Samorost 3 | PC

Developer: Amanita Design
Publisher: Amanita Design
Genre: Adventure Puzzle
Platform: PC
Release Date: 2015

B-Mbt0XQSfk.jpg

آیا از تصاویر هنری Samorost 1 و Samorost 2 و Botanicula لذت برده اید ؟ آیا به حل کردن معماهای زیرکانه در این بازیها علاقه دارید ؟ آیا از وجود موسیقی دلنواز و آمیخته با داستان, در این بازیها سرخوش شده اید ؟ اگر جوابتان آریست, پس بار دگر موس های خود را برای کلیک کردن و حل معما, آماده کنید :d

samorost3.jpg

Samorost 3 در حال حاضر مهمترین پروژه ی شرکت Amanita Design می باشد که که داستان آن در 7 سیاره ی مختلف با پسزمینه ها و ویژگیهای منحصربفردشان, بازگو می شود. طراحی های بازی ترکیبی از نقاشیهای کامپیوتری و عکسهای واقعی است و از همه مهمتر اینکه, مانند ساخته های قبلی این شرکت, موسیقی از قسمتهای کلیدی بازیست.

samorost1.jpg

موضوع دیگری که در مصاحبه ای با یکی از اعضای Amanita Design به نام Jakub Dvorský در مورد Samorost 3 گفته شده, وجود معماهای کمتر نسبت به دو شماره ی قبلی ولی در عین حال افزایش تنوع محیطهای عجیب و غریب و شگفت انگیز نسبت به گذشته است. همچنین به نظر می رسد که شماره سوم این بازی بلندتر از دو شماره ی قبلی خود باشد. هنوز تاریخی برای انتشار بازی گفته نشده ولی ممکن است که در سال 2012 شاهد این بازی زیبا باشیم.

AET0DtFxSU6Mqbhnioql_samorost3_demo1_1000.jpg

وبسایت سازنده

آخرین ویرایش:

Maniac Gamer

کاربر سایت
Oct 21, 2008
2,766
نام
مارشال
با تشکر از زننده ی تاپیک.
من که شدیدا با بازی های این استودیو حال میکنم. واقعا هنری هستن.
بیصبرانه منتظریم.
----
پ.ن. ممکنه اینجا جاش نباشه که بگم ولی اگه کسی لطف کنه لینک دانلود دو نسخه ی قبلی رو قرار بده ممنون میشم.

a.hulk

کاربر سایت
Sep 8, 2006
40
نام
امین حسین
چند تا عکسش که مربوطه به نسخه های قبلی فکر کنم . بعد نسخه های قبلی که خیلی کو تاه بودن من توقع یه چیزی مثل ماچیناریوم رو دارم

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
چند تا عکسش که مربوطه به نسخه های قبلی فکر کنم . بعد نسخه های قبلی که خیلی کو تاه بودن من توقع یه چیزی مثل ماچیناریوم رو دارم

فقط عکس اولی مربوط به نسخه ی قبلی بود که جایگزین کردم با عکس جدید :p بقیه شون همه مربوط به نسخه ی 3 میشه.

Heska

کاربر سایت
Jan 13, 2010
2,550
خب چند روز پیش بازی رو تموم کردم گفتم بیام یه توضیحی بدم
از لحاظ گرافیک و موسیقی که فوق العاده است بازی و نوع روایت داستان جالبی هم داره
پازل های جالبی هم داره و سعی کردن تکراری نباشه و هرجا که میرید یه چیز جدید میبینید (مثل بازیهای دیگشون)
ولی چند تا نکته منفی:
قسمت آخر بازی حس میکنید یجورایی سعی داشتن سریع تموم کنن و مثل بقیه قسمتهای بازی محتوا نداره و داستان رو خیلی بهتر میتونستن گسترش بدن بنظرم و پایان بازی خیلی ساده بود

درکل حتما بازی کنید اگر کارهای Amanita Design رو دوست دارید یک تجربه خیلی خوبیه

• Like
Reactions: msf and raya2

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر