شبیه ساز Play Station 1

highlight

کاربر سایت
May 17, 2007
1,040
سلام من چند تا بازی داشتم ازشون ایمیج گرفتم با AnyReader (کمی خش داشت!) الان ایمیج رو اجرا میکنم صحنه سیاه میاد رو همین بازیا رو تو حالت cd.rom اجرا میکنه بازیای دیگه هم همینطور فقط با AnyReader کپی میگیرم بازی اجرا نمیشه صحنه سیاه بالا میاد!کسی کمکم کنه ممنون میشم.
چه بازی بوده؟ سی ذی رو تمیز کن و با کلون یه ایمج بگیر. نتیجه رو اعلام کن

Tiduss

کاربر سایت
Aug 29, 2013
15
چه بازی بوده؟ سی ذی رو تمیز کن و با کلون یه ایمج بگیر. نتیجه رو اعلام کن

Chaos The express-Dino Crisis 1&2- pARASITE eve 1&29-final fantasy 8-Fear Effect2- اینا بازیامن واقعا تو کفم!! با کلون نمیگیره سی دی ها داغونه! خیلی خش داره با Any reader هم کلی وقت برد ایمیج گرفت-با pcsxr اجرا میکنم پیغام not support میزنه! همین دیسک ها رو cd rom اجرا میکنم(منظورم اینه با cd rom تست میکنم قبل اینکه ایمیج بگیرم) بالا میاره- مشکلشم مطمءنم به خاطر اینه با AnyReader کپی میگیرم.اما نمیدونم چطور درست میشه.

kamyabonline

کاربر سایت
May 25, 2011
466
نام
محمّد
دوستان نمیدونستم کجا باید بپرسم..

من بازیه Wining Eleven3 یا همون 99 خودمون که واسه PS1 بود رو دانلود کردم..هرکاری میکنم صدا نداره بازی..کسی راهی بلد نیست؟؟ هزارتا امولاتور تست کردم ولی بازم جواب نداد..

highlight

کاربر سایت
May 17, 2007
1,040
دوستان نمیدونستم کجا باید بپرسم..

من بازیه Wining Eleven3 یا همون 99 خودمون که واسه PS1 بود رو دانلود کردم..هرکاری میکنم صدا نداره بازی..کسی راهی بلد نیست؟؟ هزارتا امولاتور تست کردم ولی بازم جواب نداد..
دوست عزیز
دقیقا سوال یکی از دوستان که همین مشکل رو داشت در تاپیک زیر مطرح و بررسی شد. انشال... مشکل شما هم با همون توضیحات حل میشه:

http://forum.bazicenter.com/thread17401/page2/

kamyabonline

کاربر سایت
May 25, 2011
466
نام
محمّد

highlight

کاربر سایت
May 17, 2007
1,040
اون سایت خیلی سایت خوبیه ولی متاسفانه مدتیه که دیگه آپدیت نمیشه.
دقیقا همین طور هستش. برای بعضی از امولاتورها باید دنبال آخرین آپدیت ها و همچنین فایلهایی باشید که در این سایت اصلا مطرح نمیشن. اما در کل این سایت به عنوان یکی از منابع امولاتورها و یا آشنایی با اونها همیشه مورد توجه بوده.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر