بحث و تبادل نظر در مورد سری Total War

Immortal

کاربر سایت
Nov 21, 2006
12
خب پس بالاخره این طاعون همه گیر که گفتم به کل شهر های شما هم سرایت کرد
:)
نمیتونی کاریش کنی باید منتظر بمونی تا بگذره به من که خیلی لطمه زد از نظر نیرو اما از نظر مادی نه :biggrin1: فکر کنم شما هم یکمی با Cheat کنار بیای بد نیست لااقل این موقع کمک میکنه :-"
این آدما فقط یکبار این بلا رو سر من اوردن منم چندتا قاتل تمام حرفه ای ردیف کردم رفتم دخلشونو اوردم :biggrin1: دیگه نفهمیدم کارشون چی بود و برای چی اینکارو میکردن از اون موقع تا حالا هم ندیدمشون :confused:

arvin_666

کاربر سایت
Feb 7, 2006
3,102
نام
Rwin
سلام
دیروز که نسل فرانسوی ها رو از بین بردم یدفعه یه پیام اومد که شما پیروز شدین و بازی تموم شد و گفت می خوای بازی رو ادامه بدی که منم ادامه دادم

من بدون رمز قوی ترین قدرت جهانم
40000 تا بدهیمم با تصرف قلمرو ها صاف کردم
الانم 3 تا assassin فول دارم همرو یضرب می کشه

تاحالا هم هیچ جنگی رو نباختم
فقط جنگ کشتی هارو باختم
نمی دونم بازی آسون شده یا من خیلی قوی شدم
بهترین نیرو هم سواره نظامه

Immortal

کاربر سایت
Nov 21, 2006
12
به نظر من بهترین سواره نظام مال فرانسه هستش راستی شما تو هر جنگ حداقل چقدر کشته میدید؟ البته جنگی که سریع کار رو به نبرد تن به تن بکشونه . من تو بهترین شرایط و بهترین نیروها 200 تا رو شاخشه تو Barbarian شاید فقط 10 تا 20 تا کشته میدادم :biggrin1: راستی آروم آروم آماده شو که بری واسه حمله به آزتکها رو دور 160 یا 161(اگه درست یادم باشه) سر و کلشون پیدا میشه شما هم باید نقش کریستف کلمب البته از نوع انگلیسیش رو بازی کنی :)
آها یه چیز دیگه یادم اومد شما رو easy بازی میکنی یا medium ؟:confused:

arvin_666

کاربر سایت
Feb 7, 2006
3,102
نام
Rwin
آره بین 90 تا 200 تا بستگی به حریف داره
بابا دمت گرم دیگه easy چیه نه medium بازی می کنم

راستی اسلحه گرم دستی هم تو بازی اختراع می شه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Immortal

کاربر سایت
Nov 21, 2006
12
بله. شما میتونی تفنگدار هم بسازی اما من زیاد با اونا حال نمیکنم انواع توپ ها هم تو بازی هست که من با Monster Bombard ترک ها خیلی حال میکنم :biggrin1: اما خب حیف که نسلشونو منقرض کردم :biggrin1: گورکانیها (همون تیموریهای تو بازی) یه مدل فیل دارن که توپ روشون سوار میشه تو جنگیدن با این موجودات خیلی کشته میدم :mad:
راستی شما تو جنگ دفاع کردنت قویتره یا حمله یا هردو ؟ من تو جنگهای دفاعی بهتر کار میکنم :biggrin1:

arvin_666

کاربر سایت
Feb 7, 2006
3,102
نام
Rwin
بله. شما میتونی تفنگدار هم بسازی اما من زیاد با اونا حال نمیکنم انواع توپ ها هم تو بازی هست که من با Monster Bombard ترک ها خیلی حال میکنم :biggrin1: اما خب حیف که نسلشونو منقرض کردم :biggrin1: گورکانیها (همون تیموریهای تو بازی) یه مدل فیل دارن که توپ روشون سوار میشه تو جنگیدن با این موجودات خیلی کشته میدم :mad:
راستی شما تو جنگ دفاع کردنت قویتره یا حمله یا هردو ؟ من تو جنگهای دفاعی بهتر کار میکنم :biggrin1:

فقط منو شما تو این تاپیک می آیم
بغیه ارزش این بازی رو نوفهمن!!!!!!
والله گفتم من تا حالا تو هیچ جنگی شکست نخوردم
ولی اگه دفاع کنم کمتر کشته می دم
کلا من زیاد حمله نکردم بغیه پا رو دمم گذاشتن منم انتقام می گیرم
این صلح نامه هم که کشکه تا حالا 3تا کشور در حالی که در صلح بودیم به من نارو زدن
من نصف روزه نسل شونو منقرض کردم

Immortal

کاربر سایت
Nov 21, 2006
12
خب بالاخره تمامش کردم و کل نقشه رو فتح کردم :biggrin1: راستی یدونه از او آدمهایی که گفتید آتیش میزنند رو گیر آوردم اسمشو تو dictionary زدم دیدم نوشته مفتش عقاید (
INQUISITOR) :biggrin1:
فکر کنم کار اینها اوردن دخل آدمهای ملحد و کافره :) اما نمیدونم از کجا اجیر میشن از Rebels یا Papal States :confused:
این دفعه با انگلیس بودم حالا میخوام با یه کشور دیگه برم اما یکم توش موندم که با کدوم برم ؟

آخرین ویرایش:

ali-gonde

کاربر سایت
Dec 13, 2006
2
سلام
من از " شوگان توتال وار " شروع کردم .
واقعا هم با بازیش زندگانی کردم .
منتظر جدیده هم هستم .

آقا پرهام گل من چطوری باید " شوگان توتال وار " و همین مدیوال (البته اون قدیمیه ) رو پیدا کنم
لطفا یه ایمیلی به من بده تا با شما تماس بگیرم ضمنأایمیل من i_nascar@yahoo.com است. چون کامپیوتر من این مدیوال 2 رو نمیکشه. البته من روم وبربر رو دارم . ولی اون قدیمیهارو نه ودر به در دنبال اونا هستم . آی ایها النس یکی بمن بگه اینارو از کجا گیر بیارم هرکی داره بگه یا علی مدد

Behzad

Come on it's time to go
Administrator
Sep 22, 2005
5,824
نام
بهزاد
سلام

یه نفر که Medieval II Total War رو نصب کرده لطفا از فولدر بازی یه Properties بگیره و ببینه حجمی که بازی روی هارد اشغال کرده چقدره
من بازی رو نصب کردم ولی وسط نصب انواع و اقسام Error هارو داد که با Retry همشون رد شدن و بازی نصب و اجرا شد
الانم 7.51 GB (8,074,047,986 bytes) روی هارد جا گرفته
میخوام ببینم حجمش همینه یا باید بیشتر باشه ؟

hamed-ddd

کاربر سایت
Aug 17, 2006
347
نام
حامد
arvin_666 و Immortal میتونین مشخصات سیستمتون رو بنویسید.....
سیستم من به کندی بازی رو اجرا میکنه.....حتی با وجود این که مشخصات گرافیکی بازی به کمترین حد رسوندم
p4 2.8
vga 256 gforce 5500
ram:768
کمک بزرگی میکنید ممنون!!!
من از " شوگان توتال وار " شروع کردم .واقعا هم با بازیش زندگانی کردم .منتظر جدیده هم هستم .
آقا پرهام گل من چطوری باید " شوگان توتال وار " و همین مدیوال (البته اون قدیمیه ) رو پیدا کنملطفا یه ایمیلی به من بده تا با شما تماس بگیرم ضمنأایمیل من i_nascar@yahoo.com است. چون کامپیوتر من این مدیوال 2 رو نمیکشه. البته من روم وبربر رو دارم . ولی اون قدیمیهارو نه ودر به در دنبال اونا هستم . آی ایها النس یکی بمن بگه اینارو از کجا گیر بیارم هرکی داره بگه یا علی مدد
اسم دقیق بازی رو بده وسوالت رو در اینجا مطرح کن
به این فروم خارجی هم یه نگاهی بنداز

آخرین ویرایش:

arvin_666

کاربر سایت
Feb 7, 2006
3,102
نام
Rwin
arvin_666 و Immortal میتونین مشخصات سیستمتون رو بنویسید.....
سیستم من به کندی بازی رو اجرا میکنه.....حتی با وجود این که مشخصات گرافیکی بازی به کمترین حد رسوندم
p4 2.8
vga 256 gforce 5500
ram:768
کمک بزرگی میکنید ممنون!!!
اسم دقیق بازی رو بده وسوالت رو در اینجا مطرح کن
به این فروم خارجی هم یه نگاهی بنداز

3.2
1gb
512 6600 GT

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر