باتری ویتای شما چقدر دوام دارد

Mb corporation

کاربر سایت
Mar 21, 2008
325
نام
Ghassem
در خصوص باطری Psvita :
باطری مورد استفاده در PSvita که یک باطری 2200 میلی آمپریست با توجه به سخت افزار پر مصرفی که این دستگاه را تشکیل داده است مناسب بوده و در حالت استفاده بین 3.5 تا 5 ساعت شارژ نگه میدارد که این زمان در حالت Stand by به 9 ساعت نیز میرسد . البته این زمان بندی در هنگام استفاده از WiFi و یا Bluetooth متفاوت است .
مقاله ی کاملی در مورد Psvita در آدرس زیر موجود هست که میتونید از اون استفاده کنید :
بررسی Psvita

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
یه سوال داشتم.اگه من ویتام شب تا صبح بزنم به شارژ(چون میخوام باهاش دانلود کنم)ممکنه باطریش صدمه ببینه؟

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
یه سوال داشتم.اگه من ویتام شب تا صبح بزنم به شارژ(چون میخوام باهاش دانلود کنم)ممکنه باطریش صدمه ببینه؟

دوست عزیز اگه باطریت کامل شارژ بشه خود به خود دشارژ میشه عین همه باطریا و امکان اسیب بله هستش ولی در دراز مدت .

B!G BOSS

کاربر سایت
Apr 2, 2010
651
نام
Naked Snake
امروز دقیقا باتریم رو تست کردم اولش کاملا خالیش کردم بعد گذاشتمش شارز پر که شد

نشستم انچارتد دقیقا ساعت 11.02 دقیقه صبح شروع کردم تا ساعت 2.08 دقیقه ظهر بود که ویتا تو بازی خاموش شد نور رو ماکزیموم بود تو بازی که توی بازی دقت کنید رو 80 درصد است نو صفحه صدا هم اخرش بود

مدل هم 3جی ریجن 1

کسی است بیشتر از این تو این حالت بازی کرده باشه

ghost of duty

کاربر سایت
Jun 24, 2012
21
آقایون این باتری ربطی به ریجن و برق و..... نداره.
من یک راهکاری پیدا کردم که خیلی به نگه داشتن باتری کمک میکنه. ویتای من قبلا کلا دو ساعت و نیم شارژ نگه نمی داشت اما الان دو ساعت بازی کردم و چند ساعت هم استند بای بوده اما دو سه میلیمتر از باتری کم شده!
تنظیمات ویتا به صورت پیش فرض اینه که هر بار که ویتا رو روشن میکنید چند تا برنامه رو به صورت خودکار روشن میکنه مثل near کافیه برید توی تنظیمات و اونارو غیر فعال کنید به همین راحتی.

amir4815

کاربر سایت
Mar 25, 2012
94
نام
امیر
برای من 3G ریجن 2 . نور صفحه 40 میزارم 4- 4.5 دووم میاره
بعضی وقتا بلوتوث یا وا فای خود به خود روشن میشه. چی کار کنم؟

hamed kami

کاربر سایت
Jun 27, 2012
456
نام
حامد
من ویتای خودم رو شارز میکنم ولی ویتا رو روشن نمی کنم همون روزش فرداش باز میکنم می بینم میگه شارز نداره
ps vita 3g

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر