(Overclock (VGA

dani8gb

کاربر سایت
Jan 15, 2009
2,142
نام
دانیال
دوستان میگم این Asus Direct Cu II Top رو یه آموزش میدین تا چه حد چجوری اور کنم ؟ :D میخوام یه خرده قوی ترش کنم :D
راست میگه فرهود :d
میگم وحید یه آموزش درست کنمی بد نیستا تو pdf هم باشه عالیه :d
پ.ن: تو note pad هم بنویسی ما قبول داریم :d
من فعلا نمی خوام اور کنم اما باس روز مبادا میخوام فرکانس هاش رو بدست بیارم تا اگه خدایی نکرده داشت درصدی تر تر میکرد بزارم رو اور :d

SLASH1

کاربر سایت
Jan 15, 2007
3,347
دوستان میگم این Asus Direct Cu II Top رو یه آموزش میدین تا چه حد چجوری اور کنم ؟ :D میخوام یه خرده قوی ترش کنم :D

مواد لازم:

evga percsion یا msi after burner(یه نوع تقلید از همین برنامه هست با قابلیت تغییر ولتاژ)

خطا: اقا اصلا کارتت چیه؟ مدلش رو حداقل می گفتی:d

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,289
نام
Afshin
سلام دوستان ، یه سوال
من یه کارت 460 1GB Zotac دارم ، اگه بازی مترو و کرایسیس رو فاکتور بگیریم . ارزش داره من این کارت رو اور کنم ؟ پاور هم 530AB گرین هست . اگه اور کنم پاور کم نمیاره ؟

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
مواد لازم:

evga percsion یا msi after burner(یه نوع تقلید از همین برنامه هست با قابلیت تغییر ولتاژ)

خطا: اقا اصلا کارتت چیه؟ مدلش رو حداقل می گفتی:d
560 Ti Direct CU II TOP:d
این خودش یه نرم افزار داره به اسم اسمارت داکتِر که توش میشه فرکانس ها رو تغییر داد . اما میترسم دست بزنم بترکونمش کدی به نظر نرم افزار کاملی میاد .

castlevania

کاربر سایت
Oct 18, 2006
966
نام
yousef
سلام. من gtx 560 ti msi twine frozen III دارم. میخواستنم با برنامه msi afterburner اورش کنم. میشه راهنمایی کنید که ولتاژش رو چقدر بالا پایین کنیم؟ مثلا من 200 تا به مموریش اضافه میکنم یه 100 تا هم به shader اش. تست پایداری هم میگیرم پایداره ولی وسط بازی بعد از 5 دقیقه بازی صفحه سیاه میشه و بازی قاط میزنه درحالی که دمای کارت از 75 بالاتر نمیره.الان مشکل از اینکه که ولتاژشو دستکاری نکردم یا ..؟؟؟ در ضمن پاور من 530 w green هست. ( سی پی یو هم core i5 2300)
ممنون.:x

vahid_ba

کاربر سایت
May 25, 2008
3,141
سلام. من gtx 560 ti msi twine frozen III دارم. میخواستنم با برنامه msi afterburner اورش کنم. میشه راهنمایی کنید که ولتاژش رو چقدر بالا پایین کنیم؟ مثلا من 200 تا به مموریش اضافه میکنم یه 100 تا هم به shader اش. تست پایداری هم میگیرم پایداره ولی وسط بازی بعد از 5 دقیقه بازی صفحه سیاه میشه و بازی قاط میزنه درحالی که دمای کارت از 75 بالاتر نمیره.الان مشکل از اینکه که ولتاژشو دستکاری نکردم یا ..؟؟؟ در ضمن پاور من 530 w green هست. ( سی پی یو هم core i5 2300)
ممنون.:x

اموزش اورکلاک کارت گرافیک (با برنامه Afterburner)

SLASH1

کاربر سایت
Jan 15, 2007
3,347
تا فردا بیشترین میزان اوری که می تونید بکنید رو می گم

بدون تغییر ولتاژ هیچی نمی شه فقط برمی گرده به فرکانس پایه

کارت 460 یا 560 باید اور بشن بیشتر ارزشش به همینه

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,289
نام
Afshin

ممنون میشم اگه راهنمایی کنید . بنده منتظرم . پاورم هم GP530AB هستش .

BENCHMARKMAKER

کاربر سایت
Jul 3, 2011
391
نام
Reza

من ی ۴۶۰ امپ دارم کورکلاکش روی ۸۱۰ هست که تا ۸۷۷ اورش کردم و فقط ۲ فریم زیاد شد تو بنچمارک و کرایسیس و ۱۲۰۰ تا هم تو ونتیج زیادتر شد. در کل ولتاژ رو هم ۲۵ میلی امپر زیاد کردم. اما بیشتر از کور کلاک ۸۷۷ ناپایدار شد . ارزش نداره برای ۲ فریم اوور کنید. مگه چندتا بازی مثل کرایسیس در سال میاد ؟؟ ارزش نداره.

SLASH1

کاربر سایت
Jan 15, 2007
3,347
خوب برادر کارت شما خودش از 670 به 810 اور شده چه انتظاری داری بعدم 3 فریم در فریم های پایین خیلیه چون نسبتیه مثلا اگه در 25 می شه 28 در 50 می شه 57 کارت خودم مثلا از 720 می رسه به 920 حدود 7 فریم اضافه می شه مثلا 23 فریم می شه 30 فریم روان بازی می کنم اگرم نمی خواید هیچ اسیبی برسونید بذارید روی 850 می شه 2 فریم تفاوت مجانی بدون تغییر ولتاژ بدون حرارت بیشتر بدون خطرم هست

vahid_ba

کاربر سایت
May 25, 2008
3,141
من ی ۴۶۰ امپ دارم کورکلاکش روی ۸۱۰ هست که تا ۸۷۷ اورش کردم و فقط ۲ فریم زیاد شد تو بنچمارک و کرایسیس و ۱۲۰۰ تا هم تو ونتیج زیادتر شد. در کل ولتاژ رو هم ۲۵ میلی امپر زیاد کردم. اما بیشتر از کور کلاک ۸۷۷ ناپایدار شد . ارزش نداره برای ۲ فریم اوور کنید. مگه چندتا بازی مثل کرایسیس در سال میاد ؟؟ ارزش نداره.

اولا که دو فریم در کرایسیس معادل 7-8 فریم توی بازیهای دیگس
دوما تو با 30 فریم بازی میکنی دلیل نداره همه هم به 30 راضی باشن/:)
سوما اور نکن.. کسی مجبورت نکرده

SLASH1

کاربر سایت
Jan 15, 2007
3,347
مگه اورکلاک کردن کار هرکسی هست که شماها با یک برنامه میخواین این کارو انجام بدین ؟!

خسته نباشید اور گرافیک ساده ترم مگه داریم

به لطف مادربرد های جدیدم که اور cpu هم راحت شده تنها اور کلی سیستم می مونه که کار هر کسی نیست بایدم کلی هم پول داشته باشی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر