بحث و تبادل نظر در مورد اینترنت 3G,4G اپراتورهای موبایل

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617
اینجا همه دارن از 4g و 3g تعریف میکنن، اومدم یه 3g شبانه همراه اول گرفتم سرعت به زور به 250 کیلوبایت میرسید تازه کلی هم نوسان داشت.
امکان داره چون اینترنت موبایل رو با کامپیوتر شیر کردم سرعت افت کرده باشه؟
1 مگ مخابرات دارم زور بزنه شبی 2 گیگ دانلود کنه. حالم دیگه به هم میخوره دیگه از اینترنت ذغالی
ممكنه بسته الفا رو فعال كرده باشين، يا اينكه جايى كه هستين براى اينترنت خوب انتن نميده. غير از اين دو نبايد دليل ديگه اى داشته باشه. هيچ ربطى به شير كردن با پى سى نداره.
------------
دوستان اينترنت نامحدود ١ شب تا ١١ صبح همراه اول دوبار فعال شده. خداروشكر^:)^

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: JAVAD20

JAVAD20

کاربر سایت
Dec 20, 2012
555
نام
Javad
ممكنه بسته الفا رو فعال كرده باشين، يا اينكه جايى كه هستين براى اينترنت خوب انتن نميده. غير از اين دو نبايد دليل ديگه اى داشته باشه. هيچ ربطى به شير كردن با پى سى نداره.
------------
دوستان اينترنت نامحدود ١ شب تا ١١ صبح همراه اول دوبار فعال شده. خداروشكر^:)^
اسمش اگه اشتباه نکنم نوترینو بود، فرقی هم داره با الفا؟
انتن موبایل هم 5 خطش پره

• Like
Reactions: edler_edward

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617
اسمش اگه اشتباه نکنم نوترینو بود، فرقی هم داره با الفا؟
انتن موبایل هم 5 خطش پره
حقيقتش نوترينو رو نميدونم دقيقا چيكار ميكنه:D ولى وقتى ستاره صد مربع ميزنى يه الفا هست يه الفا+ اون الفاهه سرعتش كمتره ولى الفا+ اگه منطقه اى كه هستين ٣جى ساپورت كنه بايد حداقل ٧٠٠ كيلوبايت برثانيه دان كنه. من ١مگ دانلود ميكنم، بچه ها بيشتر هم گزارش دادن. يه طرح نامحدود هم داره اون با ستاره هزار مربع فعال ميشه كه شبانه است تقريبا و اون ديگه با بيشترين سرعت بستگى به منطقه اى كه هستين دانلود ميكنه. شما توجه كنين كنار خط تلفن بنويسه 3G ، ممكنه جايى باشين خطتون پر باشه ولى 3G رو ساپورت نكنه. خيلى بستگى به منطقه اى كه هستين داره.
اينو هم بد نيست بگم نامحدود همراه اول ، نامحدود نيست بستگى به طرح فكر كنم يكى ٢٠ گيگه يكى ٥٠ گيگ سقف دانلود.
آقا اگه شما لطف کنید و سرعت اینترنت بندرعباس رو اگه دقیقش رو میدونید بگید خیلی ممنون میشم.من بندرعباس هستم ولی از اطرافیان کسی استفاده نمیکنه برای همین اصلا اطلاع ندارم...
منم بندرعباسم:D
طرفاى سه راه دلگشا، 4g ميانگين ٥ مگ برثانيه و 3g هم همون يك مگ كه نصف شب تا يكو دويست ميرسه. اما مثلا يكى ٣ كوچه پايينتر از ما بود ميگفت سرعتش كمتره. نميدونم چطوريه دقيقا!

آخرین ویرایش:

GHOST OF SPART

کاربر سایت
May 28, 2011
261
من خودم همراه اول دارم و هم ایرانسل ؛ اینترنت خونگیم آسیاتک 6 مگ هست و از طرفی هم از اینترنت 12 مگ صبانت پدرم هم استفاده میکنم . از اینترنت همراه اول استفاده ای نکردم ولی بقیش چرا ... شرح سرعت به این شکل هست
12 مگ صبانت : 700kb~
6 مگ آسیاتک : 600kb~
4g ابرانسل ( شبانت نامحدود ) : 4mb - 7mb [ ولی معمولا سرعت دنلود 5 هست ]

اضافه کنم که این سرعت ها در شهر مشهد هست و پسر عمم که بندر عباس زندگی میکنه با سرعتی متفاوت دانلود میکنه
آقا اگه شما لطف کنید و سرعت اینترنت بندرعباس رو اگه دقیقش رو میدونید بگید خیلی ممنون میشم.من بندرعباس هستم ولی از اطرافیان کسی استفاده نمیکنه برای همین اصلا اطلاع ندارم...

• Like
Reactions: edler_edward

MO021

فروشنده
May 23, 2013
467
نام
Morteza
اقا راهی نیست با مودم d100 نات تایپه دو بگیریم؟
اصن نات تایپ به چی بستگی داره؟ من با مودم tp link adsl دو میگرفتم راهی نداره این دوتا مودم رو بهم وصل کنم که نات تایپه 2 بگیرم؟

Big-Boss

کاربر سایت
Nov 11, 2006
1
از دوستان کسی TD LTE ایرانسل داره که تست Nat Type بگیره و بگه نت 2 میگیره یا 3 ؟
سلام به همگی
من اینترنت td-lte ایرانسل رو گرفتم و تست سرعت هم از حدود 12 تا 20 مگابیت بهم میده
اما مشکلی که دارم اینه که روی ps4 بهم naty type 3 میده، خیلی روش های مختلفی رو امتحان کردم، مثل آی پی دستی، DNS، DMZ و ...
ولی هنوز نتونستم NAT TYPE 2 یا 1 بگیرم
البته آنلاین میتونم بازی کنم اما پیدا کردن حریف خیلی طول میکشه
یه مشکل دیگه هم اینکه توی TEST CONNECTION سرعتم خیلی پایینه، بین 1 تا 2 مگابیت نهایتا، ولی رو کامپیوتر بین 12 تا 20 مگابیت هست
اگه دوستان راه حلی دارن یا به این مشکل برخوردن ممنون میشم راهنمایی کنن

Medusa

کاربر سایت
Jul 6, 2008
2,729
نام
Javad
سلام به همگی
من اینترنت td-lte ایرانسل رو گرفتم و تست سرعت هم از حدود 12 تا 20 مگابیت بهم میده
اما مشکلی که دارم اینه که روی ps4 بهم naty type 3 میده، خیلی روش های مختلفی رو امتحان کردم، مثل آی پی دستی، DNS، DMZ و ...
یه مشکل دیگه هم اینکه توی TEST CONNECTION سرعتم خیلی پایینه، بین 1 تا 2 مگابیت نهایتا، ولی رو کامپیوتر بین 12 تا 20 مگابیت هست
داخل پارتی هم نمیشه باهاش رفت :|

MO021

فروشنده
May 23, 2013
467
نام
Morteza
سلام
دوستان برای بسته های شبانه ایرانسل امکانش هست دو تا بسته شبانه رو همزمان فعال کرد یا باید یکی رو استفاده کنیم تموم شد بعدی رو بزنیم؟
من میخوام دو تا 3 ساعته نامحدود بگیرم میشه همون اول سیم کارت رو 4 تومن شارژ کرد دو تا سه ساعته بگیرم که بشه 6 ساعت یا باید یه سه ساعته تموم بشه بعد یکی دیگه فعال کنم؟

sendo

کاربر سایت
Jul 15, 2015
2,101
نام
سالار
سلام
دوستان برای بسته های شبانه ایرانسل امکانش هست دو تا بسته شبانه رو همزمان فعال کرد یا باید یکی رو استفاده کنیم تموم شد بعدی رو بزنیم؟
من میخوام دو تا 3 ساعته نامحدود بگیرم میشه همون اول سیم کارت رو 4 تومن شارژ کرد دو تا سه ساعته بگیرم که بشه 6 ساعت یا باید یه سه ساعته تموم بشه بعد یکی دیگه فعال کنم؟
من فک میکردم میشه ولی نه نمیشه :D
باید صب کنی تایمش تموم شه بعد فعال کنی

GPSY

کاربر سایت
Dec 30, 2010
2,009
نام
اسماعیل
یعنی خدایی واژه دزد واسه این نامردا کمه باید یه چی فرا تر از دزد وصف بشه!!بسته 200 مگ همراه اول خریدم(پیامکش اومد حجم هم چک شد)بعد از اینکه 5-6 سایت باز کردم دیدم تموم شده شارژمم نوش جونش کرده بود!!تازه قرار بود 100 مگ شبانه هم بده ولی چون روزانه ش تموم شد شبانه رو هم بالا کشید!همینطور ک تو شوک بودم باورم نمیشد شب ساعت 3 اینا بود گفتم بزار تست کنم شاید شبانه حجممو واقعا نخوردن و یه پیج ک باز کردم برگشتم دیدم از شارژم کم نشده خواستم برم چن سایتو چک کنم دیدم نمیره متوجه شدم بله شارژم بازم 0 شده!!!خدایی چه هیزم تری فروختیم یه مشت دزد دورمون رو گرفتن!!!تموم کنید والا جر و واجر شدیم از بس سرمون کلاه رفت از همه جهات!:\

sent from my C5503 using Tapatalk

• Like
Reactions: Ƥ.s.Y.c.H.o

presfn

کاربر سایت
Aug 26, 2009
193
سلام به همگی
سلام
شما با td-lte با سرورهای اروپای غربی چه پینگی اغلب میگیرید ؟
در ضمن برای تغییر نت تایپ توی نت یه جا خوندم شما باید پروتهایی که بازی برای ارتباط ازشون استفاده میکنه رو توی مودم خودتون باز کنید اصطلاحا بهش port forwarding میگن
نت تایپ ۳ معنیش اینه که تعداد فایروال های زیادی تو مسیر هست شما اگه با خاموش کردن همه ی فایروال هایی که تو مسیر هستند هم امتحان کنید ولی بهترین راه port forwarding هست
بازم سوالی بود در خدمتم

MO021

فروشنده
May 23, 2013
467
نام
Morteza
سلام
شما با td-lte با سرورهای اروپای غربی چه پینگی اغلب میگیرید ؟
در ضمن برای تغییر نت تایپ توی نت یه جا خوندم شما باید پروتهایی که بازی برای ارتباط ازشون استفاده میکنه رو توی مودم خودتون باز کنید اصطلاحا بهش port forwarding میگن
نت تایپ ۳ معنیش اینه که تعداد فایروال های زیادی تو مسیر هست شما اگه با خاموش کردن همه ی فایروال هایی که تو مسیر هستند هم امتحان کنید ولی بهترین راه port forwarding هست
بازم سوالی بود در خدمتم
دوست عزیز منم مشکل همون دوستمون رو دارم. پورت هایی که سونی گفته بود رو فوروارد کردم و فایروال مودم رو هم خاموش کردم ولی تغییری نکرد. مودم من d-100 ایرانسل هست.
پینگ من با سرورهای اروپایی تقریبا 100-180 هست و تو بازی بتلفید توی انتخاب سرورها سه خط سبز رو برای پینگ نشون میده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر