ساعتی چند بگیرم منصفانست؟نرخ شهره شما چنده؟مشورت از همکاران و کاربران

al2

کاربر سایت
Jul 27, 2011
1,613
نام
مهدی
کسانی هم که میان اینجا پست میدن واسه راهنمایی شماست، حداقل مثل طلب کار ها حرف نزن.
بی خیال من کجا من کجا مثه طلب کارا حرف زدم
شماها در مورد پوستر گفتید منم گفتم که سادگی رو بیشتر دوست دارم
و اینم بدونید پوسترم زدم ولی نه از اونایی که شماها میگید مثلا اینو تو ابعاد 100×120 روی بنر چاپ کردم و زدم که هرکس میبینه یه 2 دقیقه ای نگاش میکنه و به کناریش میگه ببین رونالدو مسی ژاوی اوههههههههههه
حجمش زیاده صبر کنید کامل لود بشه
و همچنین کاور بازیهای مهم رو هم خیلی بزرگ چاپ کردک و زدم پشت شیشه
و به خاطر یه سری دلایل دوس ندارم پوستر از نوع خدای جنگ یا پوسترای کوچک30×40 بزنم همین
حالا این میشه طلبکاری!!؟؟:-o

al2

کاربر سایت
Jul 27, 2011
1,613
نام
مهدی
سلام مجدد به همه دوستانی که با نظراتشون باعث پیشرفت کار من شدن
دوستان قصد دارم یه سرویس 512 نامحدود مخابرات واسه مغازه بگیرم و و روی یکی از دستگاهام آنلاین مدرن وارفار3 راه بیاندازم
حالا یه چند تا نکته
اول اینکه من خودم تو خونه 512 نا محدود دارم چند باری بازی کردم مشکل انچنانی نداشت
دومم اینکه اصلا فایده ای داره به نظرتون استقبال میشه؟ با یکی تو از مشتریای همیشگیم که میان و 3-4 نفره مدرن3 رو به صورت تیمی و یا free-for-all روی یه کنسول بازی میکنن وقتی گفتم میخام اینجوری رو راه بندازم و هیجانش فوق العاده بالاس خیلی استقبال کرد
سوم اگه حالا خدا خواست و این راه افتاد با توجه به نرخ اینترنت که نامحدود 512 ماهی 22300 تومان هست چه نرخی مناسبه بگیرم?
و بازم بفرمایید که تا حالا اگه جایی ps3 انلاین دیدین ساعتی چند بوده؟{بازم بگم ps3 آنلاین نه pc}
مدیون وممنون همتونم

M_E_T

کاربر سایت
Mar 9, 2012
147
بابا خوش به حالتون اونجا ها چقدر ارزونه اینجا تو چابهار فقط 2 تا گیمنت هست که هرکدوم ساعتی 3 تومن میگیرن....

Molana

کاربر سایت
Nov 21, 2009
1,975
نام
آکام سیستم ویانا
سلام مجدد به همه دوستانی که با نظراتشون باعث پیشرفت کار من شدن
دوستان قصد دارم یه سرویس 512 نامحدود مخابرات واسه مغازه بگیرم و و روی یکی از دستگاهام آنلاین مدرن وارفار3 راه بیاندازم
حالا یه چند تا نکته
اول اینکه من خودم تو خونه 512 نا محدود دارم چند باری بازی کردم مشکل انچنانی نداشت
دومم اینکه اصلا فایده ای داره به نظرتون استقبال میشه؟ با یکی تو از مشتریای همیشگیم که میان و 3-4 نفره مدرن3 رو به صورت تیمی و یا free-for-all روی یه کنسول بازی میکنن وقتی گفتم میخام اینجوری رو راه بندازم و هیجانش فوق العاده بالاس خیلی استقبال کرد
سوم اگه حالا خدا خواست و این راه افتاد با توجه به نرخ اینترنت که نامحدود 512 ماهی 22300 تومان هست چه نرخی مناسبه بگیرم?
و بازم بفرمایید که تا حالا اگه جایی ps3 انلاین دیدین ساعتی چند بوده؟{بازم بگم ps3 آنلاین نه pc}
مدیون وممنون همتونم

به نظر من ساعتی 2500 تومان بگیر هم منصفانس و هم در ابتدای کار باعث رونق طرحت میشه ..

M.Wolfman

کاربر سایت
Mar 16, 2011
89
نام
mohsen
داداش من کاری به قیمت ندارم
ولی این بازی هی رو بیار که راحت باست مشتری میاره
GoW که خودت گفتی نیاوردی ولی تجربه ی من می گه ملت زیاد بازی می کنن
mortal kombat
tekeN
darksiders II هم بیار احتمالا بشینن
بازی ها رم خودت بشین بازی کن
ملت که ببینن دیگران دارن بازی می کنن اوناهم می شینن

al2

کاربر سایت
Jul 27, 2011
1,613
نام
مهدی
دوست من که رفته نقده میگه یک کلوپ یک نفر 5000 تومان دو نفر 10000تومان یک ساعته میخواد!!!؟
دو نفره ساعتی 10000 تومن؟؟؟؟!!!! یا ابوالفضل

داداش من کاری به قیمت ندارم
ولی این بازی هی رو بیار که راحت باست مشتری میاره
GoW که خودت گفتی نیاوردی ولی تجربه ی من می گه ملت زیاد بازی می کنن
mortal kombat
tekeN
darksiders II هم بیار احتمالا بشینن
بازی ها رم خودت بشین بازی کن
ملت که ببینن دیگران دارن بازی می کنن اوناهم می شینن
تیکن و مورتال که بیاری دو هفته ای دسته ها مرخصن بعدا این بازیها رو اصلا دوست ندارن وتاثیر خیلی بدی رو بچه ها میزارن و پدر و مادرایی که بچه هاشونو میسپارن دست من دوست ندارن چنین بازیهایی بکنن
خلاصه بگم اینجا فقط COD و فوتبال و کمی هم نیدفوراسپید یا موتوراستورم

بابا خوش به حالتون اونجا ها چقدر ارزونه اینجا تو چابهار فقط 2 تا گیمنت هست که هرکدوم ساعتی 3 تومن میگیرن....
چی بگم.........

به نظر من ساعتی 2500 تومان بگیر هم منصفانس و هم در ابتدای کار باعث رونق طرحت میشه ..
باور کنید خیلی دلم میخاد این قیمتهایی که شما میگید رو بگیرم مثلا 2500 یا 3000 ولی خب اینجا بیشتر بچه ها و خوانوادهاشون از توانایی مالی زیادی برخوردار نیستن
تو این سه چهار روزه هم آنلاین مدرن3 و بلک اوپس رو راه انداختم خدارو شکر استقبال خیلی خوبی شده و یه جورایی اعتیاد آوره مولتی این دوتا بازی طرف بشینه دیگه به زور باید بلندش کنی تا یکی دیگه هم انلاین رو مزه کنه
مثلا یکی از مشتریای قدیمیم حدود ساعت 15:50 نشست تا نزدیکهای 8 شب!!!
یه 20-30 لولی گرفت دمش گرم:d
حالا من اگه بخام 4 تو 2500 ازش بگیرم خیلی میشه
فعلا که برای شروع ساعتی 1600 میگیرم برای بازی آنلاین
غیره آنلاینم 1000
حالا بازم دوستان بگن نظرشونو
تشکر هم از کسایی که نظر میدن

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر