بحث و تبادل نظر در مورد اینترنت 3G,4G اپراتورهای موبایل

hunter76

کاربر سایت
Jun 1, 2014
320
نام
Ahmadreza
چند روز پیش که نت ایرانسل زدم سرعتش اوکی بود مثه همیشه حالا صب پا میشم ببینم چه جوریاس .. ولی فکر نکنم ایرانسل بسته هاشو تغییری بده چون بسته هاش سقف دانلود داره ولی خب انگل اول (چون ناراضیم ازش بدجور اینجوری میگم) بسته هاش سقف دانلود نداشتن .. مبین نتم که 1 ترابایت چون مفت داشت میداد به ملت بهش گیر دادن !

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
چند روز پیش که نت ایرانسل زدم سرعتش اوکی بود مثه همیشه حالا صب پا میشم ببینم چه جوریاس .. ولی فکر نکنم ایرانسل بسته هاشو تغییری بده چون بسته هاش سقف دانلود داره ولی خب انگل اول (چون ناراضیم ازش بدجور اینجوری میگم) بسته هاش سقف دانلود نداشتن .. مبین نتم که 1 ترابایت چون مفت داشت میداد به ملت بهش گیر دادن !
اگه ایرانسل سقف دانلود داره همراه اول بیشتر سقف داشت شبانه یک روزش 20 گیگ محدودیت داشت که البته ماهانه 1تا11 بالای 100 گیگ تونستم توی یک شب دان کنم باهاش ولی درکل مثل ایرانسل محدودیت داشت

hunter76

کاربر سایت
Jun 1, 2014
320
نام
Ahmadreza
اگه ایرانسل سقف دانلود داره همراه اول بیشتر سقف داشت شبانه یک روزش 20 گیگ محدودیت داشت که البته ماهانه 1تا11 بالای 100 گیگ تونستم توی یک شب دان کنم باهاش ولی درکل مثل ایرانسل محدودیت داشت
همین دیگه اون بسته ی 2 تا 7 صبح ک شما میگی 20 گیگ میشد دان کرد احتمال زیاد برمیگرده ولی اون 1 تا 11 احتمال برگشتش کمه اینجوری که معلومه !

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
همین دیگه اون بسته ی 2 تا 7 صبح ک شما میگی 20 گیگ میشد دان کرد احتمال زیاد برمیگرده ولی اون 1 تا 11 احتمال برگشتش کمه اینجوری که معلومه !

ربطی نداره که چون حجمش کمه احتمالش زیاده برگرده چون حجمش زیاده برنمیگرده
توی ایرانسل هم خیلیا دوتا بسته میزنن و اگه سرعتشون خوب باشه میتونن کل اون 120 گیگ رو دانلود کنن
کلا گفتن باید نامحدود حذف بشه و تمام اپراتور ها ملزم به رعایتش هستن
بهرحال باید صبر کنیم ببینیم چکار میکنن

• Like
Reactions: hunter76

Shazem

کاربر سایت
Dec 3, 2013
316
نام
Ali
افت سرعت ایرانسل به نظرم بخاطر ماه رمضون هست. بیشتر مردم تا اذان صبح بیدار هستن و از اینترنت استفاده میکنن.البته که این مشکل زیر ساخت هست که مصرف کننده زیاد میشه اپراتور کم میاره :)
خودم تست کردم معمولا تو ناحیه ی ما قبل ماه رمضون 1.5 میگرفتم. توی ماه رمضون تا قبل اذان صبح بزور بالای 200 کیلو بایت میره ولی بعد از اذان صبح بین 700 تا 1 مگ هست. که البته میزارم بعد اذان صبح دانلود میکنم چون قبلش پیر میشم تا فایل دانلود بشه. به نظرم بعد از ماه رمضون شرایط سرعت به حالت عادی خودش برگرده

Sent from my iPhone using Tapatalk

• Like
Reactions: Ƥ.s.Y.c.H.o

BMW_M3

کاربر سایت
Jan 15, 2016
45
یعنی .... توی ذهنیشتون, چه فکری کردن آخه به شخصه فکر میکنم زیر سر این شرکت های Adsl باشه چون خیلی وقته کار کاسبیشون کساد شده بود.
همراه اول بسته های اینترنت نامحدود شبانه را حذف کرد
سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات رادیویی ابلاغیه ای به اپراتورها ارسال کرده که بر اساس آن ملزم به تغییر و حذف برخی از بسته های خود می شوند. حال همراه اول نیز خبر می دهد که بر همین اساس، در برخی از بسته ها تغییر ایجاد کرده و بسته های شبانه نامحدود خود را نیز حذف کرده است.

اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران در اطلاعیه ای اعلام کرد: «پيرو ابلاغ مصوبه ۲۴۹ سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات رادیویی در خصوص رعايت كف قيمت بسته های اينترنت، کلیه اپراتورهای تلفن همراه کشور موظف به حذف يا تغيير برخی بسته های اينترنت خود شده‌ اند.»

حال همراه اول گزارش می دهد که از روز سه شنبه ۳۰ خرداد ماه بسته های اینترنت خود را با تغییراتی همراه کرده که شامل تغییر حجم شبانه بسته های آلفا و آلفا+ (۴ بسته)، توقف فروش بسته های نامحدود شبانه در *۱۰۰۰# (۶ بسته) و توقف فروش بسته های محدود شبانه (۳ بسته) می شود.
قیمت هیچ کدام از بسته های موجود قابل انتخاب، تغییری نکرده و تنها حجم هدیه شبانه بسته ها عوض شده تا با مصوبه ۲۴۹ سازمان تنظيم مقررات هماهنگی پیدا کند.
گفتنی است مشترکینی که در حال حاضر مشغول استفاده از بسته های حذف شده هستند، تا پایان زمان و یا حجم بسته فعلی، اجازه استفاده از آن را داشته و پس از اتمام حجم یا زمان، امکان خرید مجدد بسته های حذف شده را نداشته و پیشنهادات جدیدی دریافت می کنند.

hunter76

کاربر سایت
Jun 1, 2014
320
نام
Ahmadreza
سره صبحي پاشدم نت ايرانسل تست كردم ..سرعتش بين ٢.٥ تا ٣ مگ بود كه هميشه ٥ شنبه ها همينطوره به خاطر جمعه كه تعطيله .
منطقه ي ما فعلا نتش اوكيه خداروشكر

SAGAD

کاربر سایت
Nov 1, 2007
2,476
دقیقا هرچی هست زیر سر این شرکت های adsl بی همه چیزه ....... نون این بردیه بود گیگ 3.5-4 هزار میدادن به ملت دزدی از این بزرگترم میشه مگه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر