vampire may cry بيشتر از من modding كردن بلده !

براى Medieval2 هنوز هيچ total conversion mod اى تكميل نشده ، اما من ميتونم Broken Crescent رو به شما معرفى كنم كه شايد تا يك ماهه ديگه release بشه . اين هم آدرس sub-forum اش : http://www.twcenter.net/forums/forumdisplay.php?f=346

اما به نظرِ من ، شما فعلا با همون ROME حال كنين:) ، به ويژه كه يه ده روزى هست كه EuropaBarbarorum v1.0 هم release شده و من كه خودم الان فقط EB بازى ميكنم. شما مى تونين از سايتش يا از sub-forum اش دانلودش كنين

---------------------------------------------------------------------------

ضمنا ،چنان كه ميبينن ، خيلى از مد هاى M2TW هنوز در اول كارشون هستن (و همچين چندتا از مد هاى Rome) اينه كه اگر كسى به modding كردن آشناست بره و به اين تيم ها join بشه. به ويژه بيشترشون به 3D moddeler و Scripter نياز دارن. مى تونه تجربه خيلى خوبى براى شما باشه

پيروز باشيد

Pzt_Kami

cyrusempire

کاربر سایت
Oct 22, 2007
113
همانطور که کامبیز عزیز گفت برای MTW هنوز مود درست و درمانی نیامده! منهای مود Clouds Across Europe که چیزی به اسم ایران هم داره. البته همان خوارزمشاهیان است. این مود در بخش دانلود twcenter بیشترین دانلود رو داشته. من که نصبش کردم چیز جالبی بود ولی از نظر گرافیک سوتی های عجیبی داشت! از جمله نشان پرچم جمهوری اسلامی که روی پرچم خوارزمشاهیان بود.
بهترین مود که در دست احداث همان Broken Crescent هستش که داستانش مربوط که سلجوقیان. یک مود دیگه هم مشابه اون ساخته شده و البته در دست احداث Rise of the Caliphate هست که داستانش مربوط دوران اوایل اسلام. یه کمی باید صبر کرد برای مودهای MTW. یکی از خوبی های Broken Crescent اینه که نقشه اون به کل تغییر کرده.

این europabarbarorum رو هم حتما دانلود کنید که عالی شده.

----------------------
منم با حرف آقا کامبیز موافقم که با گروه های خارجی همکاری کرد. مثلا همون Rise of the Caliphate الان به شدت به دنبال نیرو هست. منتهی کمبود آموزش هست که باعث میشه استعداد خیلی از بچه ها هدر بره و چیزای عجیبی مثل همونCAE ساخته بشه. در سایت TWCENTER اطلاعات فوق العاده خوبی هست و آموزش های خیلی عالی. منتهی همه انگلیسی هستند و جماعت غالب ما بی تعارف مشکل زبان دارن. آقا سر خودمون رو که نمی تونیم شیره بمالیم!

آخرین ویرایش:

cyrusempire

کاربر سایت
Oct 22, 2007
113
راستی یک مود هم برای ROME هست که خیلی جالبه. کل ROME شما رو تغییر به چیزی شبیه M2TW. در واقع تمدن ها به این شکل تغییر می کنند:
Kingdom of England-built on-julii
Kingdom of France---------scipii
Kingdom of Sicily-----------brutii
Kingdom of Hungary--------thrace
Byzantine Empire-----------Greek cities
Kingdom of Castila---------seleucid
Kingdom of Portugal--------spain
Holy Roman Empire---------senate
Ayyubid Sultans---------carthage
Abbasid Empire------------parthia
Al Mowaheds--------------numidia
Emirate of Tunisia---------armenia
Ottoman Empire-----------pontus
The Mongol Empire--------scythia
Khwarezm Shahdom-------dacia
Scotland & Ireland--------britania
Kingdom of Poland---------macedon
Kingdom of Denmark-------germans
از اینجا هم میشه دانلودش کرد
http://www.twcenter.net/forums/downloads.php?do=file&id=1543
-------------
تو این تاپیک مود باید معرفی کرد یا آموزشه؟

Pzt_Kami

کاربر سایت
Sep 27, 2007
394
نام
کامبیز
نوشته شده توسط cyrusempire:
این europabarbarorum رو هم حتما دانلود کنید که عالی شده.
به عنوان کسی که مودهای زیادی رو دیده و از نزدیک پیشرفت کاریه برخی از اونها رو شاهد بوده ,باید بگم که Europabarbarorum از عالی هم عالیتر هست و میشه گفت بی مانند هست. من از شما می خوام که با تیزبینیه بیشتری در این مود کنکاش کنی !
راستی یک مود هم برای ROME هست که خیلی جالبه. کل ROME شما رو تغییر به چیزی شبیه M2TW.
برای ROME مودهای زیادی وجود داره. حتی برای دوستداران Lord of the Rings هم مود هست;)
تو این تاپیک مود باید معرفی کرد یا آموزشه؟
حالا شما هم خیلی سخت نگیر. ولی خب شاید بهتر باشه که ما این گفت و گو رو در " طرفداران سری total war بیان اینجا" ادامه بدیم ,هرچند که هیچ فعالیتی در این thread وجود نداره:no:

cyrusempire

کاربر سایت
Oct 22, 2007
113
درود
در این تاپیک قرار بوده آموزش های مودینگ بازی TotalWar داده بشه. منتهی وقفه طولانی اون (نمی دونم به چه دلیلی) این کار رو متوقف کرد. من مدتی هست شروع کردم به ترجمه مطالب مختلف و آموزش های مودینگ TW. قصد دارم اونها رو کم کم اینجا بذارم و با هم سعی کنیم وارد این کار لذت بخش بشیم. از نظر من نباید همیشه مصرف کننده بود. مودینگ نوعی تولید هست. بهتر خودمون رو محک بزنیم. البته اینجا دوست کامبیز عزیز با توجه به تجربه بیشتری که داره اگر من جایی اشتباهی داشتم حتما بگه.
حالا شروع می کنیم!

khosro-parviz

کاربر سایت
Sep 26, 2007
166
نام
بهرام
درود بر شما
اگر امکان دارد بگویید که می شود در rome total war با 3dmax 7 سربازان را تغیر داد؟
چون من هنگامی که به فالدر models_unit می روم نمی شود گویا برنامه دیگر هم نیاز دارد.

آخرین ویرایش:

polex63

کاربر سایت
Jan 20, 2008
1
خواهش مي كنم بصورت كامل راهنمايي ام بكنيد

دوست گرامي چندي پيش در مغازه اي - گيمي ديدم كه مربوط به پلي استيشن يك بود اما تغييراتي كرده بود . مثلا آرم و آدرس و ... فروشگاه به جاي تبليغات مختلف در گيم بود . برايم جالب بود . بعد از جويا شدن از صاحب فروشگاه - وي گفت كه گيمهاي پلي استيشن دو را نيز با چنين تغييراتي به فروش مي رساند . اما وي مشخصاتي از اين نرم افزار را برايم نداد .اگر ممكن است برايم نرم افزاري رو معرفي كنيد كه بتونم ايچنين كارهايي را با آن انجام بدهم . اگر لينك دانلود يا فروش را هم در جايي داريد حتما مرا باخبر كنيد .ممنون هستم.
از همتون ممنونم . فقط اينو يه بار ديگه بگم كه واقعا دنبال چنين نرم افزاري بودم

sadeghi_735

کاربر سایت
Jan 22, 2009
2
سلام دوستان...
منم modding rome total war رو زیاد انجام دادم. مثلا نیروی گلادیاتور را فقط به rome julli دادم و قدرت حمله و دفاع آن را آنقدر زیاد کردم که به جنگ هر چقدر نیرو که دلتون می خواد برید. به هیچ وجه شکست نمی خورند. من یک گرو از اونها رو به جنگ 2000 نفر از نیروهای دشمن فرستادم و همه نیروهای دشمن از بین رفتن ولی فقط 2 نفر از نیروهای من از بین رفتن. تقریبا شکست ناپذیرن
در این بازی می تونیم نیرو هارو به هر کشوری که دلتون میخواد بدین به طوری که هیچ کشوره دیگری نتونه اونهارو بسازه. و قدرتهاشونو دستکاری کنین و درجه و ستاره هاشونو زیاد کنین.
یا مثلا می توانین قیمت هر نیرو را کم کنین یا تعداد سربازاشو تغییر بدین.
و حتی می تونین زمان ساخت سربازارو صفر کنین تا در طول یک دوره به اندازه دلخواه سرباز تولید کنین.
تغییره بعدی در ساخت تجهیزاته... یعنی می تونین قیمت تجهیزاتو به هر مقدار که می خواهید کم کنید و یا زمان ساخت انها را تغییر دهید.
اگه کسی در این باره یا هر چیزه دیگه سوالی داره یا هر تغییری که دلش می خواد بده رو بگه تا من براش درست کنم.
sadeghi_735@yahoo.com

bizhan

کاربر سایت
Feb 23, 2013
1
قدرت حمله وتعداد سرباز ها

سلام دوستان...
منم modding rome total war رو زیاد انجام دادم. مثلا نیروی گلادیاتور را فقط به rome julli دادم و قدرت حمله و دفاع آن را آنقدر زیاد کردم که به جنگ هر چقدر نیرو که دلتون می خواد برید. به هیچ وجه شکست نمی خورند. من یک گرو از اونها رو به جنگ 2000 نفر از نیروهای دشمن فرستادم و همه نیروهای دشمن از بین رفتن ولی فقط 2 نفر از نیروهای من از بین رفتن. تقریبا شکست ناپذیرن
در این بازی می تونیم نیرو هارو به هر کشوری که دلتون میخواد بدین به طوری که هیچ کشوره دیگری نتونه اونهارو بسازه. و قدرتهاشونو دستکاری کنین و درجه و ستاره هاشونو زیاد کنین.
یا مثلا می توانین قیمت هر نیرو را کم کنین یا تعداد سربازاشو تغییر بدین.
و حتی می تونین زمان ساخت سربازارو صفر کنین تا در طول یک دوره به اندازه دلخواه سرباز تولید کنین.
تغییره بعدی در ساخت تجهیزاته... یعنی می تونین قیمت تجهیزاتو به هر مقدار که می خواهید کم کنید و یا زمان ساخت انها را تغییر دهید.
اگه کسی در این باره یا هر چیزه دیگه سوالی داره یا هر تغییری که دلش می خواد بده رو بگه تا من براش درست کنم.
sadeghi_735@yahoo.com

سلام من چه جوری قدرت حمله و تعداد سرباز ها را زیاد کنم ؟

---------- نوشته در 09:07 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:00 AM ارسال شده بود ----------

سلام اگه میشه تصویری هم بزاری ممنون میشم

---------- نوشته در 09:15 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:07 AM ارسال شده بود ----------

خیلی ببخشید که یک مدت طولانی هیچ پست جدیدی نداشت این تاپیک به خاطر این بود که من مسافرت بودم:blushing:و دوم اینکه خوشحال شدم که لا عقل 3-4تا از بچه ها ار این تاپیک خوششون اومد:cheesygri

ادامه درس 1:
خوب تو این در شما نیاز به یک برنامه دارید که لینکش اینه:
http://rapidshare.com/files/53962170/IDX_extractor.zip
خوب توی همین فایل یک readmeه انگلیسی هست که چگونگی کار کردن با این برنامه رو بهتون گفته اگه مشکلی تو فهمیدنش دارید اینجا بپرسید خوب بعد که با لستفاده از این برنامه فیل packرو ;i واقع در فولدر dataاستunpackکردید دو فایل:
Data\UI\UNITS\SELEUCID\#GREEK_ELEPHANT_SMALL.tga
Data\UI\UNIT_INFO\SELEUCID\GREEK_ELEPHANT_SMALL_INFO.tga
رو پیدا کنید سپس آخرین کار اینه که(این قسمت یکم فهمیدنش سخته ولی نمی دونم چه جوری بهتون بگم امیدوارزم متوجه بشید)حالا تو همون فیل dataای که به وسیلهی برنامه ای که بهتون دادم unpackکردید فایل های مربوط به کشوری که قرار نیرو ها رو بهشون انقال بدید رو پیدا کرده و به ترتیب این دو فیل را در فایل های مربوطه کشوری که قراره نیروها توش باشن pasteکنید(اگر متوجه نمی شید بگید کاملا توضیح بدم بهتون چون خودم هم دقیقا متوجه نمی شم که چی دارم می گم!:blushing:)
خوب حالا همه چیز تموم شد ولی باز یک مشکل هست اینکه مثلا دولت سلوکوس نیروهاش رنگ طوسی هستن اما یونانی هل سفید(مثلا اگه قرار باشه که فیل سوار سلوکوسی رو به یونان بفرستید.حالا من این 2کشور رو انتخاب کردم چون رنگ هاشون نزدیک به هم است.)با وجود اینکه نیروی فیل سوار در سپاه یونان است اما هنوز لباسشون رنگ طوسی داره برای رفع این باید یک چیز هایی در مورد photoshopیا هر برنامه ای که بتونه فایل های tgaرو باز کنه و هم بتونید با قلم روش بکشید یک چیز هایی بدونید(یعنی فایل Data\UI\UNITS\SELEUCID\#GREEK_ELEPHANT_SMALL.tgaرا باز کنید و رنگ لباس نیرو رو عوض کنید یا اصلا قیافش رو عوض کنید.)که من همچین اطلاعاتی ندارم:blushing:
=============================================
راستی اگه کسی همچین برنامه ای که گفتم داره ابنجا برای دانلود بگذاره لطفا چون تو درس بعدی هم خیلی مورد نیاز هستش.
سلام اگه میشه تصویری هم بزاری ممنون میشم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر