راز موفقیت اپل (Apple)

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,180
دوستان عزیز اندروییدی
اولا بگم شما کاملا اشتباه میکنید
ببسنسد شاید از بحاظ اندازه صفحه حق با شما باشه اما در مورد بقیه موارد اشتباهه
الان میگیو باز فن بازی در میاریم
اما حقیقت اینه من به شخصه نمیتونم ای او اس رو بزارم کنار و برم دنبال اندرووید!
حتی الان که گلاکسی اس ۵ وارد شده اسکنر انگشت ایفون ۵ اس و با اس ۵
سامسونگ مقایسه کنید واقعا مال سامسونگ افتضاحه...
در مورد بلوتوث و...
واقعا ۴ساله پیش نیومده از بلوتوث استفاده ای بکنم!
همه چیز تو ایفون در بهنترین شرایطه
اما ال سی دی مقداری کوچیکه حداقل برای من

Sent from Reza's iPhone 5s using Tapatalk

Gooly

کاربر سایت
Apr 2, 2014
11
حرف شما کاملا درسته
ولی اندروید هم از لحاظ کاربردی بسیار پیشرفت کرده (مخصوضا سامسونگ )
من ادم متعصبی نیستم ولی سامسونگ یک فبلت به نام galaxy note 3 داره که از بیشتر لحاظ (نمیشه گفت از همه لحاظ !) کامل هست و از لحاظ امکانات بسیار پیشرفته میباشد.
من اگه بخوام یه گوشی لمسی بگیرم میرم سراغ نوت ۳ چون امکانات زیادی داره (حالا شما میگی این ها بدرد من نمیخوره بحثش جداست) ایفون حتی یه ماشین حساب خشک و خالی هم نداره (به صورت پیش فرض منظورم هس)
ولی اگه بخوام یه تبلت بگیرم سر راست میرم سراغ محصولات اپل چون از لحاظ سرعت ، امنیت ، پشتیبانی عالی ، ازدیاد بازی ها و نرم افزار ها ، صفحه نمایش شفاف ، وزن سبک ، رابط کاربری مناسب و ... حرف اولو میزنه.
الان من خودم یه ایپد رتینا (ipad 4) دارم و دارم با ایپد تایپ میکنم و خیلی ازش راضیم (از همه لحاظ)

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,462
نام
امین
تنها مشکل من با گوشی های اپل سایز صفحه نمایشه گوشی هاش که خب اینطور که شایعه شده اپل 6 قراره صفحه 4.7 یا 5 اینچی داشته باشه.
با اینکه کامل از HTC و محصولاتش راضی هستم ولی اگه این اتفاق بیوفته و اپل سایز صفحه نمایش گوشی هاشو افزایش بده حتمن میخرم چون بازیهای مخصوص ios یه چیز دیگن.

joopi_gam3r

کاربر سایت
Nov 3, 2006
1,116
من عاشق کسایی هستم که تو سال 2014 از داشتن امکان انتقال فایل با بلوتوث روی آندروید تعریف و تمجید میکنن!! فکر کنم آخرین باری که با بلوتوث فایل فرستادم 7-8 سال پیش بود با خدابیامرز نوکیا 6630 :))

Justiciar

کاربر سایت
Jul 13, 2012
1,472
این بحث داره خسته‌کننده میشه
من عاشق کسایی هستم که تو سال 2014 از داشتن امکان انتقال فایل با بلوتوث روی آندروید تعریف و تمجید میکنن!! فکر کنم آخرین باری که با بلوتوث فایل فرستادم 7-8 سال پیش بود با خدابیامرز نوکیا 6630 :))

من شخصا زیاد علاقه‌ای به اشتراک گذاشتن تصاویر و ویدئوهام ندارم. اگر مورد خاصی هم باشه ترجیح میدم با روش‌های دیگه این کار رو انجام بدم
اما از لحاظ عقلانی:

داشتن یک امکان در هر صورت بهتر از نداشتن اون امکانه

خوشابحال شما که اینقدر پیشرفته هستید و در سال 2014 از بلوتوث استفاده نمی‌کنید.
ولی مدنظر داشته باشید شما یک هفت میلیاردم جمعیت زمین محسوب میشید و بقیه‌ی افراد، سلایق و خواسته‌های متفاوتی دارند.
:bighug:

joopi_gam3r

کاربر سایت
Nov 3, 2006
1,116
این بحث داره خسته‌کننده میشه

من شخصا زیاد علاقه‌ای به اشتراک گذاشتن تصاویر و ویدئوهام ندارم. اگر مورد خاصی هم باشه ترجیح میدم با روش‌های دیگه این کار رو انجام بدم
اما از لحاظ عقلانی:

داشتن یک امکان در هر صورت بهتر از نداشتن اون امکانه

خوشابحال شما که اینقدر پیشرفته هستید و در سال 2014 از بلوتوث استفاده نمی‌کنید.
ولی مدنظر داشته باشید شما یک هفت میلیاردم جمعیت زمین محسوب میشید و بقیه‌ی افراد، سلایق و خواسته‌های متفاوتی دارند.
:bighug:

از لحاظ عقلانی هر فناوری مربوط به زمان خودش هست.
تا چند سال قبل هم لپ تاپ ها هنوز مودم دایل آپ داشتن ... ولی با وجود وفور هات اسپات وا فای و همینطور وایمکس دیگر نیازی بهش نیست این موضوع برای بلوتوث هم صادق هست.
با وجود فناوری جدید، این فناوری وجودش دلیلی نداره! به همین سادگی :)

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر