راهنماي كامل بازي ها

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,795
نام
امین
نوشته شده توسط gameware:
خدایا شورش رو در اوردن مدیر ها
مگه این مبحث ، مبحث راهنمای بازیها نیست؟
مگه برای مشکل تاپیک ایجاد نمی کنن؟
پس چرا تاپیک منو زرتی پاک کردن:mad:

سلام.
مهبد جان اول از یه چیزی مطمئن بشو بعد زرتی حرف بزن;)
اون تاپیک re4 َما ادغام شد:
http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?t=215&page=27

Paymax

کاربر سایت
Aug 6, 2006
179
نام
پیمان نیکخواه
God of War

سلام
یه سوال در مورد God of War دارم:
اون قسمت که میریم داجل یه اتاق و درش بسته میشه و دشمنها که سربازای با سپر هستن و چند تا هم از اون دخترای پرنده میان
کف زمین به صورت یه دریچه هست که انگار یه موجودی زیرشه که میخاد بازش کنه و دریچه هی تکون میخوره
بعد چند دقیقه هم یهو دریچه باز میشه و همه میفتن توش و آدم میمیره!:(
لطفا من رو راهنمایی کنید.

آخرین ویرایش:

Sayeh

کاربر سایت
Sep 28, 2005
633
نام
سایه
سلام
آقا یکی لطف کنه راهنمای call of cthulhu رو بزاره چون بازی خیلی مشکله ولی نمیشه ازش دل کند MER30

من راهنمای اون را کامل و فارسی دارم منتاها توی PC نیست و نمیتونم اسکن کنم. بگو کجاش گیر کردی من از روش میخونم بهت میگم.

سلام يكي لطف كنه راهنماي بازي كاوشگر مقبره يا همان تامب رايدر را بذاره .ممنون

شما هم بگو کجاش گیر کردی تا بهت راهنمایی کنیم.

ebi360

کاربر سایت
Aug 31, 2006
27
من راهنمای اون را کامل و فارسی دارم منتاها توی PC نیست و نمیتونم اسکن کنم. بگو کجاش گیر کردی من از روش میخونم بهت میگم.

من سر گاو صندوق سوم گیر کردم همونی که توی اداره پلیس هستش و یه کمد جلوشه من میرم جلوش و s رو میزنم برای باز کردنش اقدام نمیکنه رمزشم نمیدونم ممنون از لطف شما

ChaosTheory

مدیر سابق
کاربر سایت
Sep 23, 2005
775
نام
آرشام.ج
من سر گاو صندوق سوم گیر کردم همونی که توی اداره پلیس هستش و یه کمد جلوشه

تا جایی که یادم میاد اون گاوصندوق همون اول که دیدمش باز نمیشد و باید یه ذره میرفتم جلوتر و بعدا" نیاز میشد که بیام بازش کنم. شما هم فعلا گاوصندوق رو ول کن و به راه ادامه بده ببین چی میشه.

nemesis12

کاربر سایت
Aug 30, 2006
570
نام
علیرضا
مرسی....

دانته جون دستت درد نکنه ولی انگلیسیش رو احتمالا خودم هم میتونستم پیدا کنم.....
من دنبال فارسیش هستم.....
کی حال داره خط به خط اینگیلیسی بخونه و ترجمه کنه.....!!!:-"

xdantex

کاربر سایت
Aug 3, 2006
1,242
نام
حسین
فارسیش احتمال نود درصد پیدا نمیشه حالا من دنبالشم اگه پیدا شد میذارم انگلیسیشم که زحمتی نداره یه نیگا میندازی میبینی کجاشی نهایتش یه دیکشنری بر میداری چهار تا لغت ترجمه کنی مشکلت حل میشه.

rasoolharry

کاربر سایت
Jun 16, 2006
368
نام
M.R
با سلام آقایون من در بازی silen hill3 گیر کرده ام دربی است که باید پنج کتاب را در آن بگذاری
ولی ترتیبش را بلد نیستم البته یک راهنمای ps2 آن را خواندم ولی به درد من نخورد چون من
نسخه pc آن را دارم و ترتیب کتابها در نسخه pc با نسخهps2 فرق دارد اگر من را راهنمایی کنید
متشکر میشوم :D

xdantex

کاربر سایت
Aug 3, 2006
1,242
نام
حسین
با سلام آقایون من در بازی silen hill3 گیر کرده ام دربی است که باید پنج کتاب را در آن بگذاری
ولی ترتیبش را بلد نیستم البته یک راهنمای ps2 آن را خواندم ولی به درد من نخورد چون من
نسخه pc آن را دارم و ترتیب کتابها در نسخه pc با نسخهps2 فرق دارد اگر من را راهنمایی کنید
متشکر میشوم :D

من سایلنت هیل سه رو کلی وقت پیش بازی کردم اما فکر کنم پشت هر کتاب یه اشکالی بود میتونی تو اینونتوری نیگاش کنی باید کتابا رو به ترتیبی بذاری که یه کلمه ساخته بشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر