بحث در مورد بازی " گرشاسب: راز اژدها "

ir-dl

کاربر سایت
Oct 28, 2011
743
نام
علیرضا
..... طورگ در فرار از سپاهیان بی شمار دیوها گرز را در جنگل اژدها مخفی کرده و خود به دست دیوها کشته شد.... پدر گرشاسپ به دنبال گرز سفری را شروع کرد که نا تمام و نا موفق ماند....دیوها نیز برای پیدا کردن گرز ثریت در جنگل سکنی گزیده بودند. چه چیزی جلوی پیشروی دیوها را برای یافتن گرز می گرفت؟برای پیدا کردن جواب این سئوال گرشاسپ به همراه برادرش و شما در این بازی به جنگل اژدها می روید تا گرز را پیدا کنید اما ... (آیا موفق به پیدا کردن گرز می شوید؟)
f45d655575e97f094813cafeb5b8ded9_M.jpg

خب این بازی هم منتشر شد.
این بازی هم مثل انتقام 2 خرید پستیش موجوده. بازی به دو صورت موجوده پکیج 2CD پکیج این بازی دارای 2 حلقه سی دی - کارت قرعه کشی جوایز ویژه و دفترچه راهنما می باشد
--
پکیج DVD پکیج این بازی دارای 1 حلقه دی وی دی - کارت قرعه کشی جوایز ویژه و دفترچه راهنما می باشد .

آخرین ویرایش:

em_boys

کاربر سایت
Jan 6, 2010
44
اقا کسی تا حالا خریده ؟؟؟ ارزش 5000 تومن رو داره ؟ نسبت به قبلی پیشرفت داشته ؟؟ از سایت که بخریم این 5000 تومن هزینه ارسالشم هست یا هزینه ارسال و جدا میگیرن ؟؟

شاهزاده دَستان

کاربر سایت
Sep 18, 2011
538
دوستان من بازی رو همون روز اول عرضش خریدم و تموم کردم!

8 تا مرحلست اما مدت زمان گیم پلیش فکر میکنم از نسخه اول کمتر بود!

ارزش خریدن داره چون باگ هاش کمتر شده و صداگزاریشم فوق العاده است...

حتما بخرید (من ترکوندمش اینقدر هر مرحلش رو 10 بار بازی کردم :d)

em_boys

کاربر سایت
Jan 6, 2010
44
دوستان من بازی رو همون روز اول عرضش خریدم و تموم کردم!

8 تا مرحلست اما مدت زمان گیم پلیش فکر میکنم از نسخه اول کمتر بود!

ارزش خریدن داره چون باگ هاش کمتر شده و صداگزاریشم فوق العاده است...

حتما بخرید (من ترکوندمش اینقدر هر مرحلش رو 10 بار بازی کردم :d)

گیم پلی مثل قبلیه؟؟؟ یا بهتر شده ؟؟؟ جای دوربین و اینکه با موس تغییر نمیکر خیلی کنترل بازیو اعصاب خورد کن میکرد ؟؟؟

Kiti Neko

тесн теαм
کاربر سایت
Jun 1, 2011
1,602
نام
αмιг
اسم بازی رو هم که میبینم خندم میگیره: راز اژدها!:))
em_boys، بازی هایی هم داریم که دوربین رو نمیشه کنترل کرد و زیبا هستند؛ نکته اینه که کار رو باید داد دست کاردان! حالا اینا Free camera بذارن یا Stationary فرقی نمیکنه، خر همون خره فقط... .

Kasra-M

The phoenix must burn to emerge
کاربر سایت
Sep 15, 2010
1,659
نام
Kasra
اسم بازی رو هم که میبینم خندم میگیره: راز اژدها!:))
em_boys، بازی هایی هم داریم که دوربین رو نمیشه کنترل کرد و زیبا هستند؛ نکته اینه که کار رو باید داد دست کاردان! حالا اینا Free camera بذارن یا Stationary فرقی نمیکنه، خر همون خره فقط... .

اسمش انقدرا هم ضایع نیست. حالا اگر اسمش عصر اژدها (dragon age) بود نمیگفتید خنده داره.

Kiti Neko

тесн теαм
کاربر سایت
Jun 1, 2011
1,602
نام
αмιг
اسمش انقدرا هم ضایع نیست. حالا اگر اسمش عصر اژدها (dragon age) بود نمیگفتید خنده داره.
بابا اصلا من قلط کردم اون حرف رو زدم؛ شما خودت قضاوت کن! اتفاقا خوشم اومد که خوب مثالی زدی! به نظر خودت عصر اژدها قشنگ تره یا راز اژدها؟! راز اژدها یه خورده سطحی و کوته فکرانه ست!

GFX

کاربر سایت
Jun 24, 2011
204
امروز انقلاب رفتم داشت نمی دونم چرا نخریدم!:-/

برو خداتو شكر كن كه نخريدي
من قبليو خريده بودم و حسابي سر اون اعصابم داغون شده بود
ولي امروز به اميد اينكه مشكلات بازي قبل تا حدي رفع و رجوع شده رفتم و راز اژدها رو خريدم و لي صد رحمت به قبلي و تنها كلمه اي كه شايسته ي اين بازي ميدونم اينه:كــــــرش بــــــازار
باز قبلي اگه يه بار كرش ميكرد اگه بازي رو ري استارت ميكردي ميتونستي جلوتر بري ولي اين ديگه ....
به خاطر برخي دلايل واقعا مسخره كاراكتر بازي به دفعات كشته ميشه و متاسفانه از هر 3 بار لود دوباره بازي حداقل 1بارش به كرش كردن بازي منجر ميشه
دوربين همچنان روي مخ هستش و خود درگيري داره و در اكثر مواقع كاراكتر در نقاط كور دوربين قرار ميگيره -بعضي وقت ها نورهاي محيط لود نميشن و انگار شب شده و از طرفي افت فريم منحصر بفرد اين بازي كه به طور مداوم در حال رخ دادنه باعث ميشه هيچ صحنه اي از باري رو از دست ندين!!
بعد از حدود 10 دقيقه بازي كردن به اونجاييكه بايد از روي تيكه پل هاي شكسته ردشه و يه دمو پخش ميشه كه با كمال تعجب بازي فيريز ميكنه و فقط صداي دمو پخش ميشه بعد از اتمام دمو باز سرجاتون هستين
روي پل با اين تفاوت كه ديگه دكمه ها تو بازي كار نميكنه واگه 1يا2بار Escرو بزنيد بازي كرش ميكنه و من 300 بارم بازي رو ري استارت كردم ولي دقيقا همين جا اينجوري ميشـــــــه....و كلا بي خيالش شدم ديگه
من واقعا توقعم از رسانه افزار شريف خيلي بالاتر از اينا بود و با توجه به شماره ي قبلي اين بازي يه پسرفت بود
خلاصه كه حيف 5000 تومن

آخرین ویرایش:

m.mahdavi79

کاربر سایت
Sep 22, 2010
115
نام
محمد
پس چرا من تا یه غول که فکر کنم غول اخر بود اخه گرز ثزیت رو به دست اودیم قبلش رفتم یه بارم یادم نمی اد کرش کرده باشه ؟ولی خوب بعد دموی پایانی کرش کرد.
افت فریم هم نبود و مشکل لود نشدن هم با مردن و امدن از چک پوینت درست می شد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر