paradise وارد می شود GTX 660 Ti

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
منظورش این هست که تو pci 2افت فریم داره یا نه
تقریبا نه! اگرم داشته باشه زیر 5 فریم! که قابل چشم پوشی هست!

دوستان 2 تا gtx 660 ti به صورت sli بیشتر از یک gtx 680 فریم میده ؟

بله خیلی بیشتر فریم میده! در پست قبلی گفتم که خودم میخوام دوتا 660 بخرم! قیمتش در حدود یدونه 670 میشه اما بسیار قوی تر از 670 و 680 میشه! با اورکلاکشون میتونی نزدیک قدرت 690 هم بشی!

Ram1n

다이나 밋
ناظم انجمن
Jul 5, 2007
6,560
نام
رامین
اقا این کارت روی اسلات pci ex3 نصب میشه که الان فقط روی چیپ x79 موجوده یعنی باید کل سیستم ارتقا بدی تا بتونی ازش استفاده کنید!
کسایی که کارت سری 500 دارن حواسشون باشه درگاهی اون pci ex2*16بوده و نمیشه سری 600 روی اونها نصب بشه.
خیر اجباری در کار نیست ، PCIE 3.0 بودن این کارتا فعلا فقط و فقط جنبه ی تبلیغاتی داره چون تفاوت کارایی ناچیزه PCIE 3.0 با نسخه ی 2.0 تو سریعترین کارتای موجود مثل GTX690 , GTX680 یا HD7970 تائید شده !
طبق تحقیقات من تفاوت بسیار ناچیزه چون intelو amd خودشون برای این تکنولوژی اماده نکردن الان در بهترین حالت x79 به 5gt/s میرسه ولی pci ex 3 باید به 8gt/s برسه.
طبق اخرین خبر خود انودیا باید اپدیت بایاس 680 رو به حالت pci ex 2 برگردونده.
اینم یه مقایسه بین pci ex v2 و 3
NVIDIA GeForce GTX 690 Review - Page 25
دقیقا کجا این خبر اومده ؟!
PCIE 3.0 یه قابلیت سخت افزاری هستش نه نرمافزاری که بایوس بخواد بینشون سوییچ کنه !

آخرین ویرایش:

djnileh

کاربر سایت
Dec 29, 2010
42
طبق تحقیقات من تفاوت بسیار ناچیزه چون intelو amd خودشون برای این تکنولوژی اماده نکردن الان در بهترین حالت x79 به 5gt/s میرسه ولی pci ex 3 باید به 8gt/s برسه.
طبق اخرین خبر خود انودیا باید اپدیت بایاس 680 رو به حالت pci ex 2 برگردونده.
اینم یه مقایسه بین pci ex v2 و 3
NVIDIA GeForce GTX 690 Review - Page 25

Optimus Prime

کاربر سایت
Sep 18, 2011
1,245
نام
ALEX
اگه 660 قیمتش مناسب باشه برا کسایی که میخوان با هزینه کم تجربه خوبی داشته باشن بد نیست.
AnandTech - Bench - GPU12
ولی با توجه به اینکه 680 قیمتش نزدیک 1800 خواهد بود، به نظر من 580 sli انتخاب موجهتری هستش. مخصوصا از یه برند خوب
AnandTech - Bench - GPU12

XENOS

کاربر سایت
Oct 22, 2005
426
تراشه اي كه بيشترين تفاوتش با gtx 670 يك ميليون و چند ده هزار تومني تنها در كنترلر حافظه ضعيف تر شدش هست كه بموجب اون پهناي باند حافظش ٣٣ درصد بازده اي كمتري نسبت به ٦٧٠ تحويل ميده اما با١٠٠ دلار ارزونتر بودن و عملكرد قابل قبولش و البته پتانسيل اوركلاكينك قابل توجش(بسته به برند، كارت در اكثريت factory overclock شده) ميتونه حتي اين فاصله عملكردي رو در پهناي باند ضعيفتر از اين طريق جبران كنه,پس ما با پر سرو صدا ترين و شايد محبوب ترين محصول از سري ٦٠٠ از nvidia مواجه هستيم.

Last edited by a moderator:

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,945
نام
حسین
تراشه اي كه بيشترين تفاوتش با gtx 670 يك ميليون و چند ده هزار تومني تنها در كنترلر حافظه ضعيف تر شدش هست كه بموجب اون پهناي باند حافظش ٣٣ درصد بازده اي كمتري نسبت به ٦٧٠ تحويل ميده اما با١٠٠ دلار ارزونتر بودن و عملكرد قابل قبولش و البته پتانسيل اوركلاكينك قابل توجش(بسته به برند، كارت در اكثريت factory overclock شده) ميتونه حتي اين فاصله عملكردي رو در پهناي باند ضعيفتر از اين طريق جبران كنه,پس ما با پر سرو صدا ترين و شايد محبوب ترين محصول از سري ٦٠٠ از nvidia مواجه هستيم.

nدقیقا می تونه با توجه به مشخصات و بنچمارک ها بهترین و محبوبترین محصول سری 6 باشه

systemman

کاربر سایت
Sep 1, 2012
62
نام
Arian
امیدوارم بیخود قیمتش رو بالا نبرند و دست ما فقیر فقرا هم برسه .من اول دنبال 690 بودم ولی قیمتشو کهد عزیزان گفتن .دیدم کارت من نیست

اگر این کارت رو با قیمت منصفانه توی بازار ایران عرضه کنن از عهدم بر میاد تهیش کنم

erfan_021

کاربر سایت
Aug 26, 2010
353
نام
مـحـمـد
رفیقا من بدجور تو فکر sli کردن این کارتم منتها pci 2 دارم
میخوام بدونم اگه اینو رو PCi 2 بذاریم چقدر به نظرتون از بازدهیش کم میکنه ؟

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,945
نام
حسین
خریدش الان اشتباهه! خیلی خیلی گرونه!

با این وضعیت دلار که اره!
مگر اینکه بگی از اونور برات بیاره :> :>

یک بنچمارک جالب پیدا کردم تو کرایسیس 2 همه چی تا اخر 580 را له کرده
یا تو مکس پین حتی 670 را هم گرفته :-o[h=1]ASUS GeForce GTX 660 Ti Direct CU II 2 GB[/h]
چه غولی هست برا خودش

crysis2_1920_1200.gif
maxpayne3_1280_800.gif

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر