قیمت Wii در ایران

alpecin

کاربر سایت
Nov 30, 2010
5
با سلام
من از بازارچه همینجا یک دستگاه وی ریجن uc کپی خور شده + دو عدد دسته موشن پلاس دار +تبدیل برق+ دو بازی اصل اسپورت و اسپورت ریزورت را 250 خریدم
خوب خریدم یا نه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

arshiya26

کاربر سایت
May 2, 2010
1,108
نام
arshiya
با سلام
من از بازارچه همینجا یک دستگاه وی ریجن uc کپی خور شده + دو عدد دسته موشن پلاس دار +تبدیل برق+ دو بازی اصل اسپورت و اسپورت ریزورت را 250 خریدم

اره بابا خیلی خوب خریدی پس بیا کاربر فعال این بخش شو دیگه:D

the zelda

کاربر سایت
Jul 27, 2011
77
نام
علیرضا
با سلام

اره خوب خریدی این همه محتویات هم داره:D

ramaz

کاربر سایت
Dec 31, 2010
494
نام
رضا
با سلام
مبارک باشه;)

pm1731

کاربر سایت
Oct 2, 2011
31
چین میشه با 170 180 تومان به پول ایران یک wii بخری البته اگر جایی تونستی پیدا کنی !

چون ایرانی ها از کنسول بازی فقط گرافیک بازی رو متوجه میشوند و اصلا نمیدونند گیم پلی به چی میگن فقط دنبال کنسولی میگردند که بیشترین گرافیک و داشته باشه و موقع بازی خریدن اولین چیزی میپرسند گرافیک بازی چجوریه ... !!!!!

من هنوز كه هنوزه دارم evil 3 و final fantasy 8 رو بازي ميكنم هر بارم كه بازي ميكنم ازش خسته نمي شم هميشه برام جالبه

---------- نوشته در 05:45 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 05:41 PM ارسال شده بود ----------

وی وقتی حال میده که در کنار ps3 یا x360 داشته باشیش. وگرنه به تنهایی -با اینکه بازیهای خوبی داره- بخاطر گرافیکش زیاد دلچسب نیست

گرافيك كه مهم نيست بازي جالب باشه ديگه هله

code name 37

کاربر سایت
Feb 28, 2007
1
با سلام

دوستان اگه مشابه پیدا کردین باز من خریدار هستم

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
.

من xbox360 داشتم تازه wii خریدم خیلی دوسش دارم واقعا معرکه اس همونیه که دلم میخواد بازی ها عالی داره فقط نینتندو تازه نیفهمی بازی چیه . بازی هاش عالی جذاب سرگرم کنده خلاق گیم پلی عالی

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر