Grid 2 | PC

uhb676u2leo8qeidpjzt.png

امروز کمپانی کدمسترز با نشان دادن ویدیوی در یوتیوب خبر از ساخت Grid 2 داد . تاریخ عرضه ی این ریسینگ فوق العاده تابستان 2013 مشخص شده و باید منتظر تریلر جدید و اطلاعات بیشتر که در تاریخ 8 آگوست منتشر میشه باشیم .

خب روز موعود فرا رسید و امروز کدمسترز تریلر رسمی Grid 2 رو منتشر کرد . تاکنون لوکیشنهای پاریس و شیکاگو که در تصاویر هم مشخصه تایید شده اند . موتور بازی از ورژن ارتقا یافته ی EGO Engine استفاده میشه که قابلیت های فیزیک و تخریب (damage) بمراتب بهتری رو نسبت به گذشته میتونیم شاهدش باشیم . Grid 2 برای هر 3 پلتفرم PS3/XBox360 و PC تایید شده و بصورت همزمان عرضه میشه . و در ضمن بازی از سیستم split-screen هم پشتیبانی میکنه .

Grid 2 بروی Steam منتشر میشه و از تمام قابلیتهای این شبکه نظیر (Achievements/State/Leaderboards/...) پشتیبانی کامل میکنه .

امتیازات Grid 2 :

سایت رسمی :

تصاویر جدید منتشر شده :

آخرین ویرایش:

Dante .D.H

کاربر سایت
Sep 22, 2012
714
نام
Amin
اقایون یک سوال دارم بازیش خوبه؟؟؟؟
دوربین تو ماشین in car نذاره مشکلی نیست؟؟ کنترل ماشیناش سخته ؟؟ یک توضیحی راچب کنترل ماشین بدید ممنون میشم

بازي عاليه !
دوربين داخل ماشين هم مشكلي به وجود نياورده البته يك دوربين هست كه از روي كاپوت نشون ميده كه تا حدوي ميشه گفت جاي نماي داخل رو پر كرده .
كنترل ماشين هاش هم باور كنين سخت نيست . شايد با Key board سخت باشه ( خودم تا حالا با Key board امتحان نكردم ) اما وقتي از دسته استفاده كنين راحت ميشه ( به خصوص اگه از استيك هاش استفاده كنين ) دليلش هم دوست عزيزمون توي صفحه قبل گفتن :
کنترلش برای کیبرد بهینه سازی نشده. در واقع دکمه های کیبرد حالت 0 و 1 دارن یعنی یا فرمونو می چخونی یا نمی چرخونی و بازی نمی تونه تشخیص بده که تو می خوای چه قدر بچرخونی. اما وقتی با دسته بازی می کنید می تونید توسط استیک ها مقدار چرخش رو هم مشخص کنید. و این بازی چون کنترل هاش دقیق هست نمی شه با کی برد اون بالانس رو توی پیچ ها حفظ کرد و باید از دسته استفاده کنید.

sms.moosavi

کاربر سایت
Sep 9, 2010
1,808
نام
سید محمد موسوی
تموم شد. با 35003500 تا فن. فکر کنم بیشتر از این نشه چون همه رو رفتم.
89716305108925931876.jpg

این بوگاتی ویران خدااااااست!! از وقتی بوگاتی ویران رو گرفتم همه مسابقه ها رو با اختلاف 7-8 ثانیه می برم!
این یارو کونیگسگ هم خیلی قویه ولی هندلینگش فاجعه است!
در کل این هم از این نظر مثل Most Wanted می مونه. وقتی بوگاتی ویران رو بگیری بازی تموم شده است.

آخرین ویرایش:

Dante .D.H

کاربر سایت
Sep 22, 2012
714
نام
Amin
تموم شد. با 35003500 تا فن. فکر کنم بیشتر از این نشه چون همه رو رفتم.
89716305108925931876.jpg

این بوگاتی ویران خدااااااست!! از وقتی بوگاتی ویران رو گرفتم همه مسابقه ها رو با اختلاف 7-8 ثانیه می برم!
این یارو کونیگسگ هم خیلی قویه ولی هندلینگش فاجعه است!
در کل این هم از این نظر مثل Most Wanted می مونه. وقتی بوگاتی ویران رو بگیری بازی تموم شده است.

هندلينگش كه يك چيزي اون طرف تر از فاجعه هست !! كافيه كه سر يك پيچ وقتي داري گاز ميدي يك كوچولو زيرش خالي بشه ديگه ميره هوا !!! اصلا چيزي به نام Down force براش معني نداره !!! به نظرم اگه اين Season 5 رو يك سري مسابقه فرمولاوان ميذاشتن بهتر بود يا اينكه يك تركيبي از رالي و لمانز مي بود كه خيلي بهتر مي شد !!

sms.moosavi

کاربر سایت
Sep 9, 2010
1,808
نام
سید محمد موسوی
هندلينگش كه يك چيزي اون طرف تر از فاجعه هست !! كافيه كه سر يك پيچ وقتي داري گاز ميدي يك كوچولو زيرش خالي بشه ديگه ميره هوا !!! اصلا چيزي به نام Down force براش معني نداره !!! به نظرم اگه اين Season 5 رو يك سري مسابقه فرمولاوان ميذاشتن بهتر بود يا اينكه يك تركيبي از رالي و لمانز مي بود كه خيلي بهتر مي شد !!
آخه اینا هم این رو می زنن هم Dirt و هم F1! تا همین جا هم بازی یه کم مایه های Dirt داشت دیگه بیشتر از این می خواست مایه های رالی یا F1 داشته باشه لوس می شد. من گرید رو همین جوری بیشتر دوست دارم.
ولی انصافا بازم Dirt یه چیز دیگه است! یه حال دیگه ای می ده. من که دو ساله منتظر Dirt 4 هستم.

OMG

کاربر سایت
Sep 17, 2012
4,223
نام
امیرحسین
یه ماد هست که دوربین کاکپیت رو اضافه میکنه, 500 کیلوبایت هم بیشتر نیست, البته من رو تنظیمات گرافیکی کیفیت پایین تست کردم خیلی داغون بود, شما یه بار رو تنظیمات بالا تست کنید ببینید چه طوریه! تمام ماشین ها رو هم داره!
Cockpit Cam Mod | RaceDepartment Forums

Dante .D.H

کاربر سایت
Sep 22, 2012
714
نام
Amin
ميگم اين بازي آنلاين خيلي حجم ترافيك لازم داره ؟!! مثلا يك ساعت بشيني بازي كني تقريبا 1G ميره ازت يا هنوز بيشتر ؟!

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
کلا بازیه خوبی هستش. من الان قسمت پنجمش هستم. بهترین گرافیکی که توی یه بازی racing دیدم و باز هم دست فرمونی خوب از CM . ولی بازی توی بعضی مراحل, مخصوصا اونایی که برای آزاد کردن ماشینها هستش, کمی سخت شده. Grid 2 نسبت به شماره ی اول افت پیدا کرده ولی باز هم بازیه خوبیه

Völundr

کاربر سایت
Jul 6, 2013
267
کلا بازیه خوبی هستش. من الان قسمت پنجمش هستم. بهترین گرافیکی که توی یه بازی racing دیدم و باز هم دست فرمونی خوب از CM . ولی بازی توی بعضی مراحل, مخصوصا اونایی که برای آزاد کردن ماشینها هستش, کمی سخت شده. Grid 2 نسبت به شماره ی اول افت پیدا کرده ولی باز هم بازیه خوبیه
آره, من Grid1 رو بیشتر دوست داشتم, اونم فقط به خاطر سیستم اقتصادش, نمیدونم این سازنده ها چرا کلا پول رو حذف کردن از ریسینگ ها:|

Dante .D.H

کاربر سایت
Sep 22, 2012
714
نام
Amin
اگه يك قسمتي علاوه بر Fans ميذاشتن كه مربوط به پول ميشد خيلي بهتر بود . اصلا ريسينگ حالش به پولي بود كه آخر مسابقه مي گرفتي ! :d حداقل اگه قابليت هاي تيونينگ رو بيشتر مي كردن مي تونستن فقط اين قسمتش رو پولي كنن . الآن ميرم قسمت Customize اصلا حال نميده !! نمي دونم يادتون مياد NFS Most Wanted 2005 رو ؟ خيلي باحال بود حتي اگه چيزي رو از ماشينت حذف مي كردي باز يك پولي هم بهت ميداد !!

slipkboy

Apollo 13
Loyal Member
Mar 3, 2009
3,916
نام
محمد. تـ
البته اگر برید بخش مولتی، اونجا معیار پوله و طرفدار نیست.
این طرفدار هم فقط به یه دلیل اومد!
گیمرها بعضاً دارن راحت طلب میشن. با این کار راحت طلبی اونها ارضا میشه.
ولی کسانی که بخش چند نفره (که هنوز هم معیار انتخاب افراد Hard Core توی یک بازی هست) پول مهمه. البته کسانی که سینگل میرن Noob نیستن، منظورم اینه اونایی که مولتی میرن اهمیت بازی براشون دو چندانه.

sms.moosavi

کاربر سایت
Sep 9, 2010
1,808
نام
سید محمد موسوی
كسي نيست اين سوال رو جواب بده !؟ :-/

آنلاین دیگه کسی نیست داداش! بعد از مدتی سرور های کرک اصلی بازی رو بستن و برای آنلاین بازی کردن باید بری روی یه سیرور دیگه که اون جا هم کسی نیست!
ولی حالا محض اطلاع می گم برای من فکر کنم حدودا ساعتی 30 مگ دانلود و 30 مگ آپلود داشت.

A.Pato7

کاربر سایت
Jul 6, 2011
965
سلام. متاسفانه تاپیک مشکلات رو پیدا نکردم! موقع اجرای بازی این ارور برای من میاد!

01961919500552200141.jpg

برنامه هایی مثل DirectX یا نت فریموورک هم رو سیستمم نصبه! مشکل چیه؟!:(

practiced

کاربر سایت
Mar 29, 2013
144
نام
کوروش جریکو
دوستان چه طور میشه بازی رو دو نفره بازی کرد؟ یعنی صحفه به دو قسمت تقسیم بشه و ....
پ.ن: دوستان اگه میشه سیو کامل بازی رو آپلود کنین و برا دانلود بزارین !حتی اگه میشه بهم پ.خ کنین ...
با تشکر !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر