PSVita OLED vs Samsung Galaxy Note Super AMOLED

Killer Queen

کاربر سایت
Apr 28, 2012
586
note صفحه ی super amo led plus داره با رزولوشن خیلی بیشتر. از نشر تئوری باید قوی تر باشه. ولی صفحه ی نت رنگ ها رو روشن تر و گرم تر نشون میده.

drkiwi

کاربر سایت
Jul 20, 2009
28
من نمیدونم چرا تا وقتی که از برتری های ویتا در مقابل گوشی صحبت میشه این حرفا رو نمیزنین حالا که برتری های گوشی در مقابل ویتا رو گفتم دارین معنی کنسول بازی رو به من میگین!
بعدشم شما حافظه 16 گیگ ویتا رو از کجا میخری 80 تومن؟!
---------
درضمن من این بحث رو شروع نکردم فقط خواستم خدمت اون دوستی که گفت دلیل با کیفیت بودن صفحه نوت قیمت زیادشه بگم که فقط این یه مورد نیست.
منم موافق اینم که این مقایسه فقط درمورد صفحه نمایش باشه.

چون قیاس کارکردشون غلطه از اساس.دوستان هم گفتن همشون.خودتونم گفتین.
حرف شما هم زمانی درست بود که سخت افزار نوت از چیزای قوی تشکیل میشد.نوت به اندازه خودش قوی هست ولی منظورم اینه که سخت افزار ویتا اگه بالاتر نباشه چیزی هم کم و کسر نداره.
PlayStation Vita (PSVita) Secrets
پس بحث قیمت مشخص میشه.

به نظر من یکی از سخت افزارهایی که قیمت دستگاه رو مشخص میکنه همون نمایشگر هست.هر دو دستگاه OLED هستن ولی نوت AMOLED داره با بوست مخصوصی که سامسونگ رو اکثر دستگاههاش میذاره.کاری به dpi و ... ندارم ولی تکنولوژی AMOLED هنوز گرون تموم میشه پای سازنده (محض اطلاع میگم ک من دانشجوی ارشد شیمی آلی هستم و اگه حتی بگی نساخته باشم میدونم مواد اولیه اش گرونه و همینطور ساختنش ک سیلیکون خالص میخواد و پلیمرهای خاصی فقط رو Si میشینن)
پس بیراه ندونیم بخش قابل توجهی از قیمت دستگاه نمایشگرشه.
توی کیفیت نمایشگر شکی نیست که نوت بهتره.سامسونگ از اول نمایشگر ساز بوده.
ولی درنظر داشته باشیم با توجه به قیمت ویتا چنین کیفیتی بینظیره روی دستگاه.

در ضمن قیمت حافظه 16 هم همون حدوده.100 تومن.

Elyas sun

کاربر سایت
Feb 23, 2012
686
نام
حمید رضا
عکسها تو نت بهتره-پولشم بهتره
درضمن قدرت سخت افزارشون باهم قابل قیاس نیستن
VITA is GOD Handling GAJET
انگلیشو سطحی بخونید...

2flow

کاربر سایت
Dec 14, 2012
472
نام
حسین
با تشکر از این کار خوبتون
نکته مهمی که شما رعایت نکردی روشنایی صفحه است شما اگه روشنایی هر دو رو تو بالاترین حالت قرار بدی چون روشنایی نوت بیشتره این اختلاف خیلی بیشتر میشه
من با تبلت داداشم تو اتاق تاریک تست زدم تبلتش گلکسی تب ۷.۷ هست
اولش مثل این عکس های شما بود ولی من دیدم نور تبلت خیلی بیشتره اینه که نورش رو به اندازه نور ویتا کردم تا مقایسه درست بشه اونوقت اونجا دیدم که توی کنتراست و رنگ ها تقریبا یکی شدن
شما هم باید نور نوت رو به اندازه ویتا کم کنی چون روشنایی نوت تو حالت ماکزیمم بیشتر از ویتا است.
توی تست همه شرایط باید یکسان باشن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر