FIFA 13 | PC

g9ofs6rcbbele83gh2a.jpeg

Developer: EA Sports
Publisher: EA Sports
Genre: Sports Game
Mode: Single-player, Multiplayer
Release: September 25, 2012

Website

EA Sports یک سری اطلاعات و اسکرین شات از بازی جدید معروف و محبوب خودش خودش یعنی FIFA 13 رو تو نمایشگاهی در لندن به نمایش گذاشت آقای David Rutter که تهیه کننده بازی هستن به 5 مورد از پیشرفت های عمده بازی اشاره کرده.

1. First Touch Control یا کنترل در مهار توپ
یکی از موارد که برای واقعی تر شدن FIFA 13 تغییر کرده همین کنترل توپ هست که بر خلاف بازی های گذشته کمی پیچیده و سخت تر شده به عنوان مثال عواملی چون سرعت قدرت ارتفاع توپ مهارت و تکنیک بازیکن تاثیر زیادی بر کنترل توپ داره.

2.Player Impact یا ضربه زدن بازیکن
یکی دیگه از ویژگی های که در انجین بازی بهبود یافته تا دیگه شاهد انمیشن های غیر واقعی ضربات نباشیم!

3.Complete Dribble یا دریبل زدن
در FIFA 12 با تغییر دادن جهت میتونستید دریبل بزنید ولی در FIFA 13 این طور نیست!

4.Tactical Free-Kicks یا ضربات آزاد
سیستم جدیدی برای ضربات آزاد پدید اومده که شما میتونید 3 بازیکن پشت توپ داشته باشید تا دروازبان و دفاع حریف رو گول بزنید! همچینن دیوار دفاعی کامل در اختیار شما هست میتونید اونها رو به حرکت در بیارید یا بازیکن ازش کم زیاد کنید.

5. Attacking AI یا هوش مصنوعی
در این بخش هم پیشرفت های زیادی شده از جمله بهبود در توپ گیری آفساید گیری تاکتیک های تیمی هوش بالاتر مهاجمین در تشخصی محل دریافت پاس حرکت با خط آفساید و...

Update 1
EA یه ویدئو از بازی منتشر کرده که مربوط میشه به فرمان های صوتی Kinect که تو لینک زیر میتونید ببیند و توضیحات کامل بخونید.
FIFA13 Kinect Video Shows off Voice Commands

در ضمن امروز بخش Carrer برای تیم های ملی هم تایید شد که خبر خیلی خوبیه!
FIFA 13 Career Mode to Include Internationals Much More

Trailers

m27924.jpg

GC Trailer - 720p

Length: 2 Minutes
FPS: 43.0664 fps
Size: 121.22 MB

ُScreenshots

1280x720

az77jjr5gynjxfluq2p9.jpg

September 11​

آخرین ویرایش:

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
آقا من دسته 360 داشتم وصل میکردم، این آنالوگ سمت راستش مشکلی نداشت. دسته بنا به دلایلی (!!) شکست ( :D ) امروز رفتم یه گیم پد معمولی گرفتم (طرح 360) الان تو فیفا 13 آنالوگ سمت راست کار نمیکنه! یعنی وقتی چراغ وسط روشنه، برای Skill Moves کار نمیکنه ولی وقتی خاموشه، به عنوان پاس کار میکنه!
داستانی شده واسه ما:| کسی میدونه چجوری میشه درستش کرد این قضیه رو؟
Fifa13ـم هم از اوریجین گرفتم و اورجیناله. میشه یه نرم افزاری چیزی نصب کرد که این مشکل رو حل کنه؟:-/

PayableOnDeath

کاربر سایت
May 20, 2008
311
نام
Hooman
آقا من دسته 360 داشتم وصل میکردم، این آنالوگ سمت راستش مشکلی نداشت. دسته بنا به دلایلی (!!) شکست ( :D ) امروز رفتم یه گیم پد معمولی گرفتم (طرح 360) الان تو فیفا 13 آنالوگ سمت راست کار نمیکنه! یعنی وقتی چراغ وسط روشنه، برای Skill Moves کار نمیکنه ولی وقتی خاموشه، به عنوان پاس کار میکنه!
داستانی شده واسه ما:| کسی میدونه چجوری میشه درستش کرد این قضیه رو؟
Fifa13ـم هم از اوریجین گرفتم و اورجیناله. میشه یه نرم افزاری چیزی نصب کرد که این مشکل رو حل کنه؟:-/
فقط محض اطلاع بگم که آنالوگ دسته 360 قابل تعویض هست و مثل روز اول میشه:-)
ببین با xpadder درست نمیشه؟ دسته کالیبره هست؟ توی خود ویندوز کار می کنه آنالوگش؟

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
ببین با xpadder درست نمیشه؟ دسته کالیبره هست؟ توی خود ویندوز کار می کنه آنالوگش؟
بله اگه یکی اینو زودتر به ما میگفت، بعد از 2 ماه 80 تومن ضرر نمیکردیم:D مشکلش هم همین آنالوگش بود که اینقدر رفت رو اعصاب، به قدری زدمش زمین تا بشکنه!:D لامصب اینقدر هم سفت بود به زور شکست!:|
اون مشکل هم یکی از دوستان تو PM راهنمایی کرد، حل شد:D

m2relax

کاربر سایت
Jun 25, 2011
1,316
نام
Morteza
xpadder به کار نمیاد برنامه x360ce رو دانلود کن و تنظیمات دکمه ها رو بزن داخلش و سیو کن و فایل هاش رو داخل محل ایکن بازی بریز حله! خودم 2 ساله با این روش و با یه دسته طرح 360 دارم کیف دنیا رو میکنم!:d رو همه بازی هم جواب میده وداخل بازی بعنوان دسته اصل میشناسه!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر