بحث و تبادل نظر در مورد اینترنت 3G,4G اپراتورهای موبایل

Galaxy3

کاربر سایت
Jun 20, 2012
395
نام
امید
سلام دوستان
من اولین باره اینترنت موبایل گرفتم بعد یه سوالی دارم من بسته 3 گیگ یک ماهه ایرانسلو خریدم بعد یک هفته دیگه از یک ماه مونده ولی هنوز یک گیگ برام باقی مونده بعد میخواستم بدونم اگه زمان تموم بشه اون یک گیگ میسوزه ؟ میشه بعد از پایان یک ماه زمانشو تمدید کرد که بقیه ی ترافیک باقیمونده رو استفاده کنم ؟
لطفا راهنماییم کنین ممنون

samijavid

کاربر سایت
May 15, 2010
4,200
نام
سامان
سلام دوستان
من اولین باره اینترنت موبایل گرفتم بعد یه سوالی دارم من بسته 3 گیگ یک ماهه ایرانسلو خریدم بعد یک هفته دیگه از یک ماه مونده ولی هنوز یک گیگ برام باقی مونده بعد میخواستم بدونم اگه زمان تموم بشه اون یک گیگ میسوزه ؟ میشه بعد از پایان یک ماه زمانشو تمدید کرد که بقیه ی ترافیک باقیمونده رو استفاده کنم ؟
لطفا راهنماییم کنین ممنون
میسوزه

Sent from my Gooshi using Tapatalk

GPSY

کاربر سایت
Dec 30, 2010
2,009
نام
اسماعیل
اینم از lte ما:/
سرعت دانلود تو ناوبار مشخصه
فک کنم lte فتوشاپ شده رو علامت آنتن:D
c007755b6ce5a8e0a8f81acd4ec6e6c1.jpg

Sent from my D6633 using Tapatalk

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,353
نام
Matthew
تو این هفته من دوباره بسته 3 ساعته ایرانسل نامحدود گرفتم، اولی اوکی نزدیک 9 گیگ اینطورا دانلود کرد، اما دومی که پریشب بود، فقط 500 مگ دانلود کرد. نمیدونم قطع شد دیگه وصل نشد مشکل از چی بود.
امشب خودم چک میکنم :|

• Like
Reactions: cm180life and GPSY

cm180life

کاربر سایت
Jan 14, 2010
1,744
اینم از lte ما:/
سرعت دانلود تو ناوبار مشخصه
فک کنم lte فتوشاپ شده رو علامت آنتن:D
c007755b6ce5a8e0a8f81acd4ec6e6c1.jpg

Sent from my D6633 using Tapatalk
سرعت دانلود از تلگرام و اینجور برنامه ها ملاک درستی نیس باز اگه با اون ADM ت از یه لینک درست حسابی دانلود میکردی بهتر بود ولی در کل خدا بت صبر بده :D
تو این هفته من دوباره بسته 3 ساعته ایرانسل نامحدود گرفتم، اولی اوکی نزدیک 9 گیگ اینطورا دانلود کرد، اما دومی که پریشب بود، فقط 500 مگ دانلود کرد. نمیدونم قطع شد دیگه وصل نشد مشکل از چی بود.
ایرانسل وقتی کشش نداشته باشه یهو میبینی آنتن میپره بعضی وقتام آنتن هس ولی دیتا نمیده معمولا هم با خاموش روشن کردن دستگاه درست میشه الان هم نزدیکای عید شبکه شلوغ تره بیشتر همچین حالتی پیش میاد،کلا جوری هس که باید بالا سرش وایسی واسه دانلود.

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
کلا از این مشکلا زیاد هست منم از همراه اول استفاده میکنم همین مشکلات رو دارم گاها قطع میشه وصل نمیشه یا قطع میشه تا وقتی قطع و وصلش نکنم درست نمیشه یا سرعتش میاد پایین کل شب مجبورم با همون سرعت دانلود کنم یا کلا سرویس وصل نمیشه نیم ساعت یه ساعت مجبورم زل بزنم به مانیتور تا وصل بشه
خلاصه دردسریه :D
با توجه به حجمی که میتونید دانلود کنید فک کنم مشکل انتن دهی هم داشته باشید انتن دهیتون ضعیف باشه مشکل قطعی زیاد دارید همراه اول رو تست کنید ببینید اگه انتن دهیش بهتره از اون استفاده کنید
من الان شبی 50-60 گیگ اگه مشکل سرعت نداشته باشم میتونم دانلود کنم بازم ناراضیم شما چجوری به 9 گیگ راضین؟ :D

• Like
Reactions: Ƥ.s.Y.c.H.o

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,353
نام
Matthew
کلا از این مشکلا زیاد هست منم از همراه اول استفاده میکنم همین مشکلات رو دارم گاها قطع میشه وصل نمیشه یا قطع میشه تا وقتی قطع و وصلش نکنم درست نمیشه یا سرعتش میاد پایین کل شب مجبورم با همون سرعت دانلود کنم یا کلا سرویس وصل نمیشه نیم ساعت یه ساعت مجبورم زل بزنم به مانیتور تا وصل بشه
خلاصه دردسریه :D
با توجه به حجمی که میتونید دانلود کنید فک کنم مشکل انتن دهی هم داشته باشید انتن دهیتون ضعیف باشه مشکل قطعی زیاد دارید همراه اول رو تست کنید ببینید اگه انتن دهیش بهتره از اون استفاده کنید
من الان شبی 50-60 گیگ اگه مشکل سرعت نداشته باشم میتونم دانلود کنم بازم ناراضیم شما چجوری به 9 گیگ راضین؟ :D
اتفاقا اول همراه اول داشتم. با همراه اول، اون اوایل که با این بسته ها آشنا شده بودم، راحت دو سه شب، هر شب 18.5 گیگ دانلود میکردم، خیلی راحت و مجلسی، بعد نمیدونم چی شد کلا آنتن بد شد، شبی بزور به 6 7 گیگ میرسید. نمیدونم واقعا، یه شب اوکی یه شب خراب :| بعد دارن واس ما 4.5G میدن بیرون :|

راجب جمله آخرت بگم که من یه مخابراتی نامحدود تهران هستم :) :)) این جمله خودش گویای همه چیز :))

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
اتفاقا اول همراه اول داشتم. با همراه اول، اون اوایل که با این بسته ها آشنا شده بودم، راحت دو سه شب، هر شب 18.5 گیگ دانلود میکردم، خیلی راحت و مجلسی، بعد نمیدونم چی شد کلا آنتن بد شد، شبی بزور به 6 7 گیگ میرسید. نمیدونم واقعا، یه شب اوکی یه شب خراب :| بعد دارن واس ما 4.5G میدن بیرون :|

راجب جمله آخرت بگم که من یه مخابراتی نامحدود تهران هستم :) :)) این جمله خودش گویای همه چیز :))
درک میکنم :D منم چند سال پیش نامحدود داشتم سرعتش بین 50 تا 60 کیلوبایت بود سایتم بزور باز میکرد
اگه برا یکی دو روز سرعتش اومده بود پایین دوباره امتحان کنید برای منم همینطوره یه شب 3 مگ سرعت داره یه شب میاد رو 1.5~2
بسته های یه هفتگی یا ماهانه بگیرید که 10 ساعت زمان دانلود داشته باشید
اون 4.5G هم که واقعا زحمت میکشن هنوز خیلی جاها به 3G هم درست درمون دسترسی نداریم :/

• Like
Reactions: Ƥ.s.Y.c.H.o

blackwhite

کاربر سایت
May 12, 2012
43
سرعت نت ایرانسل چرا اینجوریه من هرچی بسته شبانه میخرم سرعت 100 کیلوبایت تا 500 هست تا هفته پیش خوب بود نمیدونم مشکل از گوشیه منه چون رام عوض کردم یا از خود نت هست .

emperaturs

کاربر سایت
Aug 1, 2015
886
نام
Joel
سرعت نت ایرانسل چرا اینجوریه من هرچی بسته شبانه میخرم سرعت 100 کیلوبایت تا 500 هست تا هفته پیش خوب بود نمیدونم مشکل از گوشیه منه چون رام عوض کردم یا از خود نت هست .
سرعتش کم شده . برای من سرعت دانلودش 6 مگ بود الان شده 3.5 مگ . احتمالا مسافرهای نوروزی بیان شهر شلوغ میشه بدتر میشه .

jjhha

کاربر سایت
Oct 18, 2010
966
من مودم 4G ایرانسل دارم دقیقا دو روز گند زده قبلا 27 یا 28 مگ سرعت دانلود و 8 یا 9 مگ سرعت آپلودم بود الان به 500 نمیرسه

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
سرعت دیشب مطلوب بود اما امشب جالب نیست من با s7 e خیلی بهتر از این مودم های بازار می گیرم حالا نمی دونم مودمی چیزی هست که بهتر از گوشی انتن دهیش باشه یا سرعتش؟

Madridista

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,881
نام
حسين
سرعت دیشب مطلوب بود اما امشب جالب نیست من با s7 e خیلی بهتر از این مودم های بازار می گیرم حالا نمی دونم مودمی چیزی هست که بهتر از گوشی انتن دهیش باشه یا سرعتش؟
نسبت به قیمتاش نمی صرفه...والا منم با همین s7 e ۱۵ مگ بر ثانیه هم گرفتم دیگه چرا ادم بره خرج اضافه کنه :D

پایین اومدن سرعت از دیشب هم تایید میشه ! الان ماکز سرعت ۲ مگ هست در صورتی که شبای پیش بین ۱۰ تا ۱۵ مگ سرعتش بود.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

THE BEST BOY

کاربر سایت
Aug 14, 2011
802
نام
امير
دوستان چند تا سوال ابتدايي داشتم خواهشا نخنديد اگه هم ميخنديد اينجا نخنديد:D

من كلا به غير از اينترنت مخابرات نت پر سرعت ديگه اي نداشتم و مخابراتم اوج سرعت دانلودش 200 كيليوبايت در ثانيه هستش و كلا در شباي رايگانش ميشه 4 گيگي دانلود كرد

ولي ديگه ميخوام يه مودم ايرانسل بخرم كه سرعت بالاتري داشته باشه و اگه راهنمايي كنيد چه چيزايي براش لازمه ممنون ميشم. كلا دردسر خاصي اين مودما دارن؟ احتياج به ثبت نام اره؟ يا فقط كافيه يه مودم بخرم و يكي از طرحاي ايرانسلو فعال كنم و بقيش حله؟

حالا سرعت افسانه اي هم نميخوام فقط حداقل سرعتش از اين مخابرات بالاتر باشه و قيمتشم به جيب ما بخوره:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر