معرفی بزرگی در رابطه با Castlevania: Lords of Shadow 2 در راه است

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا

Castlevania: Lords of Shadow 2 با معرفی ناگهانی خود در E3 امسال و همچنین نمایشی از تریلر این بازی، باعث شگفتی همگان شد. نمایشی که به خوبی همه ابعاد یک نابودی بزرگ را به تصویر کشید.
صد البته آن تریلر یک CGI بود ولی جالب خواهد بود وقتی که بتوان داخل بازی چگونه خواهد بود.

با توجه به این که عنوان قبلی یک بازی عالی به شما می رود، کمتر از این انتظار نمی رود که این عنوان هم از تکستچرهای عالی عنوان نخست بی بهره باشد، اگرچه عنوان اول کمی خطی بود.

با تمامی این اوصاف، امروز معرفی بزرگی در رابطه با Castlevania: Lords of Shadow 2 در جریان است. David Cox، تهیه کننده بازی در صفحه Twitter خود از این معرفی خبر داده است:

Dave Cox ‏@CastlevaniaLOS

Big Castlevania: Lords of Shadow 2 announcement later today
icon_smile.gif
#finally

منبع

RED_BEARD39

Ghost of Sparta
کاربر سایت
May 16, 2009
6,360
نام
Ǝـــحـــســـان
تقریبا بیشتر نسخه ها رو انجام دادم اما یکدومش رو هم تموم نکردم.:D
به شدت منتظر هست.:laughing::clap:

soorena

کاربر سایت
Nov 9, 2009
2,694
نام
علی
به شدت با این بازی حال میکنم و منتظر خبرهای داغ ازین بازی هستم اگه یه تریلر نشون بدن که واقعا عالی میشه

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
یعنی یه کار فوق العاده عجیب بود از کونامی! من که خودم تا چندین سال فقط کابوسشو میبینم:-o>:d<
کونامی حالا که تو داری لطف میکنی، قربون دستت شماره اول و Downpour رو هم بزن ما دیگه چیزی نمیخواییم ازت!>:d<

Red V

کاربر سایت
Sep 19, 2010
2,641
نام
وحيد
خيلي خيلي عجيب هست همچين كاري !!! چون اصولا كونامي هيچوقت رو PC بازي نميده !! حالا دليل اينكه اين نسخه ميخواد بياد رو PC ديگه خدا ميدونه چي هست !!!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر