Grid 2 | PC

uhb676u2leo8qeidpjzt.png

امروز کمپانی کدمسترز با نشان دادن ویدیوی در یوتیوب خبر از ساخت Grid 2 داد . تاریخ عرضه ی این ریسینگ فوق العاده تابستان 2013 مشخص شده و باید منتظر تریلر جدید و اطلاعات بیشتر که در تاریخ 8 آگوست منتشر میشه باشیم .

خب روز موعود فرا رسید و امروز کدمسترز تریلر رسمی Grid 2 رو منتشر کرد . تاکنون لوکیشنهای پاریس و شیکاگو که در تصاویر هم مشخصه تایید شده اند . موتور بازی از ورژن ارتقا یافته ی EGO Engine استفاده میشه که قابلیت های فیزیک و تخریب (damage) بمراتب بهتری رو نسبت به گذشته میتونیم شاهدش باشیم . Grid 2 برای هر 3 پلتفرم PS3/XBox360 و PC تایید شده و بصورت همزمان عرضه میشه . و در ضمن بازی از سیستم split-screen هم پشتیبانی میکنه .

Grid 2 بروی Steam منتشر میشه و از تمام قابلیتهای این شبکه نظیر (Achievements/State/Leaderboards/...) پشتیبانی کامل میکنه .

امتیازات Grid 2 :

سایت رسمی :

تصاویر جدید منتشر شده :

آخرین ویرایش:

Dante .D.H

کاربر سایت
Sep 22, 2012
714
نام
Amin
به نظرم بين بازي هاي PC همين Grid 2 از همه بهتره پس اگه دوستاني هستن كه فقط PC دارن ( مثل خودم :() معطل نكنن و بازي رو بخرن اما در بين كنسول ها چون كه عناويني مثل Gran Turismo و Forza هست ديگه نيمشه اسم بهترين رو گذاشت . به هر حال وارد بحث كنسول ها نميشم براي PC اين بازي عالي هست ! :x

sms.moosavi

کاربر سایت
Sep 9, 2010
1,808
نام
سید محمد موسوی
به نظرم بين بازي هاي PC همين Grid 2 از همه بهتره پس اگه دوستاني هستن كه فقط PC دارن ( مثل خودم :() معطل نكنن و بازي رو بخرن اما در بين كنسول ها چون كه عناويني مثل Gran Turismo و Forza هست ديگه نيمشه اسم بهترين رو گذاشت . به هر حال وارد بحث كنسول ها نميشم براي PC اين بازي عالي هست ! :x
من که شخصا درسته فورتزا رو هم خیلی بازی کردم و باهاش هم حال کردم ولی حتی بین کنسولی ها هم بازی های کدمسترز به خصوص سری DiRT رو ترجیح می دم.

mohammadn

کاربر سایت
Nov 4, 2012
45
نام
Mohammad
سلام دوستان
خدایی این بازی بسیار عالیه ولی فصل 4 و 5 خیلی سخت شده دارم به فنا میرم :((#:-s
ولی بازی از همه نظر عالیه هوش مصنوعی خوبی داری گرافیکشم که خوبه و در یک کلام بهترین باری ماشینی حال حاضر رو PC

Dante .D.H

کاربر سایت
Sep 22, 2012
714
نام
Amin
غصه نخور داداش . بعد از اينكه koenigsegg agera رو بگيري ديگه رد كردن مسابقات خيلي راحت ميشه كافيه كه سر پيچ ها سرعتت رو بياري پايين كه به جايي نخوري بعد توي مسير راست هم كه ديگه اين ماشين رقيب نداره حتي بوگاتي هم بهش نميرسه (البته تو بازي اين طوريه )!!

Dante .D.H

کاربر سایت
Sep 22, 2012
714
نام
Amin
دوستان تا حالا كسي بالاي 34 ميليون fan تونسته جمع كنه ؟! :-/ دور اول كه بازي كردم 29 ميليون جمع شد اما دور دوم كه دوباره با يك پروفايل ديگه بازي رو شروع كردم و تمام مسابقات به جز سه تا Promo event رو رفتم 34 ميليون شد . يك آمار جالبي هم كه به دست آمد اين بود كه دور اول با 121 مسابقه بازي تمام شد اما اگه بخواين همه رو برين حدود 160 مسابقه هست كه بايد انجام بدين . يك خبر هم كه ميخواستم بگم اينكه چند تا dlc از بازي آمده كه البته فقط ماشين اضافه ميكنه و همچنين لينك دانلود آهنگ هاي بازي هم منتشر شده !

PayableOnDeath

کاربر سایت
May 20, 2008
311
نام
Hooman
دوستان تا حالا كسي بالاي 34 ميليون fan تونسته جمع كنه ؟! :-/ دور اول كه بازي كردم 29 ميليون جمع شد اما دور دوم كه دوباره با يك پروفايل ديگه بازي رو شروع كردم و تمام مسابقات به جز سه تا Promo event رو رفتم 34 ميليون شد . يك آمار جالبي هم كه به دست آمد اين بود كه دور اول با 121 مسابقه بازي تمام شد اما اگه بخواين همه رو برين حدود 160 مسابقه هست كه بايد انجام بدين . يك خبر هم كه ميخواستم بگم اينكه چند تا dlc از بازي آمده كه البته فقط ماشين اضافه ميكنه و همچنين لينك دانلود آهنگ هاي بازي هم منتشر شده !
خدمت شما:D
http://screenshot.xfire.com/s/128355159-4.jpg

Dante .D.H

کاربر سایت
Sep 22, 2012
714
نام
Amin
به نظرم كاملا تا 35 ميليون راه داره ! از اونجايي كه سه تا Promo event از Season 5 و دو تا WSR event از Season 1 رو نرفتم و 34 تا جمع كردم ( چند هزار تا و چند صد تا و چند دونه رو كامل نمي دونم ) پس ميشه تا 35 بالا آوردش .

sms.moosavi

کاربر سایت
Sep 9, 2010
1,808
نام
سید محمد موسوی
bache ha season 4 yeki az objectiv haye support ha 0.5 drift in skull candy hast,ino che juri unlockesh konam?

fonte farsi nadaram :S
خیییییلی سخته! من که با سه تا ماشین مختلف کلی روش کار کردم تا تونستم! با شورولت کامارو SS رفتم.
در کل به نظر من سخت ترین event های بازی همین دریفت های season 4 هستن.

yeke

کاربر سایت
Jun 30, 2013
502
اقایون یک سوال دارم بازیش خوبه؟؟؟؟
دوربین تو ماشین in car نذاره مشکلی نیست؟؟ کنترل ماشیناش سخته ؟؟ یک توضیحی راچب کنترل ماشین بدید ممنون میشم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر