هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

Young Tiger

کاربر سایت
Apr 22, 2013
686
نام
li@
کنسول فت هست؟ معمولا حرارت موجب مشکلاتی میشه مثل از بین رفتن اتصالات و عموامل دیگه ای مثل عملکرد نامناسب بخش تغذیه میتونه به تراشه آسیب بزنه
اسلیمه ...الان دومین باره این طوری میشه

• Like
Reactions: se.phi.roth

Young Tiger

کاربر سایت
Apr 22, 2013
686
نام
li@
احتمالا جایی قرار میدی تهویه هوای مناسب نداره
در ضمن سعی کن افقی بزاری
چند ساعت پشت سرهم بازی کردی اینجوری شد؟
نمیدونم یه سال هم پیش این طوری شد . روزی 6 ساعت

آخرین ویرایش:
  • Like

Sony+

کاربر سایت
Mar 22, 2015
543
دوستان من وقتی 720 میذارم همه چیز اکی هستش ولی وقتی 1080 میذارم هی قطع و وصل میشه.و بعضا صفحه کوچک میشود و برفک پخش میکنه.مشکل از کجاست؟تو بازی god of war هم وقتی استارت میزنم و تو منو آپگریت شمشیر میرم اول تار هستشو تو دو تا سه ثانیه یهو شفاف میشه.قبلا روی 32 اینچ بازی میکردم اینا تو چشم نبودند ولی الان تلویزیون بزرگتر خریدم و به اون وصل میکنم و تو چشمم هستش.

• Like

sajad-tnt

کاربر سایت
Aug 17, 2010
895
نام
سجاد
سلام دوستان.ps3 قابلیت rsume دانلودها رو نداره؟!
اینترنت ایرانسل رو هات اسپات کردم ولی سرعت خیلی پایینه.روی ps4 اینطوری نیست.
سلام.
قابلیت ادامه داره دوست عزیزم...فقط کافیه استور رو باز کنید و به قسمت دانلودها مراجعه کنید.
سپس بازی موردنظر رو انتخاب و کنید...توی صفحه ای که بازی داره دانلود میشه یک گذینه Background Download هست که باید انتخابش کنید.
سپس بازی شما توی منوی XMB میاد و با دکمه مثلث روی ایکن بازی میشه دانلود رو متوقف ویا ادامه داد.

mohsen2012

کاربر سایت
May 26, 2012
2,374
نام
mohsen
سلام.
قابلیت ادامه داره دوست عزیزم...فقط کافیه استور رو باز کنید و به قسمت دانلودها مراجعه کنید.
سپس بازی موردنظر رو انتخاب و کنید...توی صفحه ای که بازی داره دانلود میشه یک گذینه Background Download هست که باید انتخابش کنید.
سپس بازی شما توی منوی XMB میاد و با دکمه مثلث روی ایکن بازی میشه دانلود رو متوقف ویا ادامه داد.
والا داخل مدیریت دانلودها هست.من داخل استور نمیرفتم

• Like

YAKUZA_2

کاربر سایت
Nov 3, 2008
1,387
بچه ها یه سوال.به مسیر زیر طبق عکس که میرم EBOOT.BIN بعضی بازیا نیستن در حالیکه بر اساس آموزشها EBOOT.BIN بازیها باید اونجا باشه! جای دیگه ای از PS3 هست که این فایل وجود داشته باشه؟ چون میخوام EBOOT.BIN ساخته شده توسط یه نرم افزاری رو جایگزینش کنم.

JrFZz.jpg

یه سوال دیگه اینکه کسی جدیدا این روش چیت رو امتحان کرده؟ هر کاری کردم نشد!نویسنده هم دقیقا توضیح نداده که باید کدوم یکی از اینا رو در آخر بعنوان چیت کد استفاده کنیم؟ واینکه از داخل خود PC باید جایگزینش کنیم یا از داخل PS3؟

QBUxt.png

آموزش ساخت چیت برای بازی های مختلف PS3

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: che-jaleb

Minidraculla1

کاربر سایت
Feb 5, 2017
3
نام
مرتضی
سلام خسته نباشید

یه سوال تقریبا تکراری دارم

پلی استیشن ۳ فت یا اسلیم یا سوپر اسلیم؟

آلمان زندگی میکنم و دسترسی به هک ندارم و بازی ها رو اوریجینال میخرم ؛ اینکه بخوام فقط از روی دیسک بازی کنم دلیل میشه هارد دستگاهی ک میخرم برام مهم نباشه ظرفیتش؟ مصرفمم نهایتا ۳ ساعت در روزه خیلی به داغ شدن دستگاه های فت اهمیت نمیدم فقط میخوام بدونم تمام بازی ها رو میاره ؟ اگه اپدیت روز باشه؟ چون اینجا قیمت دستگاه فت خیلی پایینتره حدودا ۶۰ یورو میشه و من میخوام که چنتا از بازی هایش PS2 رو همون باهاش بازی کنم بخاطر همین فت میخوام بگیرم ؟ نظرتون چیه دوستان؟

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
سلام خسته نباشید

آلمان زندگی میکنم و دسترسی به هک ندارم و بازی ها رو اوریجینال میخرم ؛ اینکه بخوام فقط از روی دیسک بازی کنم دلیل میشه هارد دستگاهی ک میخرم برام مهم نباشه ظرفیتش؟ مصرفمم نهایتا ۳ ساعت در روزه خیلی به داغ شدن دستگاه های فت اهمیت نمیدم فقط میخوام بدونم تمام بازی ها رو میاره ؟ اگه اپدیت روز باشه؟ چون اینجا قیمت دستگاه فت خیلی پایینتره حدودا ۶۰ یورو میشه و من میخوام که چنتا از بازی هایش PS2 رو همون باهاش بازی کنم بخاطر همین فت میخوام بگیرم ؟ نظرتون چیه دوستان؟
سلام
ببین دوست من با این نوشته هایی که شما نوشته ای همون فت برات بهتره بله تمام بازی ها رو میاره و البته فقط بازی های پلی3 و در جریان بازی های پلی2 نیستم یک زمانی بود یک سیستمی داشت پلی3 فت که میشد بازی های اروجینال پلی2 رو اجرا کرد نمیدونم روی فت هنوز هست یا نه یکمی ریسکش بالاست شما میتوانی بازی های پلی 2 رو از استور خوده کنسول دیجیتالی بخری و نصب کنی روی هارد و به صورت اروجینال بازی کنی به نظر من چون ریسک فت خیلی بالاست مثلا داغ کردند یا صحفه قرمز امدند و غیره بهتر هست اسلیم بخری که خرج اتم زیاد نباشه یه هارد 500 گیگ هم بخر بذار روش و حالشو ببر ولی باز هم میل خودته هر جور راحتری

Sony+

کاربر سایت
Mar 22, 2015
543
سلام خسته نباشید

سوپراسلیم 250 برای شما بهترین گزینه هستش.و بازیها PS2 هم دیجیتالی تهیه و اجرا کنید.سمت فت نروید و اسلیم هم برای شما فرقی با سوپر اسلیم نداره.

Minidraculla1

کاربر سایت
Feb 5, 2017
3
نام
مرتضی
مرسی بابت نظرها
یه سوالی که جوابشو نگرفتم ... برای بازی کردن حتما چیزی باید نصب بشه که ضرورت داشته باشه من هارد ظرفیت بالا بگیرم یا اینکه میشه بازی ها رو فقط از روی خود دیسک بازی کرد بدون نیاز به هارد ؟

Link.Zelda

کاربر سایت
Dec 18, 2013
367
مرسی بابت نظرها
یه سوالی که جوابشو نگرفتم ... برای بازی کردن حتما چیزی باید نصب بشه که ضرورت داشته باشه من هارد ظرفیت بالا بگیرم یا اینکه میشه بازی ها رو فقط از روی خود دیسک بازی کرد بدون نیاز به هارد ؟
بله بازی های دیسکی هم قسمتیشون نصب میشه
با کمترین ظرفیت هم میشه همه بازی ها را با دیسک بازی کرد فقط باید برای بازی های دیگه هارد را خالی کنید
اما اگه بخواید از استور دانلود کنید باید ظرفیت هارد زیاد باشه
من سوپر اسلیم 12 گیگ دارم

Sony+

کاربر سایت
Mar 22, 2015
543
مرسی بابت نظرها
بازیهای دیسکی چیزی بین 200 مگابایت تا 4 گیگابایت رو نصب میکنند و کلیه سیوها و تنظیمات شما در هارد ذخیره میشه و بازیهای دیجیتال PS2 رو که دانلود کنید و بازیهای رایگان + همه رو هارد ذخیره میشن.
سوپر اسلیم کمتر گرم میکنه به خاطر نوع بلوری پلیرش مشکل کشنده دیسک پیدا نمیکنه و مصرف پایین برق داره.
بازم میگم همه اینها رو من در نظر گرفتم و به شما پیشنهاد میدم سوپراسلیم 250 گیگ تهیه کنید.
ما را هم از تجربیات خود بی نصیب نگذارید و بعد تهیه هم تعریف کنید برامون.
موفق باشید.

آخرین ویرایش:

Sony+

کاربر سایت
Mar 22, 2015
543
بله بازی های دیسکی هم قسمتیشون نصب میشه
با کمترین ظرفیت هم میشه همه بازی ها را با دیسک بازی کرد فقط باید برای بازی های دیگه هارد را خالی کنید
اما اگه بخواید از استور دانلود کنید باید ظرفیت هارد زیاد باشه
من سوپر اسلیم 12 گیگ دارم
12 گیگ سوپر اسلیم رو کپی خور کردید یا ارجینال هستش؟

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر