Watch Dogs | PC

watch-dogs-2.jpg

خوب چند ساعت قبل ubاز ipجدیدش به اسم Watch Dogs پرده برداری کرد

اطلاعات جدید به پست اول اضافه می شود !

تاریخ عرضه بازی هم برای 2013 مشخص شده

تصاویر :

.

WATCH DOGS
HD
SD

...............................................

برای مشاهده تصویر اصلی (652x247) روی این نوار کلیک کنید.
156_2222222222222222.jpg

اولین نمایش از بازی Watch Dogs برای ps4
HD H.264 MP4 244.7MB Download
Hi-Res H.264 MP4 103.0MB Download
Lo-Res IPOD / PSP 25.7MB Download

Ubisoft امروز رسما تایید کرد که بازی Open-World آینده اش یعنی Watch Dogs در تاریخ 19 نوامبر 2013 عرضه خواهد شد. این باری 3 روز بعد یعنی 22 ماه نوامبر در اروپا نیز عرضه خواهد شد.

همچنین UbiSoft تایید کرده که این بازی برای کنسول های X360، PS3 و PC عرضه خواهد شد. اخیرا نیز اعلام شده بود این نسخه از بازی برای کنسول PS4 (در زمان عرضه کنسول) نیز منتشر خواهد شد. این در حالی است که شرکـت Sony اعلام نموده کنسول PS4 در سال 2013 روانه بازار خواهد شد.

از سوی دیگر، طبق اعلام UBI که این بازی برای کلیه کنسول های نسل بعد عرضه خواهد شد؛ باید تا 21 می منتظر نسل بعدی کنسول Microsoft نیز باشیم.

قابل ذکر است شرکت UbiSoft، نسخه های متعددی از این بازی را زمان عرضه، روانه بازار خواهد کرد که اطلاعاتی از این نسخه ها اعلام نموده است. این پک ها با نام های: ،Dedsec Edition Vigilante Edition، Uplay Exclusive Edition و Special Edition عرضه خواهد شد.

zfdw05jumkwsl3gj2w.jpg

the Dedsec Edition شامل:

• فیگور 23 سانتی Aiden Pearce
  • Steelbook
  • DedSec Collector box
  • Artbook های Watch_Dogs
  • OST های بازی
  • نقشه Chicago بازی
  • 4 عدد collectible cards
  • 3 عدد مدال انحصاری

+ سه مرحله Single Player که با نام های “Palace Pack” و “Signature Shot” و “Breakthrough Pack” نامیده می شود. هر ماموریت شامل Reward های مخصوص خودش نیز می باشد.

The Vigilante Edition:

• Vigilante Collector box
  • کلاه مخصوص Aiden Pearce
  • ماسک مخصوص Aiden Pearce
  • OST های بازی

+ مراحل و ماموریت هایی که در بالا به آن اشاره شد.

همچنین پک Uplay Exclusive Edition نیز فقط از طریق سایت Uplay قابل خرید است و شامل کلیه محتویات اضافی بازی بعلاوه steelbook می باشد. در نهایت آخرین پک با نام Special Edition عرضه خواهد شد. اگر قصد خرید محتویات اضافی برای بازی را ندارید این پک بهترین نسخه

Last edited by a moderator:

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
درود
روی این سیستم روی low میاره؟
Cpu:intel core dou 1.8ghz
main:gigabyte p41t-d3
vga: nvidia
GT730 dx12 feature level11
ram:4GB kingston ddr3
سوالت توی بخش مشکلات باید میپرسیدی ولی با این سیستم اصلا نمیتونی بازی کنی! اصلا انتظار فریم بالای 20 نباید داشته باشی!
CPU ـت بشدت ضعیفه برای این بازی! برای بازی های دیگه هم حتی ضعیفه چه برسه به این! بقیه سیستمت اگه یک CPU خوب میداشتی میتونستی روی Low و Meduim بازی کنی!

BOBBY ROODE

کاربر سایت
Feb 27, 2014
113
نام
ParsiGift
دوستان میشه لینک دانلود جدیدترین و گرافیکی ترین مود بازی رو بدید ؟!!

و همین طور ایا کد تقلب یا راهی وجود داره تا همیشه { یا اکثر اوقات یا هر وقت خواستم } بارون بیاد ؟!!

A.R.A.$.H

کاربر سایت
Mar 26, 2013
3,070
نام
آرش
درود
یک سوالی داشتم: وقتی سلاحی رو خریداری کردید قبلا و آزاد شده، منتهی اون رو عوض کردید با یه سلاح دیگه، چطور میشه دوباره به اون دسترسی پیدا کرد؟
من یه اشتباهی کردم کلت خفه کن دار رو عوض کردم حالا هر چقدر میریم Shop اجازه تعویض نمیده. دوباره بخوام این سلاح رو بردارم راهش چیه؟

Lord Phenom

کاربر سایت
Oct 16, 2012
262
نام
سعید
درود
یک سوالی داشتم: وقتی سلاحی رو خریداری کردید قبلا و آزاد شده، منتهی اون رو عوض کردید با یه سلاح دیگه، چطور میشه دوباره به اون دسترسی پیدا کرد؟
من یه اشتباهی کردم کلت خفه کن دار رو عوض کردم حالا هر چقدر میریم Shop اجازه تعویض نمیده. دوباره بخوام این سلاح رو بردارم راهش چیه؟

Tab رو نگه دار بعد برو روی هر سلاحی که میخوای مثلا کلت بعد با قلتک وسط موس بالا و پایین کن عوض میشه سلاحت همه سلاح ها که خریدی رو داری هرجا که بری

voltage

کاربر سایت
Jul 26, 2014
288
آقا من یه مشکل اساسی دارم.
tab رو که میزنم، بالا سمت راست یه آیکن هست که وقتی میرم روش پنج‌تا قابلیت پایینش ظاهر میشه که وسطیش یچی هست به اسم lure. حالا من نمیتونم از این وسطی به اینور و اونور حرکت کنم.
چجوری اونیکی قابلیت‌ها رو انتخاب کنم؟ هرچی دکمه بود رو کیبورد و موس زدم :((

voltage

کاربر سایت
Jul 26, 2014
288
آقا من یه مشکل اساسی دارم.
tab رو که میزنم، بالا سمت راست یه آیکن هست که وقتی میرم روش پنج‌تا قابلیت پایینش ظاهر میشه که وسطیش یچی هست به اسم lure. حالا من نمیتونم از این وسطی به اینور و اونور حرکت کنم.
چجوری اونیکی قابلیت‌ها رو انتخاب کنم؟ هرچی دکمه بود رو کیبورد و موس زدم :((
هم‌اکنون نیازمند یاری سبزتان هستیم. موندم رو بازی سر همین:(

amghgamer

کاربر سایت
Mar 14, 2011
3
بیا عزیز آپ کردم
ایشالله حل میشه
Code:
http://www.mediafire.com/download/1q1g47hwubvt611/Watch_Dogs-BB_Setup.rar.html

سلام ،آنتی ویروسم اون فایل رو نمیزاره دانلود کنم.میگه ویروسه.ستاپ بازی رو که نباید به عنوان ویروس بشناسه.کرک رو بگی آره.

WTF?

کاربر سایت
Mar 27, 2015
1,087
نام
محمد
بعد از تقریباً 10 ساعت بازی پی بردم که تو قضاوتم اشتباه کردم...اکثریت میگفتن بازیه خوبی نیست ولی من بشدت از بازی خوشم اومده...تا به اینجا همه چیش واسم تازه بوده و سرگرم کرده و این یعنی من گیمر راضی ام از بازی ....!! توسبک مخفی کاری واقعاً عالی کارکرده... با هک میتونی یه منطقه رو که پیاده تو 15 دقیقه کشف میشه رو 1 دقیقه ای بگردی و فلنگو ببندی...!! پلیس ها هم بنظرم طبیعی کار شدن...میگفتن هی میریزن سرت من امتحان کردم..همچین چیزی هم نست..خلاف میکنی تو شهر میان دنبالت دیگه طبیعیه...!! ولی اگه عادی رانندگی کنی کسی کاریت نداره :d گرافیک بازی واسه ی من چشم نوازه..من ازش راضی ام... انیمیشن هاش خوب کارشدن البته باگ هم دیده شده :d موسیقی هایی که تو ماشین و محیط بازی مخصوصاً صفحه ی اول پخش میشن فوق العاده ن...وزش باد و تکون خوردن اشیا فوق العاده ن.. درحق بازی خیلی اجحاف شده... مظلوم گیرش آوردین :)) نظر کلی رو بعداً میگم فقط خواستم بگم خیلی بازیه خوبیه..من دوسش دارم :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر