بحث و تبادل نظر در مورد اینترنت 3G,4G اپراتورهای موبایل

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,299
نام
مهدی
با سلام دوستان من یه بسته دانلود شبانه (۱ شب تا ۱۱ ظهر با حد منصفانه ۴۵۰ گیگ )همراه اول خریدم ولی دوستان هرچی به سامانه *۱۰۰۰*۰# یا *۱۰۰*۰# یا به ۸۰۸۰ پیام میزنم حجم باقی مونده رو نمیگه و sms میاد که سرویسی برای شما فعال نیست ولی توی اپلیکشن همراه من نشون میده چه مقدار مصرف شده . برای شما ها هم اینطوریه ؟؟؟

یه سوال دیگه این ۴۵۰ گیگ بین المللی هست یا نه داخلی ۴۵۰ گیگ و بینالمللیش میشه ۲۲۵ گیگ ؟؟؟

(به ۹۹۹۰ زنگ میزنی فقط میگن حجم که تایین کرده و از باقیش اطلاع ندارن )
سلام.من خطم ثابت هست.وقتی نامحدود 1 شب تا 11 صبح فعال میکنم نه توی اپلیکیشن همراه من چیزی مینویسه نه از طریق sms دادن چیزی میگه نه با کد دستوری کاری میکنه.فقط تا میخرمش میگه برای شما فعال شد همین ولی واسه همه بسته جز به جز با sms همه چیزو توضیح میده.
در مورد حجم نامحدود هم زده 50 گیگ ولی من بیشترش رو هم دانلود کردم و مشکلی نبود و روی قبضمم چیزی نیومد پس فکر نکنم محدودیت خاصی داشته باشه !

OLD SNAKE_BIG BOSS

کاربر سایت
Jan 4, 2008
202
نام
snake
سلام.من خطم ثابت هست.وقتی نامحدود 1 شب تا 11 صبح فعال میکنم نه توی اپلیکیشن همراه من چیزی مینویسه نه از طریق sms دادن چیزی میگه نه با کد دستوری کاری میکنه.فقط تا میخرمش میگه برای شما فعال شد همین ولی واسه همه بسته جز به جز با sms همه چیزو توضیح میده.
در مورد حجم نامحدود هم زده 50 گیگ ولی من بیشترش رو هم دانلود کردم و مشکلی نبود و روی قبضمم چیزی نیومد پس فکر نکنم محدودیت خاصی داشته باشه !

دقیقا من هم مثل شمام خطم ثابت هستش و هیچی نمیاد که چه مقدار مصرف کردی فقط تو برنامه همراه من نشون میده .

• Like
Reactions: ps34

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,299
نام
مهدی
من بسته همراه اول گرفتم
اما با مودم یک خط آنتن میده
کسی مشکلی نداره با همراه اول؟!

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
سلام.مودم های همراه اول کانفینگ میخوان؟؟؟
دقیقا من هم مثل شمام خطم ثابت هستش و هیچی نمیاد که چه مقدار مصرف کردی فقط تو برنامه همراه من نشون میده .
حالا باز خوبه شما میگی توی همراه من بهتون نشون میده ولی برا من همونم نشون نمیده :D

• Like
Reactions: SleepyTurtel

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,358
نام
بابک
سلام.مودم های همراه اول کانفینگ میخوان؟؟؟

حالا باز خوبه شما میگی توی همراه من بهتون نشون میده ولی برا من همونم نشون نمیده :D
فکر نکنم
من تا همین یک ماه پیش راحت دانلود میکردم
الآنم با ایرانسل مشکلی ندارم

• Like

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,299
نام
مهدی
فکر نکنم
من تا همین یک ماه پیش راحت دانلود میکردم
الآنم با ایرانسل مشکلی ندارم

یعنی من مودم بخرم بعد سیم کارت رو راحت بزارم‌ داخلش کار بعد دیگه بدون هیچ تنظیماتی دانلود کنم؟؟؟

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,358
نام
بابک
یعنی من مودم بخرم بعد سیم کارت رو راحت بزارم‌ داخلش کار بعد دیگه بدون هیچ تنظیماتی دانلود کنم؟؟؟
تنظیمات منظورت چیه؟
من نمیخواستم با گوشی هات اسپات کنم واسه همین مودم خریدم سیم‌کارت میندازم استفاده میکنم
اگه منظورت به تنظیمات اینترنت هر اپراتوره
واسه من دیفالت هر سیمکارتی که میندازی بالا میاره
اما اگرم نیاره از تو تنظیمات خود مودم میشه تنظیمش کرد

• Like

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,299
نام
مهدی
تنظیمات منظورت چیه؟
من نمیخواستم با گوشی هات اسپات کنم واسه همین مودم خریدم سیم‌کارت میندازم استفاده میکنم
اگه منظورت به تنظیمات اینترنت هر اپراتوره
واسه من دیفالت هر سیمکارتی که میندازی بالا میاره
اما اگرم نیاره از تو تنظیمات خود مودم میشه تنظیمش کرد

همون دیفالت منظورم بود.من همیشه هات اسپات میکنم هیچ مشکلی هم نداره فقط گوشی گرم میکنه.شما دلیل خاصی داشت مودم گرفتی و دیگه نخواستی هات اسپات کنی؟؟

• Like

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,358
نام
بابک
همون دیفالت منظورم بود.من همیشه هات اسپات میکنم هیچ مشکلی هم نداره فقط گوشی گرم میکنه.شما دلیل خاصی داشت مودم گرفتی و دیگه نخواستی هات اسپات کنی؟؟
با گوشی زیاد کار میکنم دیگه نخواستم هات اسپات کنم (بخاطر نوتیفیکیشنای برنامه ها)
یعنی از همون اولشم هات اسپات نکردم
مودم آنتن داره،کلا راه دست تره
بنظرم کسایی که با اینترنت سیم‌کارت بازی میکنن یه مودم داشته باشن خوبه

• Like

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,299
نام
مهدی
با گوشی زیاد کار میکنم دیگه نخواستم هات اسپات کنم (بخاطر نوتیفیکیشنای برنامه ها)
یعنی از همون اولشم هات اسپات نکردم
مودم آنتن داره،کلا راه دست تره
بنظرم کسایی که با اینترنت سیم‌کارت بازی میکنن یه مودم داشته باشن خوبه

اره برا بازی که قطعا باید مودم داشت.من با خط ثابت isp شاتل بازی میکنم ولی با همراه اول دانلود میکنم.فقط واسه دانلود هات اسپات میکنم وگرنه واس بازی که نه همون مودم شاتل

• Like

SHAYAN1999

کاربر سایت
Sep 19, 2014
1,342
اره برا بازی که قطعا باید مودم داشت.من با خط ثابت isp شاتل بازی میکنم ولی با همراه اول دانلود میکنم.فقط واسه دانلود هات اسپات میکنم وگرنه واس بازی که نه همون مودم شاتل
هات اسپات برای باتری گوشی ضرر داره
اگه میتونی از usb tethering استفاده کن یا با گوشی دانلود کن بعد منتقل کن

• Like

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
آقا من مشکل اساسی دارم با 4G
من گوشیم 3G هست و کلا چند وقته از دانلود رایگان ۳-۷ همراه اول استفاده میکنم و مشکلی ندارم
ولی دیشب با گوشی 4G دوستان دانلود کردم ،اولا که نمیدونم چرا سیستم موقع دانلود کند میشد ! شاید بخاطر اینکه چندتا پارت باهم میگرفت
بعدش هی نت قطع میشد ! گزینه USB Tethering عیرفعال میشد و باید سیستم رو ریست میکردم تا درست میشد !!!
انگار یکی نشسته بود قشنگ داشت کرم میریخت ! من واقعا موندم چطور کانکشنی که موقع وصل کردن گوشی با USB Tethering به PC درست میشه ،هی هنگ میکرد و کار نمیکرد ،حتی گوشی رو از کابل میکشیدم روی کانکشن علامت قرمز نمیومد و همونجوری مونده بود !

Madridista

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,881
نام
حسين
دو روزه TD-LTE ایرانسل دقیقا تو همون نقطه ای که فول انتن بود و هیچ مشکلی نداشت کلا بدون انتن شده و تغییر مکان مودم و ریست کردن هم فایده ای نداره و کلا دیگه انتن نمیده ! این مشکل رو کسی داشته ؟!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر