راز موفقیت اپل (Apple)

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

YOMIEL

کاربر سایت
Jul 1, 2012
235
دوستان توصیه من اینه که تا جایی که میتونید جیلبرک نکنید چون به دستگاهتون آسیب میزنه وقتی با یه اپل آیدی میشه خیلی راحت دانلود کرد چرا هک؟ بیشتر اپ ها هم Free هستن و جای نگرانی نیست با دانلود چندتا اپ Free هم بعضی وقتا یه اپ پولی رو رایگان میزاره واسه دانلود که خیلی به کار ما اومد
اینجا جاش نیست ولی جیلبریک هیچ اسیبی به دستگاه نمیزنه!
من ایپدم 2 سال جیل بود هیچیشم نشد بالای 200 تا هم تویک روش نصب بود!10 ساعت به بالا هم شارژ نگه میداشت!
اینا رو اکثرا مغازه دارا میگن که اکانت خودشونو با کلی پول رو دستگاهتون سینک کنن!اگه خطرناک بود اینقدر محبوب نمیشد!
چرا فکر میکنید تویک سیستمو جابجا میکنه و کلا زمینو به اسمون میبنده؟
اکثرا برنامه هایی هستن که اپل اجازه نداده تو استور منتشر بشه و بعد تو سیدیا منتشر شده!
تاو این تاپیک هم دیگه بحث نکنید!تاپیک های دیگه ای هم هست !

shayan720

Ceiling Gazing
کاربر سایت
May 23, 2010
555
نام
شایان
محدوديت؟؟! احترام به قوانين سازندگان برنامه محدوديت به شمار مياد؟!
بعدشم كي گفته همه jailbreak ميكنن؟؟
apple هر هفته يه برنامه پولي رو مجاني ميزاره داخل appstore با عنوان app of the week پس اصلا محدوديت نداريم يا مثلا بعضي از شركت ها يكي از بازي هاشون براي هميشه free ميكنن مثل asphalt 8 پس هيچ محدوديتي نيست

نداشتن بلوتوث و nfc توهین به مشتری نیست پس چیه؟الان گوشی های دیگه اینا رو دارن به سازندگان توهین شده؟:d این که نذاری مشتری شخصی سازی بکنه توهین حساب نمیشه؟ چرا نباید من بتونم رو گوشیم تم بریزم؟
هفته ای یه بازی دانلود میکنید میگید همه چی خوبه؟:d چرا خوب آندروید نمیخرید که هر بازی ای که بخواید هست ؟:d

====
بنده یه آیپاد فسیل شده (اخرین سری بدون دوربین:dسری سوم فکر کنم)دارم که جیل بریک هم شده و هنوز که هنوز عین مرد کار میکنه:d

pvt.miller

کاربر سایت
May 13, 2013
831
نام
Arya Faraji
نداشتن بلوتوث و nfc توهین به مشتری نیست پس چیه؟الان گوشی های دیگه اینا رو دارن به سازندگان توهین شده؟:d این که نذاری مشتری شخصی سازی بکنه توهین حساب نمیشه؟ چرا نباید من بتونم رو گوشیم تم بریزم؟
هفته ای یه بازی دانلود میکنید میگید همه چی خوبه؟:d چرا خوب آندروید نمیخرید که هر بازی ای که بخواید هست ؟:d

====
بنده یه آیپاد فسیل شده (اخرین سری بدون دوربین:dسری سوم فکر کنم)دارم که جیل بریک هم شده و هنوز که هنوز عین مرد کار میکنه:d

اندرويد نميخريم چون ميخواهيم بازي ها به بهترين نحو و بهتريت گرافيك ممكن اجرا بشن
اندرويد نميخريم چون پشتيباني نداريم و بعد از ١سال بايد بندازيمش دور
اندرويد نميخريم چون ميخواهيم صفحه گوشيمون بهترين تاچ و بهترين كيفيت داشته باشه
اندرويد نميخريم چون ٧٥٪ برنامه ها انحصاري اپل هست
حالا يه nfc و يه بلوتوث نميتونه اين همه نقص اندرويد و اين همه خوبي هاي اپل بپوشونه

Sent from iPad using Tapatalk

Justiciar

کاربر سایت
Jul 13, 2012
1,472
اندرويد نميخريم چون ميخواهيم بازي ها به بهترين نحو و بهتريت گرافيك ممكن اجرا بشن
اندرويد نميخريم چون پشتيباني نداريم و بعد از ١سال بايد بندازيمش دور
اندرويد نميخريم چون ميخواهيم صفحه گوشيمون بهترين تاچ و بهترين كيفيت داشته باشه
اندرويد نميخريم چون ٧٥٪ برنامه ها انحصاري اپل هست
حالا يه nfc و يه بلوتوث نميتونه اين همه نقص اندرويد و اين همه خوبي هاي اپل بپوشونه

Sent from iPad using Tapatalk

به اپل باید آفرین گفت برای چنین طرفدارایی
دوست عزیز تعصب روی هیچ، تاکید می‌کنم هیچ برندی خوب نیست. علاوه بر اینکه باعث میشه چشمتون روی رقابت ببندید، ممکنه باعث بشه مسئله، از فقط "سلایق شخصی" دور بشه و به توهین برسه

مورد اول: برداشت من از این مورد این بوده که آخرین باری که شما از یک گوشی اندروید استفاده کردید، حداقل 3-4 سال پیش بوده. بازی‌ها روی اندروید اگر بهتر نباشند، ضعیف‌تر هم نیستند. به علاوه صفحه‌ی AMOLED و SuperAMOLED بازی‌هارو شفاف‌تر و پررنگ‌تر به نمایش می‌گذارند تازه منهای رزولوشن FullHD و 2K که همین چند وقت پیش اولین گوشی اندروید با این رزولوشن عرضه شد

مورد دوم: ضعف و کوتاهی شرکت‌هایی که از اندروید استفاده می‌کنند رو، به خود اندروید نسبت ندید. الجی و شرکت‌های چینی در زمینه‌ی آپدیت خیلی بد عمل می‌کنند. در قدم بعدی hTC و Sony قرار دارند و بعد هم Samsung. سری گوشی‌های Nexus بلافاصله بعد از معرفی سیستم عامل جدید، آپدیت شده و تحت حمایت گوگل‌اند

مورد سوم: کیفیت تاچ، اصطلاح فروشندگان بازاری موبایل! دلیل احساس متفاوتی که لمس صفحات محصولات اپل به فرد میده، بخاطر استفاده از صفحات Dragontrail ـه که بسیار صاف و صیقلی هستند و در عوض نسبت به سایر صفحات مقدار کمی آسیب‌پذیرترند. اگر منظورتون Response Time و دقت لمس هم هست، که باید بگم در آزمایشی که همین اواخر انجام شد، دقت لمس صفحات آیفون 5S و 5C فقط در یک ناحیه صفحه در حد مطلوب‌ـه.

لینک همین آزمایش که بالا ذکر کردم، با توضیحات و تصویر از CNET:
Samsung Galaxy S3 outpaces iPhone 5S, 5C in touch accuracy | Mobile - CNET News

مورد چهارم: مغلطه و ارائه‌ی اعداد و آمار بی‌پایه. Google Play هنوز به سطح کیفی iTunes و App Store نرسیده و کار زیادی مونده، ولی از لحاظ تعداد اپ اختلاف بسیار کمه

مورد پنجم: و همینطور برای اندروید هم صادقه.

میدونم این پست من در نگرش شما نسبت به محصولات تغییری ایجاد نمیکنه ( اینکه اینقدر تعصب روی برند "اپل" خوب نیست، وگرنه بشخصه سعی می‌کنم از بهترین‌ها استفاده کنم ) ولی فقط دوباره میگم، اینکه شما تصمیم گرفتید در اکوسیستم اپل سرمایه‌گذاری کنید، خیلی هم عالی‌ـه، فقط فکر نکنید استفاده از محصولات اپل، به شما برتری خاصی ارائه میده یا تمام نظراتتون فکت هستند

آخرین ویرایش:

Muse

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,273
نام
عارف
تنها راز موفقیت اپل تبلیغاتشه! گوشی که هزینه ی ساختش 300 دلارم نیست 800 دلار فرو میکنن تو پاچه ی ملت با اسم نو آوری یعنی چیزی که 2-3 ساله تو هیچ محصولی از اپل مخصوصا آیفون وجود نداره! میان یه گوشی با کیفیت ساخت در حد GLX رو به اسم گوشی ارزون قیمت میفروشن که البته قیمتش از99% از گوشیای توی بازار بیشتره! سیستم عامل مهمه ولی الان تمام کارایی که آیفون میکنه گوشیای اندرویدی و ویندوزی میکنن! البته اگه آدم بخواد روی گوشی 4 اینچی ninja blade بازی کنه اون موقع بله آیفون سرتر از بقیست! یه جک بود توی مقایسه ی بین 2 تا گوشی Iphone 5 و Lumia 920 , به این موضوع باید دقت کرد که آیفون 5 نزدیک 150 دلار گرونتر بود! بعد نوکیاهه صفحه ی بزرگتر و با کیفیت تر داشت, بدنه ی بهتر و رنگ بندی بیشتر داشت, دوربین بهتر داشت...
99866644496892594877.jpg

mmansori85

کاربر سایت
Sep 16, 2011
1,538
نام
امین
بیشتر صحبت من اینه چرا اصلا باید این محدودیت ها باشه؟ شما دستگاهی رو که جیل بریک می کنید که دیگه اصلا محصول اپل حساب نمیشه . چرا به جای این اذیت شدن ها آدم از اندروید استفاده نکنه؟چرا اپل مشتری رو آدم حساب نمیکنه و حق انتخاب بهش نمیده؟
جیل بریک کردن شبیه کاره این آدماس که مک میخرن روش ویندوز میریزن :d
داداش من شما کاملا داری با یک دید بسته به این برند نگاه میکنید...جیلبربک یه چیزی تو مایه‌های روت‌کردن هستش و فلش کردن کلاک‌ورک...
ببخشید ولی راجع ب بقیه‌ی سخنانتم اصلا حاضر نیستم به خودم زحمت توجیح کردنت ون رو بدم.

====
شما ک میگی روی اندروید هر بازی و نرم‌افزاری هست و رایگانه میلما کرک سده‌هازون رو نصب میکنید[مثل خود من]...و داریم یه جورایی خیانت میکنیم
شما خودت اندروید رو شخصی‌سازی میکنی؟؟؟:D...یعنی واقعا نقب go launcher یعنی شخصی سازی؟؟؟:D
بخش اول سخنانتم درحددانش من کاربر نیست و مربوط ب سیاستای اپل هستش ک جوابگو باشه.

خداییش این تعصبای الکی ب اپل و اندروید و بادا و ماوا رو بزارید کنار و عین بچه‌ی ادم فقط طرفدار باشید و سعی بر برتر دونستن اپل و iDevice ها و از اونور دیواسای دیگه نکنید...زشته.
این پستم خداییش جزو معدود پستایی هست ک توی این تاپیک کاربرا از روی آگاهی نوشتنش و ن صرفا برای نوشتن یه چیزی...
دوست عزیز تعصب روی هیچ، تاکید می‌کنم هیچ برندی خوب نیست. علاوه بر اینکه باعث میشه چشمتون روی رقابت ببندید، ممکنه باعث بشه مسئله، از فقط "سلایق شخصی" دور بشه و به توهین برسه

مورد اول: برداشت من از این مورد این بوده که آخرین باری که شما از یک گوشی اندروید استفاده کردید، حداقل 3-4 سال پیش بوده. بازی‌ها روی اندروید اگر بهتر نباشند، ضعیف‌تر هم نیستند. به علاوه صفحه‌ی AMOLED و SuperAMOLED بازی‌هارو شفاف‌تر و پررنگ‌تر به نمایش می‌گذارند تازه منهای رزولوشن FullHD و 2K که همین چند وقت پیش اولین گوشی اندروید با این رزولوشن عرضه شد

مورد دوم: ضعف و کوتاهی شرکت‌هایی که از اندروید استفاده می‌کنند رو، به خود اندروید نسبت ندید. الجی و شرکت‌های چینی در زمینه‌ی آپدیت خیلی بد عمل می‌کنند. در قدم بعدی hTC و Sony قرار دارند و بعد هم Samsung. سری گوشی‌های Nexus بلافاصله بعد از معرفی سیستم عامل جدید، آپدیت شده و تحت حمایت گوگل‌اند

مورد سوم: کیفیت تاچ، اصطلاح فروشندگان بازاری موبایل! دلیل احساس متفاوتی که لمس صفحات محصولات اپل به فرد میده، بخاطر استفاده از صفحات Dragontrail ـه که بسیار صاف و صیقلی هستند و در عوض نسبت به سایر صفحات مقدار کمی آسیب‌پذیرترند. اگر منظورتون Response Time و دقت لمس هم هست، که باید بگم در آزمایشی که همین اواخر انجام شد، دقت لمس صفحات آیفون 5S و 5C فقط در یک ناحیه صفحه در حد مطلوب‌ـه.

مورد چهارم: مغلطه و ارائه‌ی اعداد و آمار بی‌پایه. Google Play هنوز به سطح کیفی iTunes و App Store نرسیده و کار زیادی مونده، ولی از لحاظ تعداد اپ اختلاف بسیار کمه

میدونم این پست من در نگرش شما نسبت به محصولات تغییری ایجاد نمیکنه ( اینکه اینقدر تعصب روی برند "اپل" خوب نیست، وگرنه بشخصه سعی می‌کنم از بهترین‌ها استفاده کنم ) ولی فقط دوباره میگم، اینکه شما تصمیم گرفتید در اکوسیستم اپل سرمایه‌گذاری کنید، خیلی هم عالی‌ـه، فقط فکر نکنید استفاده از محصولات اپل، به شما برتری خاصی ارائه میده یا تمام نظراتتون فکت هستند

Last edited by a moderator:

shayan720

Ceiling Gazing
کاربر سایت
May 23, 2010
555
نام
شایان
داداش من شما کاملا داری با یک دید بسته به این برند نگاه میکنید...جیلبربک یه چیزی تو مایه‌های روت‌کردن هستش و فلش کردن کلاک‌ورک...
ببخشید ولی راجع ب بقیه‌ی سخنانتم اصلا حاضر نیستم به خودم زحمت توجیح کردنت ون رو بدم.

شما ک میگی روی اندروید هر بازی و نرم‌افزاری هست و رایگانه میلما کرک سده‌هازون رو نصب میکنید[مثل خود من]...و داریم یه جورایی خیانت میکنیم
شما خودت اندروید رو شخصی‌سازی میکنی؟؟؟:D...یعنی واقعا نقب go launcher یعنی شخصی سازی؟؟؟:D
بخش اول سخنانتم درحددانش من کاربر نیست و مربوط ب سیاستای اپل هستش ک جوابگو باشه.

خب شما روت هم بکنید دستگاه دیگه مال شرکت حساب نمیشه و گارانتیش از بین میره.
شما پست اول و دوم منو نقل قول کردی به اولی میگی توجیح نمیکنم به دومی میگی در حد من نیست؟:d اندروید شخصی سازی نداره؟ :d

mmansori85

کاربر سایت
Sep 16, 2011
1,538
نام
امین
خب شما روت هم بکنید دستگاه دیگه مال شرکت حساب نمیشه و گارانتیش از بین میره.
شما پست اول و دوم منو نقل قول کردی به اولی میگی توجیح نمیکنم به دومی میگی در حد من نیست؟:d اندروید شخصی سازی نداره؟ :d

اگه موافق باشی بحث رو توی خارج‌از تاپیک ادامه بدیم ک با قوانین به مشکل برنخوریم.
جوابتون رو هم اونجا میدم.
http://forum.bazicenter.com/showthread.php?p=3045843

آخرین ویرایش:

YOMIEL

کاربر سایت
Jul 1, 2012
235
تنها راز موفقیت اپل تبلیغاتشه! گوشی که هزینه ی ساختش 300 دلارم نیست 800 دلار فرو میکنن تو پاچه ی ملت با اسم نو آوری یعنی چیزی که 2-3 ساله تو هیچ محصولی از اپل مخصوصا آیفون وجود نداره! میان یه گوشی با کیفیت ساخت در حد GLX رو به اسم گوشی ارزون قیمت میفروشن که البته قیمتش از99% از گوشیای توی بازار بیشتره! سیستم عامل مهمه ولی الان تمام کارایی که آیفون میکنه گوشیای اندرویدی و ویندوزی میکنن! البته اگه آدم بخواد روی گوشی 4 اینچی ninja blade بازی کنه اون موقع بله آیفون سرتر از بقیست! یه جک بود توی مقایسه ی بین 2 تا گوشی Iphone 5 و Lumia 920 , به این موضوع باید دقت کرد که آیفون 5 نزدیک 150 دلار گرونتر بود! بعد نوکیاهه صفحه ی بزرگتر و با کیفیت تر داشت, بدنه ی بهتر و رنگ بندی بیشتر داشت, دوربین بهتر داشت...
99866644496892594877.jpg
ببخشید ولی طرز فکرتون دقیقا مثل کساییه که mac میگیرن بعد ویندوز روش نصب میکنن!
خوب عزیز من شما از همون 700 دلاری که پول میدی پای گوشی فقط 200 دلارش پای ios هست!
بعدشم همچین میگه 300 دلاریو 700 میده انگار بقیه شرکتا 800 دلاری رو 50 دلار میدن!
خوب بقیه هم همینن!

- - -ویرایش - - -

بدون تعصب:
ios بهتر از اندرویده!با گوشی کاری ندارم با سیستم عامل کار دارم!!!
فقط یه مقایسه کوچیک galaxynote 3 خوفه دیگه؟با 55 گیگ بازی افتضاح کند شد چرا؟چون اندروید کش میگیره و حتی با پاک کردن برنامه هم پاک نمیشه!تازه بماند مشکلات عجیب غریبی که سر گوشی میاد اعم از از کار افتادن دوربین و فورس کلوز دادن برنامه ها و حتی برنامه های سیستمی!
ولی ایپد 3 که حدودا دو سال پیش اومده با 55 گیگ برنامه عین روز اولش کار میکنه میدونی چرا؟چون من به سخت افزار پول ندادم به ios پول دادم!
اگه اوطوری فکر کنی iphone 3gs بازی real racing 3 رو نرم کشید با cpu 700 و رم 250 ولی الان گوشی دو هسته ای یک گیگاهرتز هم نمیتونه چرا؟چون اپتیمایز برنامه های اپل بسیار بهتر هست تا انروید بازم چرا؟چون sdk اپل خیلی بهتره و رمی که ios اشغال میکنه خیلی کمتره!و کلا جدا از این حرفا من از ساپورت اپل مطمینم و تو اندروید هم فقط نکسوس رو تو ساپورت خوب قبول دارم!

volta22

کاربر سایت
Aug 1, 2012
669
نام
Hesam
اصن خراب اون جمله بالا شدم !
نداشتن حتی یک شیار پشت 5c استفاده از پلی کربنات ! ایفون 5C رو از خیلی از گوشی های پلی کربناتی بازار بهتر میدونن .

بدنه ی بهتر و رنگ بندی بیشتر داشت
بنده سکوت میکنم !

البته اگه آدم بخواد روی گوشی 4 اینچی ninja blade بازی کنه اون موقع بله آیفون سرتر از بقیست!
بیشتر توضیح بدین ممنون میشم !

DeanAmbrose

کاربر سایت
Nov 9, 2010
2,939
نام
Scott
99866644496892594877.jpg

خداوند شمارا حفظ کنه واقعا نابغه ای!

- - -ویرایش - - -

فروش 10 میلیونی آیفون
خیلی جالبه نوکیا رو کسی قبول نداره جز فنای ماکروسافت!:D 920 و 1020 مزخرفترینن! خب با دلیل میگم...شما یه چرخی تو منوی زیبای 920 یا 1020 بزن متوجه میشی که این گوشی واقعا هیچی نداره جز وزن سنگین! 1020 ام که دوربین اصلا موبایل نیست!:D دوربینی که کیفیتش تو شب فقط قابل بحث!
شما انتظار دارین با کسی که نمیدونه Imsg چی هست ما راجع به بلوتوثی که کسی ازش استفاده نمی کنه بحث کنیم؟ من درست نیست اینجا بحث کنم 90% بازی سنتری ها جز سامسونگ مزخرفی که سی پی یو میزنه 2.3 !!!! اما با 1.3 آبفون مقابسه میشه
من به شخصه شک دارم حتی بلد باشین محصولات اپل و فقط روشن کنید Apple id هم بماند!

S H 4 H 4 i3

کاربر سایت
Jun 20, 2012
219
هیچ کدوم از شرکتا عاشق چش و ابرو ملت نیستن که به فکر اونا واقعن باشن...
هرشرکت به نحوی فرو میکنه..
اپلم سیاستای خاص خودشو داره مثل هر شرکت دیگه ای با افکار ملت آماتور بازی میکنن البته ملتم کارو زندگی دارن حق دارن آماتور باشن..
فقط تو این وسط همه به ریشه این فن بوی من بویا میخندن...

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
من اپل و بخصوص ايپد رو خيلي قبول دارم (چون تجربه كار با ايفون ندارم)
اول از همه سيستم عامل فوق العاده روون خوش دست بدون زره اي باگ و لگ و بعد سرعت بالاي سرفينگش كه فكر ميكنم بابت ساپورت نكردن فلشه چون به وضوح صفحات رو از وين و اندرويد سريع تر باز ميكنه و وي پي ان رو عين هلو راه ميندازه بي معطلي بي دردسر برعكس اون دو تا
حالابعضيا الان ميگن فلش اجرا نشه كه بده ولي براي من يكي كه هميشه فلش بلاك نصب ميكردم بهشته
مصرف باطري فوق العادش بخصوص در زمان اتصال واي فاي كه تو اندرويد باطري ميخوره عين چي
و ساپورت نرم افزاريش و شايد ازون مهم تر تك فايله بودن اپ هاش هست برخلاف دلقك بازي هاي گوگل سر جداسازي اپ و ديتا كه بيچاره كرده كاربرايي مثل ما رو
و البته تاچش خداييش خيلي بهتره
حالا اگه بخاطر اون فناوري باشه سوال ميشه چرا بقيه سراغش نميرن؟
و اينكه اپهاي مشترك بعضي هاشون به وضوح هم از نظر مصرف و هم اجرا تو ios بهتر هستن
برتري اندرويد تو ماركت هاي رنگارنگش هست كه اپديت كردن اپ ها رو خيلي ساده تر از اپل كرده
و ساپورت ميكرو اس ديش هست و البته قيمت ارزون ترش
بلوتوث كه حالم ازش بهم ميخوره
البته ديگه با وجود واي فاي دايركت مرده حساب ميشه
و صفحه بزرگ گوشي هاي اندرويدي
به شخصه ترجيح ميدم گوشي اندرويد تب ايپد

M.Ho3ein

کاربر سایت
Mar 17, 2014
136
نام
محمدحسین
قبلا من هم یه گلکسی اس۲ داشتم ولی از وقتی ایفون 5 خریدم دیگه نتونستم ازش جدا بشم !! الانم یه 5s 64GiG خریدم و یه ایپد Air و یه مک بوک :D
خداییش تو کیفیت و قدرت سیستم عامل بقیه شرکت ها حتی نزدیک به اپل هم نیستن !!
کسی هم که گیمر باشه مسلما ios رو بیشتر میپسنده !!! روزانه تعداد زیادی بازی انحصاری برای ios ریلیز میشه و واقعا در مورد تعداد بازی که اصلا قابل قیاس با android نیست !!
از لحاظ قدرت سخت افزاری هم که دیگه چیزی نمیشه گفت !! الان بازدهی ایفون ۵ خیلی خیلی بیشتر از گلکسی ۵ و زد ۲ هست !! اینارو فقط موقع بازی کردن میفهمید !مثلا بازی Horn با حجم ۲ گیگ روی ایفون ۴ کاملا روون بود ولی تو گلکسی اس ۴ لگ داشت !! یعنی واقعا خنده داره :D
مسلما هم کسانی که محصولات اپل رو ترول میکنن هیچوقت iDevice دستشون نگرفتن والا اینطور صحبت نمیکردن
این مورد بلوتوثی هه که میگید فقط بهانست !! براحتی میتونید با نصب AirBlue Sharing با دستگاه های اندرویدی هم ارتباط بلوتوثی داشته باشید
واقعا اگه هر محدودیتی هم در اپل هست که شما ازش ناراضی هستید میتونید با جیلبریک دورش بزنید ( البته همه ی این محدودیت ها بنفع کابران هست و باعث پایداری همیشگی دستگاه شما میشه )
در مورد اون اقایی هم که میگه برتری اندروید به مارکت هاش هست (بالایی) میگم که : اخه برادر من ! مسلما اگه شما دسترسی مستقیم به مارکت گوگل داشتید هیچوقت به مارکت های جانبی نیاز پیدا نمیکردید ! الان براحتی میشه از سرویس های Appstore و iTunes اپل بطور مستقیم استفاده کرد !! اگرچه مارکت جداگانه ای هم در ios بنام Sibche هست که نیاز کاربرای فارسی رو به اپلیکشن های فارسی زبان رفع میکنه
پس الکی بهونه تراشی نکید :D

ravi

کاربر سایت
Nov 20, 2008
2,794
اصلا مارکت انروید رو نباید با اپ استور اپل مقایسه کرد!

گوگل هر برنامه مضخرفی رو میزاره توی مارکت ولی اپل همه برنامه ها رو تایید نمیکنه....

خیلی ها رو دیدم که براشون نصب Itunes براشون مثل کابوس بوده و میگفتن آیفون بدرد نمیخوره چون حتی به کامپیوترم به راحتی نمیشه وصلش کرد و باهاش کار کرد!!!

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر