بحث و تبادل نظر در مورد اینترنت 3G,4G اپراتورهای موبایل

cm180life

کاربر سایت
Jan 14, 2010
1,744
کسی 4G رو واسه آنلاین بازی کردن تست کرده؟
چند ماه پیش smite بازی میکردم مشکلی نداشتم.
overwatch هم چند وقت پیش بازی کردم صبح ها خوب بود پینگ زیر 150 اما بعد از ظهرها هر از گاهی پینگ خیلی بالا میرفت قابل بازی نبود.

• Like
Reactions: LeonSM

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
اینم دانلود من با همراه اول >:):D

x1ey_untitled1.jpg

Medusa

کاربر سایت
Jul 6, 2008
2,729
نام
Javad
خدایی من همراه اول رو بیشتر از ایرانسل قبول دارم
لعنتی با هزار تومن 20 گیگ دانلود میده مفته خداییش :D
ایرانسل جدیدا 40 گیگ بیشتر نمیشه دانلود کرد ولی همراه اول 120گیگ رو تو یه شب دانلود کردم :D

GPSY

کاربر سایت
Dec 30, 2010
2,009
نام
اسماعیل
ایرانسل جدیدا 40 گیگ بیشتر نمیشه دانلود کرد ولی همراه اول 120گیگ رو تو یه شب دانلود کردم :D
از دهن ما میگیرن میدن شما دیگه:D
یه مدته همراه اول من از 2mb/s اومده رو 50-100kb/s نامردیه خدایی ایرانسلم ک بدرد جوب نمیخوره اینجا

Medusa

کاربر سایت
Jul 6, 2008
2,729
نام
Javad
از دهن ما میگیرن میدن شما دیگه:D
یه مدته همراه اول من از 2mb/s اومده رو 50-100kb/s نامردیه خدایی ایرانسلم ک بدرد جوب نمیخوره اینجا
ایرانسل خطوطش خیلی شلوغ شده ، فقط ساعت 4 5 به بعد تو محدوده ما سرعت خوب میده ولی همراه اول تو اوج شلوغی 2mb سرعت داره و تا 10 12 mb/s هم میره !

Medusa

کاربر سایت
Jul 6, 2008
2,729
نام
Javad
3G یا 4G ؟
من که تاحالا از 3G همراه اول سرعت 2 نگرفتم

شما سیم کارت رو با مودم استفاده میکنید یا از طریق گوشی؟برای من که ایرانسل خیلی خوب بشه دانلود کرد 20 گیگه:|
هر دو سیم کارتم چه همراه اول و چه ایرانسلم هر دو 4G هستن .
در مورد مودم نمیدونم ولی تنها تو iPhone , iPad تونستم همچین سرعتی بگیرم ، با S6 بیشتر از 3 مگ نرفت !
چه حالی داد یه شبه 20 تا بازی PS3 دانلود کردم !

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
هر دو سیم کارتم چه همراه اول و چه ایرانسلم هر دو 4G هستن .
در مورد مودم نمیدونم ولی تنها تو iPhone , iPad تونستم همچین سرعتی بگیرم ، با S6 بیشتر از 3 مگ نرفت !
چه حالی داد یه شبه 20 تا بازی PS3 دانلود کردم !
واقعا همراه اول 4G داری ؟
من که تهران سمته نواب هستم هرسری تماس گرفتم همراه اول که کی محل مارو 4G میکنن کلا میگن هیچ برنامه ای در این مورد نداریم
ضمنا ایرانسل 4G دارم اونم سرعت ثابت نمیده بعدشم تو یک ساعت مگه چقدر میشه دانلود کرد

• Like
Reactions: Medusa

u_2

کاربر سایت
Aug 20, 2011
2,718
شما سیم کارت رو با مودم استفاده میکنید یا از طریق گوشی؟برای من که ایرانسل خیلی خوب بشه دانلود کرد 20 گیگه:|
من 4gایرانسل با یه گوشی هواوی که ساخت 2.3سال پیشه 45گیگ با3gهم 30.35گیگ گرفتم تو 3ساعت
ولی دوستم با مودم 4gنتونست15گیگ بیشتر بگیره
پس بیشتر بستگی به منطقه داره.مثلا برا من حتی تو بالکن یا پشت بوم سرعت بهتر از اتاق خوابه:D

batgamer2

کاربر سایت
Jun 7, 2015
674
نام
امیررضا
اقا مثل اینکه همراه اول با گرون کردن بسته هاش
در عوض نامحدود واقعی کرده
دیروز ۴۰ گیگ دان کردم هیچی نشد (خدا رو شکر)

Medusa

کاربر سایت
Jul 6, 2008
2,729
نام
Javad
واقعا همراه اول 4G داری ؟
من که تهران سمته نواب هستم هرسری تماس گرفتم همراه اول که کی محل مارو 4G میکنن کلا میگن هیچ برنامه ای در این مورد نداریم
ضمنا ایرانسل 4G دارم اونم سرعت ثابت نمیده بعدشم تو یک ساعت مگه چقدر میشه دانلود کرد
اره دارم ولی همیشه 2 تا 3 خط انتن میده فول نیست !
ایرانسل همیشه روزایی که فرداش تعطیله نباید طرح بزنی چون سرعتش بزور تا 1 2 مگ میرسه ولی روزایی که تعطیل نیست سرعتش خوبه !
من 4gایرانسل با یه گوشی هواوی که ساخت 2.3سال پیشه 45گیگ با3gهم 30.35گیگ گرفتم تو 3ساعت
ولی دوستم با مودم 4gنتونست15گیگ بیشتر بگیره
پس بیشتر بستگی به منطقه داره.مثلا برا من حتی تو بالکن یا پشت بوم سرعت بهتر از اتاق خوابه:D
نمیدونم برام جای سواله A5 2016 هم دارم اون سرعتش از S6داداشم بهتره ، شلوغی هم تاثیر داره !

• Like
Reactions: NINJѦ

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر