تا چقدر حاضرید برای wii u پول دهید

تا چقدر حاضرید برای wii u پول دهید

• بالای 500 هزارتومان

رای‌ها: 84 27.1%
  • کمتر 500 هزارتومان

رای‌ها: 122 39.4%
  • ارزش خرید ندارد

رای‌ها: 104 33.5%

• مجموع رای دهنده‌ها
    310

doctor who

کاربر سایت
Apr 15, 2011
1,530
نام
doctor who
خب :d
بگید مثلا برای کنترل پرو یا دسته تبلتی اضافه و خرید خود کنسول چقدر حاضرید پول بدید و اگه خیلی دیر کپی خور شد حاضرید هنوز بخرینش
برای باز هاش چقدر حاضرید پول بدبد
به نظرتون قیمتش چقدر باشه تا قیمت خوبی برای کنسول باشه
و سوال اخر اگه ps3 یا x360 دارید و پول کافی برای خرید کنسول نداری ایا حاضرید اون ها را بفروشین
سوال دیگه ای ندارم
(نظر سنجی هم نذاشتم چون قیمت احتمالیش رو نمی دونم)

Polaris

کاربر سایت
Aug 14, 2007
2,775
مسلما هیچی چون تو این نسل هم 360 رو داشتم و هم پلی 3 رو .... اصلا دوست ندارم دوباره همون گرافیک این نسل رو ببینم.... پولشو میدم کامپیوترم رو ارتقا میدم و حالشو میبرم!.

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,391
نام
مهدی یوسفی اصیل
من تا 500 میخرم با کپی خور شدن و نشدنش هم یک جوری میسازیم
به نظرم این کنسول ارزشش رو داره

doctor who

کاربر سایت
Apr 15, 2011
1,530
نام
doctor who
خودم حاضرم تا 1 میلیون بدم ندارم :dولی 900 با فروش ps3 جور می کنم وکپی خورش نمی کنم انلاین و عشق است :xو سیاهش رو می خرم با 3ds ست بشه:d 900 منظورم با کنترل پرو 2 دسته ی تبلتی و4 تا بازی اصل
:>
---------- نوشته در 06:41 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:39 PM ارسال شده بود ----------

مسلما هیچی چون تو این نسل هم 360 رو داشتم و هم پلی 3 رو .... اصلا دوست ندارم دوباره همون گرافیک این نسل رو ببینم.... پولشو میدم کامپیوترم رو ارتقا میدم و حالشو میبرم!.

گیم پلی رو عشق است
دوستان خواهش می کنم کسایی که می خوان بیا بخرن بیان نظراتشون رو بگن یا همان فن های نینتندو با تشکر :d

---------- نوشته در 06:46 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:41 PM ارسال شده بود ----------

همه آنچه فعلا درباره کنسول Wii U جدید نینتندو می دانیم | نارنجی یک نگاهی به اینجا بندازید

ashk@n

کاربر سایت
Jul 7, 2011
872
نام
Ashkan
فعلا قیمتی مشخص نیست ودر کشوری که من زندگی میکنم (Wiiu(5000به پول ایران 1,220,000 *تومان قیمت بیش خریدش است

و ps4 قیمت پیش خرید فرضیش(7000) 1,680,000* تومان
1=240 تومان الان

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,809
نام
مرتضی
مطمعنا نینتندو برایwiiuبیشتر از 350-400دلار قیمت نمیذاره که با این حساب من حاضرم حدود یه سال بعد ریلیز کنسول که قیمت تو ایران فروکش میکنه براش تا 700 بدم و فقط هم به فکر کپی خور شدن هستم بازیهای نینتندو خیلی بدرد انلاین فک نکنم بخورن

Killer Queen

کاربر سایت
Apr 28, 2012
586
به نظر من 600 خوب هست.البته با فروشنده های با وجدانی که ما داریم احتمالا بالای یک میلیون قیمت می خوره)x

احتمالا؟؟؟؟ حتما اصلا 1 درصدم شک نکن. حالا اون اولش که بیاد با رقمای تخیلی 1500 و شایدم بالاتر روبه رو میشیم.

nathan mckane

کاربر سایت
Jul 14, 2009
979
نام
عباس
دسته دو شو تا ٢٠٠ ميخرم! :d

جدا از شوخي تا بازي درست و حسابي و انحصاري درجه يك براش منتشر نشه همون ٢٠٠ هم ارزش نداره!:d

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,391
نام
مهدی یوسفی اصیل
من یک چیزی به دوستان بگم
چرا دوستان میگن نینتندو بدرد آنلاین نمیخوره فقط چون تجربه قبلی دارید، دارید این حرف رو میزنید
مگه سونی در بخش آنلاین PS2 موفق بود خیر وقتی که به ps3 اومد شبکه اش جون گرفت
مطمئن باشید نینتندو هم در این نسلش موفق خواهد بود. همان U آخر نشان از مانور دادن نینتندو بر روی بخش مولتی پلیر و آنلاین هست
خواهشا تا کنسول نیامده و یک سال از ریلیزش نگذشته قضاوت نکنید

Kavigne

کاربر سایت
Sep 16, 2007
7,940
U آخر نشان از مانور دادن نینتندو بر روی بخش مولتی پلیر و آنلاین هست
الآن هر چه قدر دارم به مغزم فَشار میارم ، ارتباط حرف لاتین U و آنلاین رو در نمی یابم ...
یونلاین ـه مگه ؟! لول ...

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,391
نام
مهدی یوسفی اصیل
الآن هر چه قدر دارم به مغزم فَشار میارم ، ارتباط حرف لاتین U و آنلاین رو در نمی یابم ...
یونلاین ـه مگه ؟! لول ...
عزیز حرف U یک حرف اختصاری جایگزین you هست همین طوری که Wii همان کلمه we به معنی ما هست
خود رجی گفته U نشان از قابلیت بازی با افراد دیگه به صورت آنلاین هست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

تبلیغات متنی

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر